לחיאני מלך ישראל(88)  |  

 
האיש הענק הזה, בעל שיגעון הגדלות, שהתברג לאחרונה בצמרת המורשעים של מפלגת קדימה, נהג ועדיין נוהג כמלך ישראל  הכל על שלומי לחיאני: היחסים עם יאיר לפיד, ציפי לבני והשופט דנציגר; הפלת אמנון לוי בשבי "קסמו"; השכר הגבוה לאשתו; הסחבת התמוהה בהגשת כתב האישום נגדו והאיומים על אומ"ץ

 
ברגע האחרון נמנעה בימים אלה הבושה, והצעקות ההיסטריות: "הוא הא מי זה בא, ראש הממשלה הבא" לא יישמעו כאשר ראש עיריית בת ים שלומי לחיאני יופיע באירועים פומביים. עד להודעה חדשה שעוד תבוא, נפטרנו מעונשו של הגברתן חסר המעצורים ובעל כמות בלתי נדלית של חוצפה מוניציפלית, שהכריז כמה פעמים בביטחון ראוי להערכה, שהוא יהיה במוקדם יותר מאשר במאוחר ראש ממשלת ישראל.

לחיאני אמר באחרונה גם באוזניהם של כאלה שלא רצו להאזין לו: "נתניהו הרס את המדינה ורק אני האיש היחיד שיכול להתמודד מולו בהצלחה ולהביס אותו. אחר כך אשקם את המדינה כפי ששיקמתי את בת ים". שיגעון הגדלות של האיש שמתפאר בממדי גופו ובמשקלו (150 ק"ג) יכול לפרנס ללא ספק פוליטיקאים טירונים וחסרי ניסיון.

קשרי לפיד-לחיאני

אחד מהם הוא הכוכב הפוליטי הנולד יאיר לפיד, שבמרוצת השנים האחרונות התחבק עם לחיאני ורקם איתו תוכניות פוליטיות משותפות, מבלי שהפריעה לו העובדה שלאורך אותה תקופה נחקר לחיאני בחשד של ביצוע שורה של עבירות פליליות חמורות.

בחודשים האחרונים תפס הדוקטור לשעבר לפיד מרחק מלחיאני מחשש אולי שהוא עלול להינזק מכך. היסוסיו של לפיד לגבי לחיאני לא עולים בקנה אחד עם העובדה שהוא מוקף בשורה של אישים פוליטיים המסווגים כנאשמים וחשודים סדרתיים בביצוע עבירות פליליות, כשבראשם ניצב ראש הממשלה לשעבר המגה-מושחת אהוד אולמרט.

לחיאני הבלתי נלאה כבר לא סופר את לפיד, ואין לי ספק שיום אחד יבוא איתו חשבון ויראה לו מאיפה משתין הכריש מבת ים, למרות שכרישים אינם מבצעים פעולה זו. בקרב האגרופים שצפוי בין השניים, יהיה לפיד על תקן של "קוני למל", שכן לחיאני אינו "פיינשמקר" כמוהו.

סטירה לציפי לבני

בינתיים הצטרף לחיאני לקדימה, התברג בצמרת בין המורשעים של המפלגה - חיים רמון וצחי הנגבי - וזכה כבר לברכת הדרך של מנהיגת המפלגה ציפי לבני, למרות שהצהיר שהוא מתכוון להתחרות איתה על השלטון במפלגה המתפוררת. מן הסתם סברה ציפי שלחיאני ישאב קולות עממיים מהמתחרה השנוא עליה, ח"כ שאול מופז, ואינה מבינה שלחיאני מכוון דווקא לאליטות של קדימה.

רמתו המוסרית המפוקפקת של לחיאני לא הפריעה ללבני, שחיפתה לאורך זמן על מעשים פליליים לכאורה שנעשו על-פי החשד על-ידי בכירים במפלגה, ובמקביל העמידה בראש המטה המבצעי שלה את העבריין עמרי שרון, בן למשפחה מושחתת שתרמה רבות להסתאבותה של המדינה.

אמנון לוי נפל בפח

השבוע הזדמן לי לצפות בערוץ 10 בראיון חושפני שערך איש הטלוויזיה אמנון לוי עם לחיאני, במטרה לחשוף צדדים אפלים שלו. במקום זאת הוצג לחיאני כאדם עתיר נכסים, נהנתן, בעל ביטחון עצמי מופרז, מגלומן בלתי נלאה שמעולם לא עבר, לדבריו, על החוק. את האפשרות שהוא עלול לעמוד לדין פלילי ולהיכלא, דחה לחיאני על הסף וטען שכל החקירות שנערכו בחשד שביצע עבירות פליליות יסתיימו בלא כלום.

מי שהאזין לדבריו של לחיאני, יכול היה לקבל רושם שחוקרי המשטרה שחקרו אותו פחדו ממנו ולא להפך. נראה היה במהלך התוכנית שהמראיין נפל בשבי של לחיאני, החל להתפעל מקסמו האישי ומעושרו הרב, בעיקר ממאות אלפי שקלים במזומן שלחיאני מחביא לדבריו במזוודה מתחת למיטתו ואינו חושש מפורצים ומגנבים. אמנון לוי נהג כמו בלעם שבא לחשוף ונמצא מתפעל במהלך סיור צמוד בעיר.

(גילוי נאות: אני הפסקתי להיות חסיד חכם של התוכנית מאז שרואיינתי בשעתו למשדר חשיפה צמחוני אחר על האוליגרך לאוניד נבזלין, בשל העובדה שתנועת אומ"ץ טיפלה בנושא הסגרתו לרוסיה. דבריי צונזרו והראיון לא שודר).

