ועדת שפניץ מזגזגת (34)  |  

בראשית השבוע עומדת הממשלה לאשר בהליך מזורז שנוי במחלוקת את מינויו של ראש מערך ההסברה והתקשורת של אוניברסיטת חיפה ד"ר אמיר גילת לתפקיד היו"ר החדש של רשות השידור בשכר נאה בניגוד לקודמיו בתפקיד זה.

מבחינתו האישית של גילת המינוי החדש תקין למהדרין גם המינוי הנוכחי שלו באוניברסיטת חיפה שנעשה בשעתו ללא מכרז כנדרש  ו"נתפר" במשרת אמון היה סביר.

הועדה לאישור מינויים בשירות הציבורי, בראשותה של טניה שפניץ, שפסלה לפני כמה חודשים את גילת לתפקיד זה בשל קשריו המקצועיים והאישיים בעבר עם ראש הממשלה בנימין נתניהו כאשר שימש דוברו בתקופה שבה כיהן כשר האוצר חזרה בה לפני כמה ימים במפתיע מהחלטתה הקודמת ואישרה את מועמדותו בנסיבות תמוהות.

אחרי שמועמדותו של גילת עלתה באחרונה מחדש ע"י לשכת ראש הממשלה הביעה תנועת אומ"ץ באחרונה בפני ועדת שפניץ את התנגדותה למינוי בנימוק נוסף שגילת נעדר כישורי ניהול כנדרש.

בעקבות השינוי בעמדת הועדה פנינו בסוף השבוע אל ועדת שפניץ בבקשה לקבלת הסברים על הסתירה בהחלטותיה לפני שנחליט על צעדינו הבאים.

בכל מקרה אם אמנם המינוי יאושר ע"י הממשלה ויצא לפועל תקבע במדינה נורמה חדשה ופסולה שאי אפשר יהיה לעבור עליה לסדר היום ולא יהיה כנראה מנוס מלהביא את המינוי הבעייתי לבחינה משפטית.

מן הסתם יחשפו בעתיד הקרוב בדרך זו כמה עובדות מאלפות על הליכי המינויים מאחורי הקלעים בענף התקשורת של ראשי גופים ציבוריים וחברי המוסדות הממונים ע"י הממשלה וחלקם נוגדים לכאורה כללים של מינהל תקין.  
בשלב זה יש לנו הסבר לא דחוק לאופן התנהלותה של ועדת שפניץ.
 
מנכ"ל אגודת העיתונאים בתל אביב הכוחני יוסי בר מוחא, שטביעות אצבעותיו מאחורי הקלעים טבועות במינויים שונים בענף התקשורת, הטיל בימים אלה מורא על הוועדה כאשר דרש את פיזורה וטען שאחד מחבריה הוא בעל מנוי פוליטי.
בר מוחא ניסה ליירט בדרך זו את אחד מחברי הועדה יחזקאל הרמלך, לשעבר ראש עירית רחובות ועובד בכיר במשרד ראש הממשלה מחשש שהוא יטרפד את מינויו של גילת.

בתגובה לכך טענה, אמנם, שפניץ שכל חברי הועדה שהיא עומדת בראשה נתונים לביקורת מוקדמת של ועדה ציבורית במשרד המשפטים אבל היא לא התאמצה להגן על הרמלך כפי שניתן היה לצפות ממנה.

הרמלך ידוע ביושרו האישי ובהקפדה על כללי טוהר המידות, נפגע מהטלת הדופי בו והתפטר מהוועדה למרות שהזיקה הפוליטית שיוחסה לו הייתה שולית ביותר וחסרת משמעות (מקום אחרון ברשימת המועמדים של קדימה לכנסת).

"למרות שלא הייתה לי כל מעורבות בצוות של הועדה שטיפל בעניין המינוי של גילת אני לא מוכן לשחק במשחק המלוכלך הזה"  אמר לי הרמלך לאחר מכן והוא יודע למה.
 
