הרשימה השחורה (111)  |  

16 אנשים כלולים ברשימה השחורה והבזויה שלהלן כמי שסייעו בגלוי או בסתר לראש הממשלה לשעבר המגה-מושחת אהוד אולמרט מלתת את הדין על עבירותיו הסדרתיות לאורך השנים  ברשימה: אשתו, בנו, מזכירתו לשעבר, שר המשפטים, חברי-כנסת, עיתונאים ואחרים
 
לקראת הימים הנוראים, שהם ימים של חשבון נפש לעם ישראל וחשבון כיס לפורעי חוק מסוגו של המגה-מושחת ראש הממשלה אהוד אולמרט, כדאי לפרסם ברבים את שמותיהם של האנשים הללו השייכים למחנה כוחות החושך שסייעו בגלוי או בסתר לאולמרט להיחלץ מלתת את דין הצדק עבור עבירותיו הסדרתיות לאורך השנים.

חלקם עשו זאת ישירות במעורבות כזו או אחרת בהליכים המשפטיים שהתנהלו ומתנהלים עדיין נגדו, וחלקם בהדיפת חשיפות תקשורתיות ואחרות על מעלליו הנקלים ובניסיונות חוזרים ונשנים ליצור לאולמרט תדמית של אדם ישר רחמנא לצלן. כל אחד מהם פעל בתחומו ובדרכו, לעיתים בגלוי ולעיתים בסתר.

רשימה בזויה זו, לפי סדר הא"ב, כוללת שורה של גברים ונשים, כמה מהם בעלי קופות שרצים עמוסות לעייפה, אחרים אנשים שנויים במחלוקת, בעלי אינטרסים אישיים או כלכליים, ויש גם שקרנים, מתחזים וצבועים.

1. אולמרט - המשפחה 
עליזה ושאול אולמרט - רעייתו ובנו של ראש משפחתם המושחת - שפעלו כמקשה אחת ולא סיפרו את כל הידוע להם בסעיפי האישום על קבלת כספים במזומן מטלנסקי והנסיעות המשפחתיות המפוקפקות באמצעות חברת ראשונטורס.

עליזה אולמרט, שקוננה בשעתו בכלי התקשורת על המצב הכלכלי הקשה, על כך שלא ידעה דבר על מעשיו של בעלה, לא שאלה אותו כנראה מעולם מאין יש לו מיליוני דולרים לרכישת נכסים בארץ במספר גובר והולך. עליזה שכחה שהיא הייתה שותפה פעילה לטיסות במחלקה ראשונה ולאירוח במלונות פאר מכספי ציבור ומארגוני נזקקים.

אולמרט הרעיה שיתפה פעולה עם בעלה במכירת ציוריה במחירים גבוהים לאישים ולגופים שנזקקו לשירותיו של בעלה, ומשום מה לא ראתה בכך לכאורה תשלום שוחד.

הבן שאול התגורר בניו-יורק לאורך השנים שבהן חגג אביו את מעשיו הפליליים והיה אחראי על חלק מגלגול הכספים.

2. חברת הכנסת דליה איציק 
ח"כ דליה איציק, לשעבר יו"ר הכנסת ונשיאת המדינה "בפועל", תמכה בפומבי באולמרט בשנים האחרונות, האמינה ב"צדקתו" ומעולם לא הסתייגה ממעלליו הפליליים.

איציק, פוליטיקאית בעלת רמת מוסר מפוקפקת ביותר, נאמנויות מתחלפות, מושחתת ברמה גבוהה ו"לקוחה" ותיקה של אומ"ץ, נחלצה בעבר מאימת הדין לאחר שפעלה גם מאחורי הקלעים. אין ספק שבמוקדם או במאוחר ייחשפו אותן פעולות שביצעה.

אחרי שחלומה של איציק לחזור למשכן נשיאי ישראל התפוגג, היא מצפה שאולמרט בעל הקשרים המסועפים יסייע לה להיבחר כראש עיריית ירושלים. למטרה זו היא זיכתה אותו מזמן.

3. אברהם בורג 
שימש בעבר יו"ר הכנסת ויו"ר הנהלת הסוכנות היהודית. נצפה באולם בית המשפט כשהוא מחבק ומנשק את אולמרט בעקבות זיכויו המפוקפק במטרה להפגין לעין כל שהוא מאמין בו ללא סייג.