השכר הגבוה של גברת לחיאני

שלומי לחיאני הפך ללקוח כבד של תנועת אומ"ץ כבר לפני חצי תריסר שנים, מאז שהגיעו אלינו חומרים על מעלליו השונים. בתחום זה שיתפנו פעולה עם יו"ר ועדת הביקורת של העירייה, עו"ד אלי יריב, שלא היסס להתעמת עם לחיאני למרות שאכל ממנו מרורים.

בשלב ראשון התייחס החומר לתופעה של נפוטיזם בעיריית בת ים ולהעסקתם של קרובי משפחתו של לחיאני, לרבות אמו, כעובדי עירייה בתנאי שכר מועדפים. את רעייתו דורית מינה לחיאני לראש מטה הבחירות שלו בשכר גבוה במיוחד מהקופה הציבורית.

העברנו את החומרים לבחינתו ובדיקתו של משרד מבקר המדינה למורת רוחו של לחיאני, שהתגלה לנו כאדם חסר רגישות בסיסית לטוהר המידות. אשת יחסי הציבור שלו ביקשה שאבוא לבת ים להיפגש עם ראש העירייה שסרח, אבל אני דחיתי את ההצעה - כך החמצתי היכרות אישית קרובה עם המועמד לראשות הממשלה.

הקביעות של מבקר המדינה לגבי העסקתה של גברת לחיאני המועמדת להיות אשת ראש הממשלה בעתיד לא היו מחמיאות במיוחד. בין היתר קבע המבקר: "חשוב להדגיש שמדובר בכספי ציבור שחובה על כולם ובעיקר על נבחרי ציבור להקפיד בהם הקפדה רבה. ראש עיריית בת ים לא נהג כך אלא הוציא כספים רבים החורגים מכל נורמה מקובלת ושאינם מתיישבים עם האינטרס הציבורי ועם החובה לנהוג בהם בריסון ובזהירות על אחת כמה וכמה שאת הכסף שילם לרעייתו".

לחיאני, כדרכו, לא נשאר חייב ומתח ביקורת חריפה על דוח מבקר המדינה שהחטיא לדבריו את המטרה. נהפוך הוא: לחיאני לא הפנים את ממצאי הדוח והחל לקבל לעבודה בעירייה ובשלוחותיה חברים אישיים שלו, שגמלו לו במתן הלוואות אישיות בסכומים של עשרות אלפי שקלים כל אחד.

היחסים עם דנציגר

בהדרגה הגיעו לאומ"ץ חומרים חדשים נגד לחיאני, שהיו קשורים בחשד לביצוע עבירות נוספות של קבלת שוחד, הלבנת הון, העלמות מס בהיקף גדול, ביצוע מעשי מרמה והפרת אמונים ועוד. העברנו את החומרים הללו לחקירת משטרה, רשות המיסים והרשות להלבנת הון והמפקח על הבנקים.

פרק בפני עצמו היו עובדות תמוהות שנגעו למערכת יחסיו של לחיאני עם השופט העליון יורם דנציגר, ששימש בעבר הרחוק פרקליטו ושותפו לעסקי נדל"ן בנתניה ומאוחר יותר קיבל, על-פי החשד, עבודות משפטיות בעירייה. הייתה זו הפעם הראשונה בתולדות המדינה שבה נחקר שופט עליון בחשד לביצוע עבירות פליליות בשיתוף עם לחיאני.

השופט דנציגר השעה את עצמו עד לסיום החקירה. אחרי שהיועץ המשפטי החליט שלא להגיש נגד דנציגר כתב אישום מחוסר אשמה, הוא חזר לתפקידו בבית המשפט העליון. לחיאני התעקש בראיון עם אמנון לוי השבוע, שלא לומר על דנציגר מילה מטוב ועד רע. מן הסתם הוא סבור שגם לו צפוי עתיד ורוד.

הסחבת בהגשת כתב האישום

מעצרו הראוותני המתוקשר של לחיאני לפני ארבע שנים, בשעת בוקר מוקדמת, במבצע שבו נטלו חלק עשרות שוטרים, בישר לכאורה על כוונה למצות את הדין עם ראש עירייה כוחני שהתגלה כמי שבז לשלטון החוק. בפועל התברר שלחיאני ניצל את המהומה שהייתה סביבו כדי להפוך לקורבן, מעין "קוזק גוזל" שהפך לקוזק נגזל. לחיאני תקף את המשטרה ולא היסס להגיש למח"ש (המחלקה לחקירת שוטרים שליד משרד המשפטים) תלונה נגד מפקדי המבצע.

מאז נראה לנו שיש סחבת בלתי מובנת בהגשת כתב אישום נגד לחיאני. אומ"ץ לא הרפתה מנושא זה, מחשש שגורמים מסוימים קיבלו רגליים קרות. כך, למשל, בחודש אוקטובר אשתקד פנינו אל עו"ד אלה רובנציק, פרקליטת מחוז תל אביב כלכלה ומיסוי: "מזה למעלה מארבע שנים נפתחה חקירה בחשד שראש עיריית בת ים שלמה לחיאני עבר שורה של עבירות פליליות חמורות. תנועת אומ"ץ ליוותה את החקירה והעבירה חומרים רבים לגופי אכיפת החוק".

במקביל פנינו כמה פעמים לפרקליטות מחוז ת"א לכלכלה ומיסוי לגבי לוח הזמנים של הגשת כתב האישום נגד לחיאני: "אנו מבקשים לדעת מתי יש בכוונת הפרקליטות להגיש את כתב האישום נגד לחיאני.