פרט מאלף: בשעתו הצעתי להרמלך להצטרף למועצה הציבורית שליד תנועת אומ"ץ אך חברותו בוועדה מנעה זאת ממנו. עתה בדעתי להציע לו מחדש לחבור אלינו ולהיאבק בטובלים בענף התקשורת שידיהם מלאות שרצים גלויים ורגליהם שוקעות בביצות מצחינות.

האם התמיכה של ועדת שפניץ במינויו של גילת והתפטרותו של הרמלך הביאו להסרת הדרישה הנחרצת של בר מוחא לפיזור הועדה?

נראה שועדת שפניץ תמשיך לפעול על תנאי כל עוד לא תציב מכשולים בתחום התקשורת ועם מצב בלתי נסבל זה לא ניתן להשלים.

סוד גלוי הוא שבר מוחא וגילת הינם חברים ותיקים שמשתפים ביניהם פעולה גם בתחום המקצועי והציבורי.

ביוזמתו של גילת נענתה אוניברסיטת חיפה לסייע בארגון הכנס השנתי של העיתונאים באילת הנערך מטעם האגודה התל אביבית. כנס משותף נוסף לדיון במצבם של העיתונאים הצעירים נערך באחרונה בחיפה. 
 
גילת נמנה על קהל "עולי הרגל" הקבועים ללשכתו של בר מוחא בבית העיתונאים ע"ש סוקולוב בתל אביב שהפכה למעין תהליך קבלת כשרות מבר מוחא שהיה בעברו הרחוק משגיח כשרות.
 
העלייה לרגל ללשכתו של בר מוחא נעשית, כביכול, על בסיס של חברות הדדית אבל משמעותה האמיתית הינה קבלת מרותו של בר מוחא.

מרות זו קיבלו מזמן יו"ר אגודת העיתונאים אבי פז שהומלך על ידו וחברי הנהלת האגודה הנבחרים שחלקם מונו על ידו הפכו לעושי דברו.

הנהלת אגודת העיתונאים בתל אביב שאמורה להיות ממונה ומפקחת על המנכ"ל מעניקה לו בפועל יד חופשית לעשות ככל העולה על רוחו בכל התחומים. בר מוחא הוא גם מי שמבטא את דעת האגודה בכלי התקשורת וקובע את מדיניותה כפי שנהג לגבי ועדת שפניץ.

עוד "עולה רגל" ותיק ללשכה של בר מוחא מנכ"ל קול ישראל לשעבר אמנון נדב שביקש את תמיכתו לתפקיד מנכ"ל רשות השידור. המיקרופון של הרדיו התל אביבי היה פתוח בפניו של בר מוחא כל אימת שחפץ בבחינת יד רוחצת יד.  
מאחר שהמינוי לא יצא לפועל פעל בר מוחא אצל חברו הטוב שר התקשורת משה כחלון למינויו של נדב לפני זמן קצר לתפקיד יו"ר מועצת הרשות השנייה.

גם מינוי זה הינו בעייתי מאחר שבתו של נדב עובדת באחת השלוחות הנתונות לפיקוחה של המועצה וסירבה לפרוש מעבודתה והאב גם טען שאינה צריכה לעשות זאת.
בר מוחא עשה הכול כדי להכשיר את המינוי. באופן מפתיע חתמו כל חברי מועצת הרשות השנייה שחלקם הינם "חיילים" של בר מוחא על עצומה שקוראת להשאיר את נדב בתפקידו.

אומ"ץ לא עמדה מן הצד ופנתה אל היועץ המשפטי לממשלה ואל מבקר המדינה והצביעה על ניגוד האינטרסים בהמשך מילוי התפקיד.
שר התקשורת שהריח הסתבכות החליט להוציא את נדב לחופשה עד שיתברר אם ניתן לפתור את הבעיה. נדב רגוע וסומך על חברו בר מוחא.
  
לעומת זאת נחרץ גורלו לשבט של מי שלא "עלה לרגל" ללשכתו של בר מוחא.

אחד הבולטים בהם הוא יו"ר רשת השידור לשעבר משה גביש שפרש מתפקידו לפני כשנה בעקבות חילופי השלטון.