בורג המוכר כמגלגל עיניים לשמיים בעזרת הכיפה שעל ראשו, הוא אדם תלת-פרצופי שניסה לשאוב לכיסו הפרטי כספי מדינה וכספים ציבוריים אחרי פרישותיו מתפקידיו ורק הודות לביקורת ציבורית חריפה שאומ"ץ הייתה שותפה לה נבלמה הזרמת הכספים.

אחרי שפרש מהחיים הפוליטיים והפך לאיש עסקים, חבר לאנשים בעלי עבר פלילי וחש נוח מאוד בחברתם. נראה שיש לו כוונה שאולמרט יזרוק לו כמה עצמות ובשר פיגולים בעולם העסקים.

4. חבר הכנסת רוני בר-און 
חבר הכנסת רוני בר-און, לשעבר שר האוצר וכיום יו"ר ועדת החוץ והביטחון, שהוא חברו הטוב של אולמרט, שסמלו המסחרי הוא הפה הגדול שלו, ושכנו למגורים המקורב ל"מאפיה המשפטית" הירושלמית יצא בשנים האחרונות בפומבי להגנתו של אולמרט וטען מראש, בנסיבות מוזרות, שהוא משוכנע שאולמרט יזוכה וייצא צדיק. אולי הימר בר-און על פסק הדין ואולי ידע על מה הוא מסתמך.

בר-און, שנחשב מהמר ותיק בענייני מינהל, לא הקפיד לשמור על טוהר מידות. הוא מצהיר בכל הזדמנות שאולמרט יחזור לחיים הפוליטיים ומשוכנע שהוא לא ישכח אותו בבית ויעניק לו תפקיד הולם.

5. רפי גינת 
איש התקשורת רפי גינת התגייס במקביל לפעילותו של ארנון (נוני) מוזס, מו"ל ידיעות אחרונות, בתוכנית הצרכנית "כלבוטק"; החל לצרוח עשרות פעמים ביום בפרומו לקראת השחרת דמותו של עד המדינה במשפט הולילנד, ש"ד, המעיד על כך ששילם שוחד לאולמרט. מטרת התוכנית הייתה ליצור לחץ על בית המשפט. אומ"ץ פנתה ליועץ המשפטי בדרישה שיפעל להפסקת מסע הפרסום שהותר מאוחר יותר על-ידי בית המשפט.

דמותו האימתנית וקולו העבה של עורך ומפיק "כלבוטק" רפי גינת עושים רושם על מי שלא מכיר אותו מקרוב כנהנתן כרוני וצדיק קטן. גינת הוא חברם הקרוב של טייקונים ואילי הון ושומר בקפדנות על שמם הרע. כך נהג בעבר כאשר כיהן כעורך ידיעות אחרונות, כאשר נטען נגדו שחסם תחקיר על יו"ר חברת החשמל לשעבר אלי לנדאו, מושחת סדרתי וחברם הטוב של האחים עופר המנוחים. גינת היה מחובר אל אחד מהם.

6. אמנון דנקנר 
אמנון דנקנר, לשעבר עורך מעריב, שתי תכונות ההיכר הבולטות שלו הן הצביעות והשקר. תקף מיד אחרי הזיכוי המפוקפק של אולמרט את הפרקליטות בכלי התקשורת והציע לפרקליט המדינה לדור לשלוח יד בנפשו. לדנקנר יש חלק נכבד בהפחדת אנשי הפרקליטות ובניסיון למנוע הגשת ערעור על הזיכוי.

דנקנר התייצב חזיתית בקו הראשון להגנתו של אולמרט וטען שנגרם לו רצח אופי והוא מאמין ביושרו. כך נהג דנקנר בעבר כאשר התייצב בשעתו לימינו של אריה דרעי, חברם המשותף של אולמרט ושלו, בשערי כלא מעשיהו ושר עם כל חסידיו השוטים "הוא זכאי".

דנקנר לא המתין להעמדתו של אולמרט לדין ופעל לאורך כל השנים ליצור סביבו קוו הגנה. כאשר כיהן כעורך מעריב פסל כתבות שחשפו את חברו העבריין.