"פנייתנו נובעת בין השאר מהעובדה שלחיאני אינו מהסס להשתלח בכלי התקשורת ובגופי אכיפת החוק בנושא הנדון, ואינו נמנע מלזרות חול בעיני הציבור במסירת מידע מגמתי או חלקי על פרשת החשדות נגדו".

בתשובה לכך הודיעה לנו פרקליטת המחוז שתיק החקירה נגד לחיאני וחשודים נוספים בעירייה הועבר לפרקליטות רק לאחרונה. עו"ד רובנציק הוסיפה: "מדובר בפרשה רבת עניינים, דמויות והסתעפויות אשר נחקרה ע"י משטרת ישראל זמן רב. אם ובמידה ויתקבלו החלטות בקשר להגשת כתב אישום, יעשו אלה רק לאחר לימוד חומר החקירה הרב, ניתוחו ושקילת הסוגיות המשפטיות שעולות ממנו".

בשולי תשובתה אמרה פרקליטת המחוז שהפרקליטות עושה מאמץ להשלים את ההליך בהקדם האפשרי, אך לא תוכל לנקוב במועד השלמת ההליך. מאז היו אל פרקליטת המחוז פניות נוספות של אומ"ץ, אך למרבה התמיהה מועד קבלת ההכרעה אינו נראה באופק וזו אולי הסיבה לאופטימיות של לחיאני.

"תרומת" רשות המיסים לעיכוב

גם רשות המיסים לא התאמצה במיוחד בפרשה זו וגרמה לסחבת בחקירת המשטרה מסיבות הטעונות בדיקה לעומק. כבר בחודש ספטמבר 2010 פנתה אומ"ץ אל מנהל הרשות לשעבר, יהודה נסרדישי, במכתב הזועק בעד עצמו: "ממידע שהגיע לתנועת אומ"ץ מעכבת רשות המיסים את העברת תיק החקירה של ראש עיריית בת ים שלמה לחיאני החשוד בביצוע עבירות פליליות חמורות למשטרת ישראל. כתוצאה מעיכוב העברת המסמכים הללו מתעכבת השלמת התיק ע"י המשטרה והעברתו לפרקליטות המדינה.

"תנועת אומ"ץ מלווה בשנים האחרונות את התנהלותו של ראש עיריית בת ים ואף העבירה חומרים רלוונטיים לרשויות המתאימות. אנו מבקשים לדעת מתי תסתיים פעילותה של רשות המיסים בחקירה זו? ומתי יועברו החומרים לידי המשטרה?".

קיבלנו תשובה מתחמקת, אבל בסופו של דבר הועברו החומרים למשטרה באיחור רב.

איומים לא יעבדו על אומ"ץ

אפילוג לסיום
: לפני שלוש שנים, במלאת חמש שנים לקיומה של אומ"ץ, ערכנו תערוכה ניידת שנועדה לשקף את היקף הפעילות שלנו לביעור השחיתות הציבורית. במסגרת סקירת הפעילות המוניציפלית, הוקדש מקום נרחב ללחיאני. איך לא? בעקבות זאת קיבלנו איומים מגורמים סמויים שדרשו להסיר את הפרסומים והצילומים שהיו קשורים ללחיאני. דחינו את הבקשה בלי אדיבות.

יש לי חדשות וישנות לכל המאיימים:
אומ"ץ לא תניח ולא תשקוט עד שתיפול ההכרעה בפרשת לחיאני.

אם יתברר לנו, חלילה, שיש כלפי לחיאני מידה של איפה ואיפה, לא נהסס לנהל מערכה ציבורית ומשפטית. ייקוב הדין את ההר מבת ים.


      
 