לפני פרישתו היו לו עימותים חריפים עם בר מוחא מאחר שהוא ראה בו, לדבריו, גורם מפריע לביצוע הרפורמה ברשות השידור: "אני שמח שלא נמניתי עם להקת החנפנים של בר מוחא" אמר לי גביש.

מי שכן הצטרפו ל"להקה" ומרבים לפקוד את לשכתו של בר מוחא הם מנכ"ל רשות השידור מוטי שקלאר שזוכה לתמיכתו של בר מוחא ושורד חרף ריבוי הפרשות של הפגיעה במינהל תקין ובטוהר המידות שהוא מעורב בהן והן נבדקות בימים אלה ע"י צוות מיוחד של משרד מבקר המדינה. 

גם כמה מראשי אגודת העיתונאים בירושלים בעבר ובהווה נמנים על חסידיו השוטים של בר מוחא הנהנה מהעובדה שמזה כמה שנים לא קיים איגוד ארצי של עיתונאים והם משתפים אתו פעולה בגלוי ובסתר.
  
למען הגילוי הנאות אציין בסוגריים כי בנוסף לתפקידי כיו"ר הנהלת אומ"ץ אני מכהן גם כיו"ר חטיבת ותיקי התקשורת שליד אגודת העיתונאים בתל אביב שמאגדת למעלה מ 300 חברים רובם בעלי רקורד מקצועי מרשים.

מעולם לא נמניתי עם קהל אומרי ההן של בר מוחא והסתייגתי מנבחרי הציבור הפחדנים שמקיפים אותו ומאפשרים לו לנהל אותם.

בשעתו נכנסתי לעימות אישי חריף עם בר מוחא כאשר הובלתי את התנגדותה הנחרצת של חטיבת ותיקי התקשורת לבחירתו כיו"ר האיגוד הארצי של העיתונאים בהתנדבות בנוסף לתפקידו כמנכ"ל אגודת העיתונאים בתל אביב בשכר.

טענו בהקשר לכך שכפל התפקידים בעייתי מאוד, עלול להיווצר מצב של ניגוד אינטרסים והעדר מינהל תקין למרות תמיכתם האילמת ואולי גם הכפויה של חברי הנהלת האגודה.

בסופו של דבר עלה בידי לטרפד את המינוי ובר מוחא נותר עם רבע תאוותו בידו ובלי איגוד.

בתגובה לכך פעל בר מוחא להדחתי מנשיאות מועצת העיתונות מבלי שחברי הנהלת האגודה לשעבר מחו בידו. היו"ר אליעזר דר הוכיח שהוא גם כלי שרת בידו של בר מוחא.

בית הדין לערעורים של האגודה בראשותו של משה רונן פסל את ההדחה.

במהלך הדיון נכנסה חברת בית הדין רוני סרנת, עיתונאית אמיצה ומוערכת, לעימות חריף עם בר מוחא שלא אהב מצב שבו ידו על התחתונה.

גם איש קול ישראל מיקי מירו, עיתונאי בעל מצפון ועקרונות ששיתף אתי פעולה במאבק שילם מחיר יקר. בנסיבות שקופות החלו להתנכל לו מנכ"ל הרשות שקלאר וכמה מנהלים בכירים ברדיו.
  
לא היה לי עניין להמשיך ולשרת במועצה במחיצתו של בר מוחא והתפטרתי מתפקידי.
בר מוחא הצליח לתקוע גם מאחז שליטה במועצת העיתונות אחרי שהביא להדחתו של מזכיר המועצה לשעבר אבי זילברברג ולמינויו של חברו אריק בכר במקומו.

ממילא המועצה נתגלתה בשנים האחרונות כגוף חסר שינים שאינו מטפל ביזמתו כראוי באתיקה השחוקה של העיתונאים ונמנעת מלאכוף כללי אתיקה על ברוני התקשורת.

מעז יצא מתוק אומ"ץ החליטה למלא חלל ריק בענף תקשורת זה והיא מטפלת בשנתיים האחרונות בנושאי עקיפת מינהל תקין ועבירות אתיות והיא זוקפת לעצמה כמה הישגים בתחום זה.
     