7. אברהם הירשזון 
שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון היה במשך שנים ארוכות בן-ברית פוליטי של אולמרט ושימש כנושא-כליו וכ"חייל" שלו. יחד הם ביצעו שורה של עבירות על החוק. להירשזון יש גם מידע על גלגול כספים בחו"ל. אולמרט גמל לו, בין השאר, כאשר בניגוד לכללי המינהל התקין מינה את חברתו לשעבר של הירשזון לתפקיד מרכזי במשרד התמ"ת בתקופה שבה כיהן כשר.

כאשר הירשזון הועמד לדין על גניבת כספי ציבור, הוא היה יכול לחלץ את עצמו אם היה מסכים לשמש עד מדינה נגד אולמרט ולגלות שורה של עבירות פליליות שהם ביצעו בעבר בצוותא. להירשזון יש מידע מרשיע גם לגבי עבירות שאולמרט ביצע. מעניין מדוע הירשזון מתעקש ומסרב לקבל ביקור של אולמרט בכלא.

8. שולה זקן 
מזכירתו, מנהלת לשכתו ואשת אמונו של אולמרט שולה זקן עובדת איתו מגיל 16, כאשר התקבלה כפקידה במשרד עורכי דין ירושלמי שבו הוא עבד.

זקן היא האדם היחיד במדינה שיודע פחות או יותר כיצד עלה בידיו של אולמרט להתעשר במהלך שירותו הציבורי הממושך, ומכירה מקרוב את עשרות העבירות שהוא ביצע, שרק על חלקן נתן את הדין. בחלק מהעבירות הייתה מעורבת אישית וכך יצאה מהן נשכרת. כמו בפרשת הולילנד.

אומ"ץ הביעה בשעתו התנגדות למינוי סניגור ציבורי לזקן שטענה כי משאביה הכספיים הסתיימו. אילו זקן הייתה פוצה את פיה, היה אולמרט נכלא, ללא ספק, לתקופה ממושכת מאחורי סורג ובריח גם בפרשות שבהן זוכה, אבל אולמרט הערמומי והמניפולטור דאג לכך שאביה המנוח של זקן ישביע אותה על ערש דווי שלעולם לא תעיד נגדו.

9. בן כספית 
אחד העיתונאים שהתגייסו מזמן כדי לסייע לאולמרט לצאת מהבוץ הפלילי שבו הוא שקוע עד צוואר, היה בן כספית ממעריב, שעשה זאת אולי כאות תודה על המידע שנהג אולמרט להדליף לו באובססיביות.

כספית לא נמנע מלתקוף את אנשי הפרקליטות אחרי הזיכוי האומלל, ופועל באורח נחרץ כדי למנוע הגשת הערעור כפי ששלל את הטלת הקלון.

בעבר הרחוק התבזה בן כספית כאשר בעקבות הפגנה של ניצולי שואה שנערכה ליד ביתו של אולמרט בזמן ששימש כראש הממשלה, הוא בכה בלילה לאות הזדהות איתם. אולמרט נזכר בבני משפחתו שנספו בשואה; כאשר העירו לו על כך שמשפחתו של אולמרט הייתה בתקופת השואה בחרבין, הגיב שהבכי המדומה היה על משפחתה של רעייתו עליזה.

10. יאיר לפיד 
הכוכב הפוליטי החדש יאיר לפיד, שאולמרט משמש כפטרונו ויועצו הבכיר, לא היסס להתחבר לאולמרט בפומבי בעיצומם של ההליכים המשפטיים הפליליים במסווה של קשר עם "ידיד המשפחה". למעשה אותת לפיד למערכת המשפטית שהוא מאמין בניקיון כפיו המזוהמות של אולמרט.

גם כאשר היה לפיד בעבר מנחה ומראיין בטלוויזיה, הוא נטה חסד מיוחד לאולמרט. לפחות חלק מהשאלות היו מזומנות. כיום משמש לפיד אחד מראשי החץ של נוני מוזס נגד ראש הממשלה נתניהו.

11. נוני מוזס 
אין ספק שהתואר מפקד היחידה הסמויה להצלתו של אהוד אולמרט והחזרתו לשלטון מתאים לנוני מוזס, המו"ל של ידיעות אחרונות, שפועל במחתרת ללא לאות ואינו בוחל באמצעים.