הוספת תגובה חדשה
שם

עד 250 תווים
תגובה
קוד
תגובות
 • יוסי פרלשטיין
  22/03/2013 15:59:02
  תוך 14 יום-הארץ נהפכת. החורף חלף עבר, קולות אחרים שטאטאו חלק מהשחור- נותרו 150 לספסל הנאשמים שישאו את המשקל הכפול.בצע הכחפשה מתחת לחגורה וציד אדם לדין
 • יוסי פרלשטיין
  22/03/2013 15:53:01
  קיר חיצוני בגון הספיר-הכחול החכוחני למען תחושת "סרניטי"נמיכות רוח מול עוצמה הובטחו תמורת העמסת כפל משקל, 20 דירות רווח הקונדור בזעקות "יסודות רעועים"
 • יוסי
  07/03/2013 15:49:54
  הטיילת שורצת עושי קול אדונם, לחץ דם נוסק מול מומחים בחיוכים דקיקים ונגעלים על שנזר עליהם לנשום אויר שאני פולט- צואות צחות
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 15:49:11
  תקנות עיריה בלתי חוקית, שמנצלת מעמדה לרעה בכתישת כרישים, קנסות שמקורם בצע ויעודם כיסים של החתומים בשפת המוהנדס נביא הזעם
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 15:20:15
  אנציקופדיות מיילים מתחת לפני השטח מגוללות את הפתרון הסופי למסומנים כי שמקרטעים ןהתמ"א תמית אותי במריחת שלמונים דמי גייס 5.
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 15:16:34
  17% בתחום המושב פה גלמודים, מליון נותרים במטה. מוצא דירה שכורה הוא להמחק מרכושי ולהזרק לרחוב אחרי תום שכירות תמ"א-לאן אפנה? רק דר ברוך יענה.ואוי לחסדו
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 15:12:40
  משך לזקוק לכובע קש בשמש וחובשים עליו כתר- קיסר תהיה- כסף תגיר לנו ואנחנו נשאר מזיעים בשממה- אני קורא למשרד הבינוי , יש כסף לשיקום היש. בלי חומות
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 15:10:16
  סחר בשר חמורים. שלטים ניטעים והעיריה לא יודעת שמדובר בנוכלים וחבורת מימים בלשון היזמים מורגעת. תגרני הגנן של ליידי לחיאני !
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 15:07:26
  הוא הלך כראש רשימה מקומית וברגע שהתפקד למפלגה חובה היתה להשיב את המנדט לבוחר שלא בחר בקדימה אלא ב"בת-ים בראש מורם"עיריה פסולה בתרבות מצע שעבד דירה
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 15:03:46
  תמ"א ורשבסקי מקיימת קשר מייל עם ועדים שלא נבחרו, בעלי הבתים רחוקים והגרם פה- כ"א נפל אחרת על ירוק הבילארד ונותר ריק שלתוכו פלשו
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 15:00:30
  משרד המשפטים משחק באש הגהינום ואם יטה 180 מעלות ויעשה חובתו- מהפיצויים אקציב לשקם ולקן את מה שיש, שלו הקומות,בלי לקיים מיל מתחת לשטח עם ועדי- וואקום
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 14:58:08
  רעידת אדמה תעיעף את הכורים ומלאיי הדלק הגרעיני והקונוונציולי ועיבוי בטון עשרים ס"מ יתאדה במאות צלזיוס.זה רשרוש כסף-= לא רעש אדמה
 • יוסי פרלשטיין
  07/03/2013 14:54:30
  קנקן חסון , מרוט ומצולקהוא בניין מגורי אבל תמ"א עושים לשם הנאתן בלבד, חיזוק ועיבוי לא לבטחון מה שיש אלא לעוד-20 , עסקי אויר בקומות בצע מוסיקת מעליות
 • יוסי פרלשטיין
  06/03/2013 21:44:12
  מבין השיטין מתגלית מבארה של סוחרי בהמות בניצוח קניבל שגם משדך לשון רכה תשבר גרם. דאגה, אחריות לגורל חיי אדם- מגש שבלולםי.בדד נשאר אחרי אחיזת עיניים.
 • יוסי פרלשטיין
  06/03/2013 12:03:42
  ורשבסקי- הגעתם לרמב"ם 9 בת-ים תעמיד אתכם מול נפש זבת צואת לחיאני.אל תהיו טלאי נוסף בשמיכה לכיסוי ערוותו במיטת סדום של הידוע בעולם אודותי.
 • יוסי פרלשטיין
  05/03/2013 23:07:09
  ורשבסקי- לכו לוארשה להפיק רווחים ולגלגל רמב"ם 9 בת-ים אל תבואו כי הגלגל גלה יגלה וג'אמוס שהודעתיו בעולם מסובב את אבני הריחים. שפצו את הקיים. לא תרצח!
 • יוסי פרלשטיין
  04/03/2013 21:59:06