לסגירת המעגל אני מגלה לראשונה שמי שמחה בשעתו אצל בר מוחא על התנהלותו בפרשה זו היה לא אחר מאשר יועצו לשעבר של מבקר המדינה למאבק בשחיתות ניצב בדימוס יעקב בורובסקי.

בעקבות עימות חריף שפרץ בגללי בין בורובסקי לבר מוחא הוא "סומן" כמי שאינו הולך בתלם של בר מוחא ועלול לשלם על כך.
ואמנם כאשר הציע לפני כמה חודשים ראש הממשלה נתניהו לבורובסקי לכהן בתפקיד יו"ר רשות השידור החלו פעולות סיכול מאחורי הקלעים כדי לבלום את המינוי שלא היה מקובל על קבוצת אנשי התקשורת הבוחשים במינויים ברשות השידור. לא קשה לנחש מי הרוח החיה בפעילות זו.
  
בעקבות פעילות זו התריעה אומ"ץ בפני משרד מבקר המדינה על כך שעובדים בכירים ברשות השידור בשיתוף עם עסקנים של מוסדות העיתונאים בוחשים מאחורי הקלעים כדי לטרפד מועמדים שאינם נראים להם ולדחוף מועמדים אחרים.

ככל הידוע אנשי המבקר הצליחו לפצח את הקשר התקשורתי הסמוי ואין ספק שימצא את ביטויו בדוח על רשות השידור המצוי בשלבי השלמה סופיים.

מועמדותו הבעייתית של אמיר גילת לתפקיד יו"ר רשות השידור נסללה בועדת שפניץ בעקבות פסילתו של בורובסקי ע"י אותה ועדה בנימוקים בלתי משכנעים.

המערכה הציבורית והמשפטית רחוקה מסיומה.


      
 

הוספת תגובה חדשה
שם

עד 250 תווים
תגובה
קוד
תגובות
 • תומך תמימים
  12/07/2010 06:53:08
  רק התמימים אינם מבינים שבר מוחא שולט באגודת העתונאים בסיועם של אנשי רדיו דרום האיזורי שבעבר עובדיו לא היו כלל חברים באגודה
 • משקיף
  11/07/2010 23:22:13
  חברי הנהלת אגודת העתונאים הנירפים והפחדנים אישרו בשעתו לבר מוחא משכורת שמנה למרות שחצי משכורת גם היתה מוגזמת לתפוקה שלו
 • המטיף בשער
  11/07/2010 22:09:24
  אריה אבנרי לא מפחד וזה ברור, הוא כותב מה שאחרים מפחדים לכתוב, אבל רק לכתוב זה לא מספיק, עכשיו הרבה שואלים מה מר אבנרי מוכן גם לעשות? תנועת אומץ ידועה כבר הרבה שנים כשומרת הסף ואריה אבנרי ידוע בצדק כאדם שלא מוותר ולא פראייר, לכתוב זה חשוב עובדה אף אחד מהעיתונאים הפעילים לא כותב אבל בכתיבה לבד אי אפשר להזיז מההלכים, בסיום רומז אבני שהוא לא אמר את המילה האחרונה, אותנ ו מעניין מה הוא מתכוון לעשות? האמינות שלו חשובה מאד ואסור שהיא תפגע, מה שאסור עוד זה להבטיח ולא לקיים, בינתיים חשוב לזכור שהמנצח הוא בר מוחא, אבנרי עצמו כותב שבר מוחא מצליח לסובב את כולם על האצבע הקטנה שלו, אני מבין שגם היושב ראש החדש הוא פרי יצירתו של בר מוחא, למרות שזה נשמע מאד יומרני ולא אמין, אני חושב שאבנרי מייחס לבר מוחא יותר מידי כוח, בר מוחא, פשוט מזהה מי עשוי לנצח, חובר אל האיש, נמרח עליו ואחר כך נותן תחושה שהוא שותף למינוי, זה כמובן קישקוש, את גילת מינה נתניהו ולא בר מוחא, ואיש לא לוקח ברצינות את בר מוחא ולא מחשיב את דעתו בוודאי לא נתניהו שממש לא מייחס לו שום חשיבות, אבל בר מוחא מצליח כל הזמן ליצור את התחושה שהוא שותף למינויים בכירים, עיתונאים פתאים מאמינים שלבר מוחא יש כוחות שלא היו לו מעולם, גם אתם יודעים שהתרסקותו תהיה כגודל הדאווין שהוא יוצר, לכולם זה כבר מתחיל להשבר, העיתונאים לא פראיירים והם שואלים מה עושה בר מוחא בכסף שהם משלמים לאגודת העיתונאים, המשכורות יורדות אבל אגודת העיתונאים ממשיכה לגזור את הקופון, עכשיו זה גם ברור שלאגודה אין שום משקל במשא ומתן על הרפורמה, מה שעושים בתל אביב זה כנס באילת, בשביל זה לא צריך אגודה, בשביל זה יש חברות כנסים,ולהן לא משלמים מיסי חבר כל חודש. לא שמענו מה עמדת האגודה בתל אביב, הולכים לפטר מאות עובדים מהרשות ומה עושה האגודה התל אביבית? כנס באילת. לחברים לא ברור כמה כסף כשכר חודשי מושך האדון בר מוחא כל חודש ומה הוא נותן בשביל זה כתמורה,זה בעייתי מאד מאד, וחשוב לדעתי שבר מוחא יחשוף גם את שכרו וגם את התנאים הנלויים שהוא מקבל, זה מכספי משלמי מיסי החבר, וכשמדובר באגודה של עיתונאים זה מחוייב עד כמה וכמה, לדעתי, בעניין הזה אבנרי לא צריך להרפות, חברי האגודה חייבים לדעת את השכר שלל בר מוחא ויותר מזה מה הוא עושה בשביל השכר שהוא מקבל, חוץ מזה מה דעתכם על רוטציה. מה זה תפקיד שלו לכל החיים?
  אבנרי, את כל הדברים האלה אתה צריך לחשוף ולא להתעסק בדברים הפחות חשובים. מה השכר שמושך האדון בר מוחא מהקופה של העיתונאים?