התגייסותו הטוטאלית של ידיעות אחרונות למשימה זו כללה שורה של פרסומים מגמתיים, הסתרת מעלליו ושיתוף פעולה עם גורמים שניסו לטהר את השרץ אולמרט מחד-גיסא, ולהשחיר את כל אלה שחשפו את העבריינות שלו.

נוני מוזס, אדם כוחני, חסר-מעצורים ונעדר מצפון מוסרי, מפעיל גורמים גלויים וסמויים הפועלים בשירותו כמריונטות ומטיל עליהם משימות. המטרה הנאלחה שלו, לסלק את ראש הממשלה נתניהו שנוא-נפשו מהשלטון ולהמליך במקומו מחדש את חברו הטוב אולמרט, מקדשת את כל האמצעים הפסולים.

12. מסר - המשפחה 
עו"ד אוריאל מסר, שהיה בעבר הרחוק שותפו של אולמרט במשרד פרקליטים, נשאר צמוד אליו לאורך השנים שבהן מילא אולמרט תפקידים ציבוריים, ושניהם יצאו מכך נשכרים. במשפטים שבהם אולמרט הועמד לדין, יכול היה מסר להביא להרשעתו ללא בעיה אך סיפק את הסחורה במשורה, בין השאר מחשש מידו הארוכה והנקמנית של אולמרט.

עו"ד מסר היה גם שותפו לדבר עבירה של אולמרט. בין השאר החזיק בכספת במשרדו מעטפות ובהן מאות אלפי דולרים במזומן שאולמרט קיבל מטלנסקי ומאחרים.

העבירה שבה הורשע אולמרט בהפרת אמונים, הייתה קשורה בהטבות ובקיצורי דרך שלהם זכו לקוחותיו במגעיהם עם מרכז ההשקעות בתקופה שבה כיהן אולמרט כשר התמ"ת.

רעייתו של מסר, עו"ד דוידה לחמן מסר, ששימשה בעבר כמשנה ליועץ המשפטי לממשלה, עשתה מאמצים בלתי נלאים בקרב חבריה בפרקליטות כדי שבעלה לא יעמוד לדין פלילי ואמנם הדבר עלה בידה.

ההיגיון הבריא והצדק המשפטי חייבו שמסר יהיה עד מדינה, אבל הוא לא היה כזה. גם העדות שמסר מסר בבית המשפט הייתה מזוגזגת.

13. פרופ' יעקב נאמן 
שר המשפטים פרופ' יעקב נאמן, חברו הטוב של אולמרט ופרקליטו לשעבר, שהינו אדם בעל רמה מוסרית ירודה, דו-פרצופי, עושה הכל כדי להציל את אולמרט מלשאת בעונש על מעשיו הפליליים.

נאמן נאלץ בשעתו לפרוש בקדנציה הקודמת של נתניהו מתפקיד שר המשפטים אחרי שהוגש נגדו כתב אישום על הגשת תצהיר כוזב לבג"ץ, אך זוכה.

חוצפתו של נאמן הגיעה לפני כמה שבועות לשיאה, כאשר העיד במשפטו של אולמרט וניסה להכשיר בעדותו את כספי השוחד שטלנסקי שילם לאולמרט במזומן ולהפכם לתרומות חוקיות. בכך אותת שר המשפטים למערכת המשפטית שהוא תומך באולמרט ועומד מאחוריו, ויש לכך לא רק טעם לפגם אלא מעשה שלא ייעשה.

אין זו הפעם הראשונה שנאמן נחלץ לעזרתו של אולמרט ומנסה להלבין את מעשיו הפליליים. כך נהג נאמן בשעתו כאשר אולמרט הועמד לדין פלילי באשמת דיווח שקרי למבקר המדינה והוצאת חשבוניות מס כוזבות שהתייחסו לתקופה שבה כיהן כגזבר הליכוד. גם אז העיד נאמן במשפטו של אולמרט ופעל מאחורי הקלעים כדי לסייע לו לצאת זכאי בדין, כפי שהיה אומנם גם אז בנסיבות שנויות במחלוקת בקרב משפטנים בכירים.