  איפה ואיפה? ההר הציל עורו במחיר עכבר שקיפות החוק ומנהל חיי עשרות ריבוא-כבר 3 שנים לא תקפתי שום אשה גם בלי אסלה משלי לצורך הנ"ל.סיגל שוררת בשותקים
 • יוסי פרלשטיין
  04/03/2013 21:55:35
  לא יעלה הברזל על בניין מגורי כל עוד חיי הפקר בסטאלאג הישראלי לשלטון החוק ולכנופיית משרד המשפטים בחותמות קול אדוניהם המדיקאליים והמוניציפלים להכשיר שרץ
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 19:01:25
  "אם ספר למוד עברית תנכית ברומנית שאמי שרבטה שלום לחיים בהכנס אס.אס היה ירושת קצין קרבי היה לו ערך אבל הוא שייך לפגוע" הפרעות ניר לקמוס! כוסונם בזק!
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:56:32
  זועק חמס על מעצר מנומס ,מנופף בזלזול מול גרירתי ככלב בהאשמותזדון כאשר עדים ראו את המראות ולא יכלו לקרוע את עניבת החנק 91-95 שינת ילדיו כובדה- ואמי מה?
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:53:23
  בדיה מיתממת היא כוח אדם להעביר את ספרי שנותרו אחרי התפרעות אימים ללא צו, שימוע וחתימת שופט- אחרי שמעללי שופטים שמט קרקע מתחת רגלי לרצוץ כעת גג מוחי
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:49:54
  אל תביאוני להכתמת שמכם- אצא מול הנמכונות ואחסם בגופי למען לא אמות כשבר כלי במה שנועד למלא שקים ללא תחתית במשקל כבד
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:45:00
  ורשבסקי- לכו לורשה ולשדלצה 1938 ואל תגולו גולל עלי כי הכתלים יגלו המוניטין שלכם.די לפראות במסווה צדקנות. השיבו עטרה ליושנה- לא במחיר ניפוץ מוחי!
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:40:38
  שפצים על כלונסאות יקבלו כל סיוע, מים צוננים עלי. מול מה שיסכן אותי- פנייתי למנוע תוצר של טחינת מוחי למען רווחי דמים. אני לא שבב עץ פה! 52 שנים גר כאן!
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:25:45
  העובדים, והחוסכים יכולים לבחור קן אחר- לי אין לאן ועם מי ללכת. אינסומניה לא תעמוד ברעש.אירוע מוחי אצלם הוא רציני - לי לועגים בעקרון הרב הדמו-קקי !
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:21:04
  שלוש קומות בית חולים נבנו מולי בלי הינף פטיש- שבועת רופא שכובדה מול מוחות חלשים,בעלות פי עשרה- אין הצבעות מול סכנת חיים. אינני מיעוט- אלה חיי. הרפו נא
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:16:08
  מוחי ההלום נחלש מול הדמוקרע-טיה וקולוסיאום משפח.אעבוד ללא תמורה בעזרה לשפצים על כלונסאות,"ארור משגה עיוור בדרך ויאמחר כל העם- ארור"
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:09:42
  קהות החושים בשלטון קפטן ג'ורג' האבידה גם עיצוב יחודי ברוח הצייר הונדרטוואסר-לייט ששאפתי להעתיר לבניין לוליא עפיצותמורא מוטות כתפי גברתנים מאחוריה
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 18:01:15
  זאת מלונתי היחידה ובה מוחי מכל מראות עיני אשר ראיתי מבקש למנוע המולת ציוד כבד שתגרום לקריסתו - השנוי עליך,סכנת חיים- לא תעשה לחברך,
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 17:54:34
  ראיתי בעיני שיפוץ בנייני מזרח ברלין, באופן ספורטיבי ובשותפות קהילתית. שיקום הקיים- לא דחיפת קומות וגאג'טים. לא ג'נטריפקציה בשלט-רחוק, ב"הפוכה" לחיאנית
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 17:50:54
  הפינוי-אידוי הפך לתמ"א.ואין עושין אלא לתאוותן בלבד.ורשבסקי- מס ועד חודשי יעמוד על 3 ספרות.ללא מצפון- אש האטד מיותרת לארזי הלבנון
 • יוסי פרלשטיין
  01/03/2013 17:45:06
  ורשבסקי-תמ"א: שובו לורשה 38 להביא במכונת זמן קרוב משפחה- אל תתגעלו בדם נקי שפוך ממילא ברמב"ם 9- עמדות 1 , בת-ים. טוב שם טוב מהיות שמן משחה לכריש מתפתל
 • יוסי פרלשטיין