 • חבר הנהלת אומ"ץ
  11/07/2010 22:04:46
  תנועת אומ"ץ הינה הגוף היחיד במדינה שנאבקת ללא לאות בשחיתות הגואה בתקשורת ומשלמת על כך מחיר כבד של החרמה . בתחום זה מוביל "ידיעות אחרונות" שנמנע מלפרסם באחרונה אפילו את החדשה שהכתב החוקר של העתון שחר גינוסר עומד לקבל את אות אומ"ץ 2010 בגין כתבות התחקיר שלו נגד השחיתות השלטונית. עובדה מצערת זו לא מרפה את ידנו ונמשיך במלוא העצמה
 • אבנרי כל הכבוד
  11/07/2010 21:52:59
  אריה אבנרי היחיד שלא מפחד!!!!!
  כל הכבוד לאריה אבנרי על הניתוח המבריק של הדברים!! זה לא נעים אולי לכמה אנשים אבל זאת המציאות ואבנרי לא מפחד מאף אחד וכותב את הדברים כמו שהם בדיוק!! כשמדובר באנשי תקשורת יש הרבה אנשים שלא יתעסקו בעניין כי הם מפחדים, אבל אבנרי שבא מהתקשורת וכבר ראה הכל ושמע הכל לא חושש מכלום בגילו אין לו ממה לפחד והוא יכול להרשות לעצמו לכתוב בדיוק מה שהוא חושב בלי פילטרים ובלי הנחות, מה שקורה פה זאת בושה גדולה, קודם כל זאת בושה לעהיא עושה בעניין הזה לטובת עובדי הרדיו ועיתונאים, זה ממש חמור שאלה הדברים, בשביל זה העיתונאים צריכים איגוד מקצועי? מה יוצא להם מחברות באגודת העיתונאים? לזה הוקמה האגודה? עכשיו יש רורמה נראה מה תעשה האגודה, בינתיים היא שותקת! למה קולה לא נשמע למרחוק?"
 • אחיתופל
  11/07/2010 21:38:38
  בבחירות האחרונות להנהלת ההאגודה פעל בר מוחא בגלוי כדי לחסום את בחירתה של רוני סרנת בגלל עמדתה האמיצה נגדו בדיון בבית הדין של האגודה
 • אבנרי כל הכבוד לך
  11/07/2010 18:59:08
  הדברים שנכתבו כאן על בר מוחא לא יועילו, הוא לא דופק חשבון לאף אחד, מקיפה אותו חבורת פחדנים ולקקנים ששכחה שהוא העובד השכיר ולא הם,
 • אפרודיטי
  11/07/2010 16:46:49
  על הצטרפותו הרישמית של הרמלך אל תשכח לספר לנו. לא בטוח שבורובסקי מתאים לתפקיד מלבד היותו חברך....