14. חיים רמון 
שר המשפטים לשעבר חיים רמון, אדם שנוי במחלוקת מבחינה מוסרית, עושה ימים כלילות בשיתוף פעולה עם נוני מוזס כדי לטהר את אולמרט ולהחזיר אותו לחיים הפוליטיים.

רמון ואולמרט הם חברים ותיקים הרבה בזכות חברם המשותף אריה דרעי. יש להם מכנה משותף - שלושתם הורשעו בפלילים.

במסגרת הסיוע לאולמרט לא מהסס רמון להשתלח בפרקליטות שהוא מתייחס אליה כאל מי שניסתה בעבר, כביכול, להתנכל לו.

רמון לא שוכח לאולמרט את חסד נעוריו המאוחרים כאשר החזיר אותו לממשלתו בתפקיד בכיר אחרי שמשפטו הסתיים. הוא מאמין באמת ולא בתמים שבמוקדם או במאוחר אולמרט והוא יחזרו לצמרת המדינה. אם מחזה תעתועים זה יתרחש, ייאלצו כוחות האור לקפל את דגלם. אומ"ץ תעשה הכל בדרך הציבורית והמשפטית כדי לסכל מזימה זו.


      
 

הוספת תגובה חדשה
שם

עד 250 תווים
תגובה
קוד
תגובות
 • דידי
  01/10/2012 08:47:30
  לפני כ-6 שנים, בתכנית של בוקר יום שבת, אמר המארח ל-600 אנשים בקהל שמי שרוצה
  לקנות נכסי מדינה בזול, צריך לפנות לאולמרט. לא ידעתי מניין האומץ ומה
 • מנחם מיבנה
  21/09/2012 18:11:30
  ראשית - ניתן לבית המשפט להכריע . אם גם הם מושחתים - אזי על כולנו להגר מידית מהמדינה .
  שנית - ביחס לתפקודו של אולמרט כראש משמשלה - הרי הוא היה מהטובים
 • שפתי כהן
  21/09/2012 02:47:04
  הזוי.
  כל מי שלא משליך אבנים באולמרט הוא פושע לשיטתו של הכותב, הזוי ..
 • מוישה
  18/09/2012 13:54:08
  זכורה לי פרשיה אחת (ואין זו היחידה) משחר פעילותו הפוליטית של מר אולמרט - מרכז הבניה,
  - זכאי, והפרשיות מאז רק הלכו וטפחו, ובכולם - זכאי, כנראה שגם הפע
 • סיון מרעננה
  18/09/2012 07:52:51
  איפה התקשורת כשצריך אותה?
  מסתבר שהכל מדווח מעט מידי מאוחר מדי,