  28/02/2013 01:04:19
  כל עוד לא קם לי גורם מעבר לחומת החומוס-צ'יפס-סלט שיפוץ יסודי בבניין כפי שהוא. אני אחדהדייריחם משפחות אבל אלה כל חיי שלי ולא יתלשוני לנוע ולנוד ולהתפגר
 • יוסי פרלשטיין
  28/02/2013 01:01:00
  אם לא רכשויות מדינה מול השד שיצא מכלל שליטה יגונן הגהינום עלי כי הוא נטל את בני משפחתי להפקירני לטפרי וצפרני כל דאלים גבר.הוא לא יעבור!
 • יוסי פרלשטיין
  28/02/2013 00:50:50
  רמב"ם 9 ב, דירה 4 הוא מלונתי באין מקום אחר בעולם לכבד את שארית חיי ותגדע יד מורמת ותבולע רגל בועטת בי, להחריב 3 קומות עבור 30 למען בצע חונטת הכרישים.
 • יוסי פרלשטיין
  26/02/2013 08:33:52
  רמב"ם 9 נבנה מול עיני. ימנע משרד הבינוי אידוי קשישים ועניים למען מגדלי רווחי בצע וכולנו עצם בגרונו- 30 קומותבמקום 3.laiccez faire !
 • יוסי פרלשטיין
  26/02/2013 08:28:32
  לרמב"9- דרוש חצי מליון ש"ח גג כדי לבצע שיפוץ עומק ומתיחת פנים -לחיאני רוצה מגדלים ומוכן לטחוןן דלים. הפינוי יהיה אידוי שלי.בריוניו יעבירו פרי ... ממש
 • יוסי פרלשטויין
  21/02/2013 04:59:15
  קשקש שריון חזה על לב שלטון אוויל,חתום בצחנת איפה ואיפהמשפטית ובנקאית, תשליל תצלום קיומי.
 • יוסי פרלשטיין
  21/02/2013 04:47:57
  מכל בעלי הסמכא, האחריות ורצינות שלטון הוא גורם לי להקליד כדי לנוס על נפשי למקלט לילה הרחק משלטון החוקן שהוא פני מראת חיי. היפך מכל אינטלגינצית הנהגה.
 • יוסי פרלשטיין
  21/02/2013 04:36:45
  ידו בחשה בכל"אני יודע שיוסי שם רגל לעאדל" ושואי פני הדור כפםותצים בסטיגמה המאפשרת כל הפקרות ובהיות"ערבי" קצה פתיל שדה מוקשים-" מרותק למיטה. עשור אפל
 • יוסי פרלשטיין
  19/02/2013 20:20:18
  חזונותיו המוניציפליים המנוסחים שזכו להצלחה מסחררתניבטים מכל פינה, הנגטיב של הטייקוניזם המפלח. אבד טופס תשלום מים. בקשתי שלא ינתקו וישלחו חליפי.
 • יוסי פרלשטויין
  09/02/2013 00:53:37
  הוא דווקא פיינשמקר באמנות- לא ציפיתי שיתן במה לעדותי אבל משאית זבל החליקה שעה לפני כניסת השבת לגרוס עשר שנות עמל פוגרום אנין שצחנתו ידועה בUS, UK,UN,
 • יוסי פרלשטיין
  09/02/2013 00:42:33
  שתי יעלות חן ב"גלגפן"מס 860 אופפות מזה ומזה את החיוך הנפתל, צופן זדון ופולח במבט של טווה התרגיל המסריח הבא.הוא גרם פוביה וסיבות רעות לה
 • יוסי פרלשטיין
  31/01/2013 00:20:43
  המוסמכים עוטי שיקול דעת העושים אותי ככברה, מנציחים עושק ואימה- ראויים לשוב למכורע- נוסח דר . הרבט צוקורס - כי הפכוה למחראה.עינו בדרך כוחי, קצרו ימי.
 • יוסי פרלשטיין
  31/01/2013 00:14:07
  אם עושה קול אדוניו חותם כמהנדס עיר על פינוי בניין בשל סכנה מיידית , קטסטרופה לחיי אדם בפינוי בניין תןך שבועיים-שביב טיח לא נפל -הוא ליצן ומזנה מקצועו
 • יוסי פרלשטיין
  27/01/2013 18:42:58
  משרד המשפטים התעלל בי שש שנים ויחד עם המשטרה ולינדנשטראוס הטילו איפול על מעלל המשטרה ומרחו צואה על הכסת"ח שלהם שמצחין למרחקים
 • יוסי פרלשטיין
  26/01/2013 20:02:40
  אומץ היא חומץ-ארגומנטציותנאציות בחוסר אחריות ייאו אותו למעניקי השראתו.מנדלה אמר שהם מבינים רק את שפתם ואני חלש וגלמוד.צבע רעשן שגרם לי חיוורון-מוות.
 • יוסי פרלשטיין
  26/01/2013 19:57:57
  אומץ היא חומץ-ארגומנטציותנאציות בחוסר אחריות ייאו אותו למעניקי השראתו.מנדלה אמר שהם מבינים רק את שפתם ואני חלש וגלמוד.צבע רעשן שגרם לי חיוורון-מוות.
 • יוסי פרלשטיין
  26/01/2013 19:52:31
  האיש הוא הכיסוי לחבורת גברתנים שיצאו מרכבי פאר שהחליקו במוצאי בחחירתו ונבהלתי למראם. קשוחים , .אימתנים- חשבתי ששגשוג דורש בעלי כוח- אבל לא בלנדרים !
 • יוסי פרלשטיין
  26/01/2013 19:46:36