  פרט מאלף: בשעתו הצעתי להרמלך להצטרף למועצה הציבורית שליד תנועת אומ"ץ אך חברותו בוועדה מנעה זאת ממנו. עתה בדעתי להציע לו מחדש לחבור אלינו ולהיאבק בטובלים בענף התקשורת שידיהם מלאות שרצים גלויים ורגליהם שוקעות בביצות מצחינות
 • אזרח שאיכפת לו
  11/07/2010 14:17:29
  ריח רע של קשרים פוליטים. בושה שאדם אחד (בר מוחא)שתלטן מנסה ללחוץ על כל הכפתורים.
  חשיפת העובדות אולי תחזיר אותו למימדיו הנכונים.
 • עיתונאי ותיק
  11/07/2010 14:16:49
  אני בוש ונכלם בגלל פחדנותם של חברי הנהלת אגודת העתונאים בתל אביב שאינם ממלאים את שליחותם
 • חיים גבע
  11/07/2010 12:54:37
  האמת יוצאת לאור. זכות ציבור העתונאים לדעת
 • שי
  11/07/2010 12:36:39
  התקשורת הלוחמת ,נאלצת לשתוק ,ולהתעלם מהשחיתות הצבורית
  כי כל אחד דואג למעמדו ולפרנסתו.