  פתאום האיראנים נראים בעיה שולית,חבל.......
 • לגימלאי דפוק
  15/09/2012 21:17:51
  שכחת לציין את אולמרט עבריין מליונר, שבכל התנהלותו כנבחר צבור חשב רק כסף לקופתו האישית ולחיות חיים נהנתנים. עתה הוא מליונר כבד המצליח לתעתע בפרקליטים
 • ליאורה גימלאית ת"א
  15/09/2012 21:14:01
  לנתניהו הייתה אפשרות להיות בקואלציה עם קדימה ולעשות סדר חברתי. ביבי העדיף חרדים. מתחמקים צבא. הצבור לא יסלח שהרס תקשורת כתובה והפקיר גימלאים וחלשים
 • גימלאי מת"א
  15/09/2012 21:11:13
  אני גימלאי דפוק ששלמתי כל חיי לביטוח לאומי. עתה אני מקבל 1400 שקל קיצבת זיקנה . המדינה מפקירה אותנו .במקום לתת לגימלאים נותנים לחרדים צעירים פרזיטים
 • גימלאי דפוק
  15/09/2012 21:02:27
  אנו בעולם השלישי יש נבחרי צבור מליונרים הצוברים כספם בהיותם נבחרי צבור דוגמת נאמן 100 מליון שקל. נתניהו 41 מליון שקל. ברק מליונר איך איך צברו???
 • דידה
  15/09/2012 16:23:02
  שישה עשר עמודי קלון לא יספיקו לחבורת העכבישים הבזויים והנקלים לרשת העכבישים שטווה הארכי מושחת אולמרט, רק להציץ במשפחתו וניתן להבין במי עסקינן. אחיו יוסי פושע נמלט שאהוד סייע בעדו ע"י מעטפות מזומנים לשרוד בחיים מבעלי החוב בשוק האפור. אחיו ירמי בריון אשר תקף פיזית עיתונאי ספורט באגרופים כאיש ציבור. אם כך מדמנת הסחי אופפת אותו בעיקר ואת אלה שהוא "חינך". למעט משפחת שרון שאולמרט היה בן בריתו לא זכורה לי כנופית פשע כזאת. כמובן גם נשאלת השאלה היכן שרתו בניו ובנותיו בצבא. אני מניח שבעקבות "הפוצפיזם" שאשתו וביתו אוחזים זה זמן רב שירות אמיתי לא היה מנת חלקם של בניו אם בכלל גם כאן בא לידי ביטוי הכושר הקומבינטורי של המושחת אולמרט.
 • יוסי
  15/09/2012 16:02:07
  באשר לרוני בראון שמא יש מקום להוסיף כי אולמרט סידר לבינה בראון אישתו של רוני משכורת של מנכ"ל במשרד התמ"ת
 • זכריה
  15/09/2012 14:49:41
  עבודה מקצועית מעולה
 • ירון
  15/09/2012 14:19:31
  איך זה שלא תובעים אותך דיבה ולשון הרע ?
 • לני אורן
  15/09/2012 14:16:09
  שנה טובה אריה ....אתה כל כך אמין בעיני ..שאין לי שום צל של ספק באינפורמציה הנ"ל...שום ספק....אתה פועל בדרך של יושרה, אומץ, נחישות, והצלת המדינה...לא פחות מזה...חג שמח לך
 • יהונתן
  15/09/2012 13:50:07
  לידידי אריה, ישר כח על עבודתך הנאמנה והברוכה. - מי ייתן ותמוגר השחיתות מהארץ. אני חושב שראוי כי אומ"ץ תפעל מול הפרקליטות להגיש ערעור על החלק שהוא זוכה
 • רונית
  15/09/2012 12:50:37
  לאריה על עבודתך הברוכה, אומץ לב אישי ונחישות במלחמה הבלתי פוסקת למיגור השחיתות הצבורית שנה טובה ומאושרת והעיקר בריאות וכוח להמשיך .
 • אבי
  15/09/2012 12:43:20
  רמון מקים מפלגה חדשה ליבני, המתחזקת על ידי אולמרט תעמוד בראשה. איך ייתכן שאולמרט עבריין סידרתי עדיין פועל ורבים הולכים איתו. הצבור מתעלם משחיתות
 • שי
  15/09/2012 12:36:52
  כואב הלב ובוכה העברינים המושחתים כדוגמת אולמרט, יוצאים זכאי בטענה שאין מספיק ראיות המסר של הפרקליטות בענין טלנסקי לנבחר צבור מותר לקבל שוחד כספי .
 • אלון
  15/09/2012 12:28:41
  אריה מקדיש את כל חייו למען מיגור השחיתות הצבורית. הבעיה שהשחיתות הצבורית כה מושרשת. העבריינים נהנים מההפקר יוצאים זכאי דוגמת אולמרט
 • מנחם שלומוביץ
  15/09/2012 11:30:04
  אהוד אולמרט הוא קדוש...הוא כמו ספר תורה , כשעוברים לידו צריך לנשקו כי כל שבוע פרשה אחרת....השחיתות מושרשת וזולגת כמורסה ברקמה החברתית, אין דרך להדבירה...המצפון של אולמרט מאוד כואב כשכל יתר האיברים בגוף מרגישים מצוין.
 • רויטל
  15/09/2012 11:12:48
  תחזקנה ידיך ידיד אמיץ. שנה טובה שנת בריאות ועשיה ברוכה