  דאוס אקס מכינה יפנני לפינה מחוץ לריבונות הישראלית, איפה בניין עומד להתוטט וחייב פינוי תוך שבועיים- עברו חודשיים,קבלנים וכרישי חומרי בניין הם הד הדאגה
 • יוסי פרלשטיין
  26/01/2013 19:42:01
  לא מאיימים על אומץ- אבל גם היא לא יכולה לבלוע עד היכן המפוטם הוליך את כאבי ביאושי ומול פנטסמגורית עיוועים היא משתתקת. הג'מוס פעל מחוץ לעלמא הדין מולי.
 • יוסי פרלשטיין
  26/01/2013 19:35:52
  לאוהד- היית פה או שהרכבת משקפיים ורודים בתחנת יוספטל?אולי התבלבלת עם ברצלונה, בקצה השני של הבריכה.. תמונות שלה ראיתי
 • יוסי פרלשטיין
  26/01/2013 19:32:19
  אומ"ץ הגיעה עד למגרה ושם בדממה בוטחת ציוו עליה לעצור. בגרזן ירוסק כספת הצופן החריאני. זה אומץ זה? קולר ארוך ואדיב עד לרגע האמת. והמדרון תלול יותר חזרה
 • יוסי פרלשטיין
  26/01/2013 19:22:02
  גם בניין מגורי הועבר לניבי הפינוי-אידוי. מי יעביר את תכולת ביתי באין קרוב? יש דואג לספרים ותקליטים ואלבומי אמנות ולאןאשוב?דילול אוכלוסין מוצפן !
 • יוסי פרלשטיין
  27/10/2012 13:20:57
  "לא יוצא דבר מביתו של אדם אלא בחתימתו, במשאו עם קרוביו או בפס"ד חתום בשעוות חותמנו הקיסרי" לודיג השני. 1087,לפני 1100 שנים
 • יוסי פרלשטיין
  27/10/2012 12:58:33
  לא הר- צונאמי אכזרי שוטף בפחי צבע ודשא פלסטי. הגנן של ליידי לחיאני.אימתו כולאת אותי בביתי. כינוי כבוד שלו "מניאק"הטיילת שורצתבצחנת עושי רצונו
 • יוסי פרלשטיין
  27/10/2012 12:54:02
  הוא שלם ליחצ"ן מ"מ מכספי ציבור להכריז בלי סיגל שבהיותי חי ללא אשה אני עלול לתקוף מינית עוברות ושבות.מנטליות נאצית. עוג מלך בת-ים היסטוריון ופילוסוף
 • יוסי פרלשטיין
  27/10/2012 12:47:27
  רצוני לעזוב למסגרת מוגנת מטעם האו"ם, בידיעת גורמים מערביים אחר ששגריר תרבות מאיים על קשובים לקולי שישראל תוקיעם כאנטישמים דיאגנוזה דמו-קקה פרופ. נאור
 • יוסי פרלשטיין
  27/10/2012 12:39:49
  אם ד.א"א מיידעני בשמכם שלא תתערבו- מיץ עגבניות זורם בעורקיכם, אומץ- לא מערבון ספגטי-גם מול הנתלש מדעתו להזרק מביתו..משטרה הורתה לכבד צ'קים שסייען שרבט
 • יוסי פרלשטיין
  27/10/2012 12:36:28
  "אני יודע שיוסי שם רגל לעאדל", עיריה, משטרה, משפח הלענה, חותמות דיו של להקות רופאי "קול אדוניו"מעבר לעושק- פחד אדם גלמוד להשאר לחסדי הוסטל ניצולי שואה
 • יוסי פרלשטיין
  27/10/2012 12:32:16
  משרד המשפטים חתום על שוד ושבר והדג מסריח ממורשת מיכה הלינדנשטראוסי.100 אלף $ נחמסו- נקמה על התבטאויותיעל חייתיות ה"טיפול" . ז'נבה בתמונה. לחיאני ידוע
 • יוסי פרלשטיין
  27/10/2012 12:26:47
  איפה אומ"ץ כמצוייד במסמך גרפולוגית, שחקירת יכולתה של לאה שמאי את אודליה מותנה הפכה בית משפט לקולוסיאום "צר עולמי" פניתי לשטן לנקום דם ילד קטן
 • יוסי פרלשטיין
  27/10/2012 12:17:14
  אומ"ץ תגלה אומץ גם מול תיקים משנגררו בסיוע המשפט ת-א בידי ליז אלקיים, בהתעללות זריקתי מיד ליד, מייצגים מנווליםה עד אמתלתהת יישנות כעוולה תפורה בגסות.
 • ל א.ל
  26/02/2012 12:38:01
  אתה לא מתאר לך כמה תיקי חקירה של מיוחסים ומאימים למיניהם נסגרו ע"י רשות המיסים
 • א.ל. רמת-גן
  26/02/2012 10:38:43
  נזכרתי באותו בעל מכולת שהפקיע בשקל אחד מחיר של חבילת מסטיק, ורשות המסים מיהרה להעמידו לדין, למרות שלא היו לו מזוודות מזומנים תחת המיטה...
 • עיתונאי חוקר
  25/02/2012 18:55:31
  בקרוב יתפרסמו מעללים חדשים של לחיאני ואני מצפה שאומ"ץ תטפל בהם
 • אוהד
  25/02/2012 14:52:11
  למרות שרוב העובדות ידועות,חבל שיש סחבת בתיק. צודק הכותב. או שהפרקליטות תודיע שאין לה ראיות או שהיא פוחדת ממנו או בבקשה לסיים את החקירה. הסחבת הנוראה של הפרקליטות היא חטא נוראי.
  לחיאני הוא אחד מאותם אנשים שחושב שמגיע לו הכל.נכון ששיפר את בת ים וגרם לעיר להראות נפלא, אבל באיזו דרך?