 • בוזגלו
  11/07/2010 12:35:58
  אהלן יוליוס, אם אתה זקוק לעזרה פנה אלי ואסלול דרכך
 • שושפרי
  11/07/2010 12:14:49
  "תנועת "אומץ" " ואבנרי אריה נלחמים בנחישות למגור השחיתות הצבורית .לדעתי זו מלחמה אבודה , השחיתות חוגגת והתקשורת שותקת
 • יוליוס
  11/07/2010 10:49:41
  בתור א"ט (אשכנזי טהור) תל אביבי אני מבין שאין לי סיכוי על אף כישורי להתקבל לעבודה בתקשורת
 • בן דוגית
  11/07/2010 10:30:57
  מחובת אומ"ץ לא להרפות מניקוי האורוות המזוהמות של מערכת התקשורת. מידת שמור לי ושמור לך טיפחה לעצמה ממדים מסוכנים. אכן, יש לבנות מחדש את האיגוד הארצי.
 • עתונאי ירושלמי
  11/07/2010 07:47:38
  עכשיו אני מתחיל להבין הרבה דברים שלא עלו על דעתי .לדעתי צריך להקים מחדש את האיגוד הארצי ולהציב בראשו מוסרי חף מאינטרסים ואמיץ לב
 • תמיר
  11/07/2010 07:38:36
  אבוי לנו אם זו המציאות
 • מונסי תל אביב
  11/07/2010 06:51:34
  לא פסו חלאות מהארץ
  כל יום מביא חדשות
 • תראה לבר מוחא מאיפה משתין הבר-מוח
  11/07/2010 01:30:17
  אל תוותר לבר-מוח הדרדס,
  צריך לחקור איך מתנהלת אגודת העיתונאים ולאן הולכים הכספים, רק למשכורות? מה נעשה חוץ מהכנס באילת?
  מתי נגמרת הקדנציה של הבר מוח
 • אריה, תראה לבר מוחא מאיפה משתין הדג
  11/07/2010 01:27:08
  למה אתה לא פונה לערכאות משפטיות ומראה לו מאיפה משתין הדג?
  אריה, אנחנו איתך! אתה היחיד שלא דופק לו חשבון, תמשיך, אנחנו איתך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • כל הכבוד אבנרי, משגיח הכשרות הפך למנכ"ל
  11/07/2010 01:21:35
  אגודת העיתונאים תחת בר מוח הפכה מזמן לבדיחה, זוכר את בר מוח מהדרדסים, תאמין לי המוח שלו מפותח הרבה יותר ומשכיל הרבה יותר מהמוח של בר מוח,
 • פול התמנון
  11/07/2010 00:45:12
  עכשיו אני מבינה איך בראש כל רשויות התקשורת עומדים עיתונאים מליגה ג'
 • בןבן
  10/07/2010 23:37:28
  בר מוחא הכוחני? הצחקתם אותי. יותר מתאים "העכבר ששאג". רוב חברי אגודת העתונאים בתל אביב משלמים דמי חבר שנתיים בשביל... לחנות בחינם בחצר..
 • דב
  10/07/2010 23:18:17
  מאמר ותחקיר מאלף ביותר ,כפי שרק "עיתונאי חוקר " ותיק כאריה יכול להעלות.חומר שצריך לקבל את מירב הפרסום .חזק ואמץ אריה.
 • רחמיםן
  10/07/2010 22:41:40
  בר מוחא הוציא את השד העדתי מהבקבוק במינויים שהו יוזם. בושה וחרפה
 • מלכה
  10/07/2010 22:08:17
  מאלף ואמיץ.
  תודה חבר.
  שבוע טוב !
 • עתונאי ותיק
  10/07/2010 21:51:46
  היכן הכתבים לענייני תקשורת שאמורים לספק לנו מידע מעודכן בתחום רגיש זה ובמקום זאת הפכו לשפוטים של בר מוחא
 • בעל ענין
  10/07/2010 21:44:45
  בושה וחרפה היה לראות את מנכ"ל רשות השידור מוטי שקלאר בא אל לשכתו ו של יוסי בר מוחא ומתחנן על נפשו. תודה על החשיפה הראשונה בנושא זה
 • יודע דבר
  10/07/2010 21:38:20
  היו"ר הקודם משה גביש מילא התפקיד בהתנדבות. כמו"כ דיק שהיה מועמד של אדלשטיין הצהיר שימלא התפקיד בהתנדבות, לא כך מועמדו של נתניהו ד"ר אמיר גילת יעבוד כמובן בשכר מלא, כי ביבי מקצץ מהמסכנים. מה עם רשות השידור שעומדת לקצץ 700 משרות מחוסר תקציב??
 • עובד רשות השידור
  10/07/2010 20:56:12
  אחרי המאמר הזה אני מתבייש בשליחי הציבור שלי בירושלים שמנותבים ע"י גורמים אינטרסנטים
 • שאול
  10/07/2010 20:26:39
  סו"ס האמת יוצאת לאור. איפה כל העתונאים הפחדנים ששותקים שתיקה של כבשים
 • שמואל
  10/07/2010 20:04:16
  בושה איך שפניץ משנה את הקריטריונים בבהתאם ללחצים
 • אור
  10/07/2010 20:02:35
  נקווה שהחשיפה של האינטרסים של הועדה, תביא לתוצאה הנכונה.
 • אלישע
  10/07/2010 19:59:49
  אחרי שצפיתי בתכנית פגוש את העיתונות הבנתי שעופר עייני מנהל את המדינה. עכשיו אני גם מבין שבר מוחא מנהל את התקשורת. מצב מביש.
 • ישראלה
  10/07/2010 19:05:43
  אני המומה, אני מאוד מקוה שראש ממשלתנו יתעשת ויסיר ברגע האחרון מנוי פסול זה של אמיר גילת ליו"ר רשות השידור. אריה הגדלת לעשות במאמר גלוי לב שכזה.
 • ירון שפר
  10/07/2010 18:52:00
  לא יאומן איזו מערכת סבוכה שאדם אחד יעשה בה ככל שיחפוץ ומי שיפצה פה דינו נחרץ. עד מתי??
  אריה אבנרי מגלה כאן אומץ ויושרה
    עיצוב: סטודיו נעמה