 • חיים אליהו
  25/02/2012 12:57:56
  אמנון לוי מזכיר לי את הרעיון של מני עם זהר ארגוב שבא מסומם לאולפן, לאחר הרעיון של אמנון עם הצדיק מפרדס כץ מתאים לאמנון להכתיר את לחיאני כרוה"מ. באשר ללחיאני, היום כמה שיותר חמאה שיש להם על המצח כך יותר הם יוצאים לשמש, דרעי חוזר לזירה, מופז מספר סיפורים, ליברמן עוד לא באזיקים, ושרה מנהלת את העניינים, בברדק הזה לא תעזור מחאה, צריכה להיות מהפכה ויפה שעה אחת קודם, שפיכות דמים אינה זרה לעם ישראל וככל שתקדים המהפכה ישפך פחות דם.
 • תגובתי לןדניאל
  25/02/2012 12:29:15
  אתה צודק בתגובתך. ציפי ליבני עושה הכל למען בחירתה, מאפשרת לחלוץ לחיאני וגלעד שרון להיות במפלגתה אני לא אצביע לקדימה מפלגה הזויה ומושחתת
 • פנחס
  25/02/2012 12:23:25
  לחיאני י הפך למליונר בגיל 24. בושה שהתיק הפלילי עדיין שוכב בפרקליטות. עם וינשטיין, היועץ המשפטי ,האפסי אין סכוי ותקווה שייפתח תיק משפטי נגדו.
 • דניאל
  25/02/2012 12:17:52
  ציפי למרות היותה ישרה, מוכנה להקיף עצמה במעומדים מושחתים .עבורי מפלגת קדימה OUT . לא אתן תמיכתי במפלגה מושחתת
 • בני
  25/02/2012 12:14:10
  מפלגת קדימה, חלוץ גלעד ולחיאני, המעומדים החדשים של קדימה סמל למפלגה נחלשת ופגועה שאינה זוכה לאמון הצבור
 • גימלאי
  25/02/2012 12:12:23
  קיבלתי 60 שקל העלאה בקיצבת הזיקנה. מד'ינה קורסת , שאיבדה את הכוון, ומלבד ההצהרות הבלתי אחריות, לתקיפת אירן, בקושי מתפקדת
 • ליאור
  25/02/2012 12:10:34
  הצבעתי בבחירות הקודמות עבור ליבני עתה, אצביע עבור שלי יחימוביץ. מנהיגה ישרה ואכפתית הפועלת רבות למען הצבור
 • שושפרי
  25/02/2012 12:02:09
  כל יום שבת אני מחכה בקוצר רוח לכתבותיו של אריה. עתונאי מעמיק ויסודי. .אריה ,,נלחם באומץ ובנחישות למיגור השחיתות . גאה להיות בתנועת אומץ
 • לימור
  25/02/2012 11:57:45
  לחיאני חוצפן ללא גבולות, בניו של שרון יעשו הכל לבחירתה של ציפי ליבני כראש המפלגה לאפשר לגילעד להיות חבר כנסת . עוד סיבה לא להצביע קדימה.
 • דודי
  25/02/2012 11:50:04
  חלוץ התקבל למחנה של מופז, נאמר בערוצי התקשורת. חלוץ נכשל במנהיגותו במלחמת לבנון השניה, קדימה עשויה מאוד להחלש או להעלם מהמפה הפוליטית
 • רון
  25/02/2012 11:47:50
  לחיאני עם בטחון עצמי עצום כי אכיפת החוק על הפנים . הוא עשוי להבחר כחבר כנסת בקדימה . קדימה נחלשת ועשויה להעלם מהמפה הפוליטית .נכשלה בתיפקודה
 • שושפרי
  25/02/2012 11:38:14
  אני מאשימה את מערכת אכיפת החוק בחולשתה ובאי תיפקודה. לחיאני וליברמן כנראה, לא יועמדו לדין בינתיים, ליברמן מתחזק ועשוי לקבל 18 מנדטים לפי סקר חדש
 • אליעזר
  25/02/2012 10:11:49
  אכן, זו חוצפה יהודית! במדינה מתוקנת הציבור היה מקיא אותו מזמן! אבל, אצלינו, מדינת הצ'חצ'חים, הקומבינות והרמאים –יהודונים בגנים! לחיאני יהיה מלך ישראל בדיוק כמו ליברמן, כמו נתניהו שכועס על אנשי המנהל התקין בלשכתו כי כנראה אדלסון גער בו! יש לנו מנהיגות חראית והרוב השקט הישראלי שפוי אך שפוט ושבוי בידי יהודונים מסריחים! הפסדנו את המדינה מזמן אלא, עם הצעירים הישראלים יצאו לרחובות כמו בארצות ערב ויבעטו בתחת של פוליטיקאים!
 • אוריאל
  24/02/2012 19:55:30
  תחושה של אי נוחות גדולה מלווה את הקורא על מעלליו של לחיאני.מה אתה מופתע שציפי מחבקת כל אחד,חולשתה גרמה לה לאבד את המוסר כבר מזמן.
 • אור-יה
  24/02/2012 19:21:15
  חבל שלחיאני הסיר את מועמדותו לראשות קדימה! הוא יכל לזרז את תהליך החלשותה של מפלגה זו. מאידך הוא עלול להתברג לרשימת קדימה בכנסת ובכך לזכות לחסינות.
 • דוידי דוד
  24/02/2012 19:07:10
  למרות עושרו המופלג וזה נראה סביר בעיניו
  בראיון עם אמנון לוי מצטיירת תמונה של זיוף אינטלקטואלי,התחזות,אנכרוניסט,סלפן,
  וסופיסט .................
 • דוידי דוד
  24/02/2012 19:06:27
  מזעזע איך תחקירן ממולח כאמנון לוי נופל בשבי של לחיאני,המגלומן המתימר להיות ראש קדימה ולראש הממשלה ,השחיתות שבצע עולה על כל דמיון קבלת כספים באלפי
 • אלי ר.
  24/02/2012 17:18:57
  למה אנחנו מתפלאים מעזות המצח של לאחייני.
  הרי אנו כולנו יודעים שחבורת האימפוטנטים בפרקליטות לא יעשו כלום עם החומר המונח לפיתחם כבר שנתיים. ראו ליברמן
 • ע. בן-יוסף
  24/02/2012 17:28:49
  שוב חוזר אריה אבנרי וקושר חוליה בחוליה החושפת ממדי השחיתות המתפשטת בביצה הפוליטית. התוצאה: אין כמעט מישהו בפוליטיקה היוצא נקי. מפני שגם אלה שבחיי היומיום שלהם אינה נגועים, הופכים לחלק מתופעת השחיתות כשהם מקבלים בזרועות פתוחות פוליטיקאים שכבר הורשעו, או כאלה שעננה כבדה עדיין מרחפת מעליהם. זהו מצב בלתי נסבל ויש להוקיעו ומכאן לחזק ידיו של אבנרי שאיננו מרפה. מבחינתו יקוב הדין את ההר, ובצדק.
 • היכן היומי?
  24/02/2012 16:29:13
  קראתי על פניית אומ"ץ הצודקת לדעתי ליועץ המשפטי בדבר הגזמת הפיצויים 'הנדיבים' לנתן אשל . ציפיותי מיו"ר הנהלת אומ"ץ שיעסוק בשוטף - ביומי ובפרשה - התעלמותו אף מידורם במידה מסויימת גינויים של שלושת היועצים והתפטרותו של ד"ר הנדל...זו ההיזדמנות לדון - דיון ב'מינהל לא תקין' בעליל ! שוטף ועכשווי כוונתי: בגורלם : איומים - נידוי וחרמות - פיטורים...של חושפי שחיתות אמיתיים ויש כאלה ולא אחד שחוו זאת 'על בשרם' , זו מציאות ו'מדיניות' ל'הכחידם' - את אותם 'חושפי השחיתויות האמיתיים' ...במקום האקוטי מתעסק היו"ר שוב ואולי בפרק נוסף , ואיני עוסק בתוכן - מהות 'פרשת לחיאני' , כאמור פרק נוסף לספר - ייתכן עתידי. להבנתי העכשווי - האקוטי בוער עוד יותר !
 • שומר סוד
  24/02/2012 15:40:25
  יש עוד כמה דברים שאתה לא צינת משום מה, כמו העסקים של אחיו של לחיאני בחוף בת ים
 • יודע דבר
  24/02/2012 14:27:11
  לפעילי אומ"ץ והיו"ר כותב המאמר אריה אבנרי - ישר כוחכם אתם עושים עבודה סזיפית למען נקיון המדינה משחיתות. מי יתן ויהיו משאבים וכוח להמשיך
 • יואל לוי
  24/02/2012 14:19:26
  מזעזע היה לצפות בתכנית של אמנון לוי ולראות את פרצופו המדושן של לחיאני שמצפצף על כל העולם והחוק. נמאס לגמרי משכמותו
 • אבינועם
  24/02/2012 14:13:59
  כמו תמיד מביא בפנינו אריה אבנרי את האמת כפי שהיא עם כל הפרטים ואי אפשר להמלט ממנה. במקרה דנן זהו לחיאני האמיתי ושוב שלטונות החוק משתהים. מדוע זה???
    עיצוב: סטודיו נעמה