 • רחל
  15/09/2012 11:12:27
  ממש נורא ואיום
 • חברת אומץ שוש
  15/09/2012 09:41:32
  לשנה הבאה לכל חברי אומץ וליו"ר אריה אבנרי, על העבודה המסורה והנחישות למיגור השחיתות הציבורית אושר ובריאות. יישר כוח
 • שוש
  15/09/2012 09:36:32
  יש כתב אישום חריף בעתון הארץ נגד חיימוביץ, מחוברת לעיני, נגד פיטורי עובדי הציבור, מתחברת לחרדים, אדישה לחלשים. תוכניתה להצטרף לביבי בבחירות הבאות
 • אלי
  15/09/2012 09:33:17
  דליה איציק אין סכוי להבחר לעירית ירושלים החרדים לא ייתנו לה קולם. אולמרט לא יוכל לעזור לה. לראות אותה דקה אחרי בחירתו של מופז בבמה הצחיקה. אין נאמנות
 • אזרחית אכפת\ית
  15/09/2012 09:30:27
  בביבי לא אבחר הוא מסוכן, מתערב ביחסים עם ארה"ב בעת הבחירות ללא שכל והגיון. יחימוביץ עם עיני בעד הוועדים הגדולים ולא החלשים .מחוברת לחרדים .!!!!!!
 • רון
  15/09/2012 09:25:02
  ליבני יצרה קשר עם אולמרט כדי שיעזור לה בעת הבחירות הבאות. לאולמרט יש תומכים רבים. דנינו בעד להגיש ערעור נגד אולמרט בפרשת טלנסקי. בעליון.
 • חבר ותיק
  15/09/2012 06:57:54
  צריך להוסיף לרשימה את ד"ר אריק כרמון נשיא המכון לדמוקרטיה שפעל ליצור אווירה חיובית סביב אולמרט
 • מאיר
  15/09/2012 04:48:45
  סדום ועמורה
  דליה איציק מבחילה
 • חברה
  15/09/2012 00:22:29
  נראה אריה כאילו איננו מצליחים לשבור את הביצורים המגינים על המושחתים. דומה המצב ל" כלבים נובחים והשיירה עוברת"
 • למנחם טלמור
  14/09/2012 22:54:45
  היום בעתון הארץ ישנה כתבה על דנינו מפכ"ל המשטרה הממליץ לפרקליטות להגיש ערעור בבית המשפט העליון. בפרשת אולמרט. להמלצתו של דנינו יש משקל רב
 • רוני
  14/09/2012 22:48:53
  יישר כוח לאריה על עבודתו הקדושה למיגור השחיתות הציבורית השנה הפרלקיטות הוכיחה אוזלת ידה בהחלטותיה המוזרות לבטל אות הקלון לאולמרט. בושה בהתנהלותה
 • לימור עו"ד
  14/09/2012 22:41:19
  נוני מוזס מוכר את עתונו ידיעות אחרונות "עתון המדינה" בשקל בשווקים וברחובות. כוחו והשפעתו אבד, הרבה בזכות החינמון "ישראל היום" הניתן חינם לצבור . .
 • עברי בן-יוסף
  14/09/2012 21:52:05
  מארג הדמויות שהפעיל אולמרט כמריונטות לצרכיו, משכנעת כי זו המציאות הדוחה. אבנרי אינו מרפה מאולמרט שמתנהל בעזות מצח מדהימה - גם עכשיו.
 • משה ישראלי
  14/09/2012 21:36:05
  מציע לכולם לקרוא את ספרו של אריה אבנרי 'זעקי ארץ מושחתת', ומי שירצה להתעמק יוכל גם לקרוא את ספרו של ד"ר ירון זליכה 'הגווארדיה השחורה', ואת מאמרו מהיום בישראל היום של מרדכי גילת על עד המדינה שמנסים לרסק אותו בעזרת ידידיו של אומלרט מהתקשורת והון שלטון. לקרוא ולא להאמין , כיצד עסקן שבקושי נכנס לכנסת חולב את המדינה. לא במקרה אולמרט העסקן לא תובע איש מהשלושה על הוצאת דיבה. ראינו שכשהוא חשב שיש לו קייס הוא תבע את פרקליט המדינה. אריה אבנרי יישר כוח. ראיתי כבר סטטוס הזוי שמשווים בין אולמרט לדוד בן גוריון
 • הלל
  14/09/2012 21:02:39
  אם זה היה אזרח רגיל היה מקבל -5-שנים בפנים
  יש אזרחים מעל לחוק !!! היום במדינת ישראל אפשר לדרוס אנשים למוות תחת השפעת אלקוהול או סמים ולהיסתלק .
 • YARA113
  14/09/2012 20:19:04
  בתקווה שהפעם לאחר שגילו את הפריצה לאתר המשפט, יבוא הקץ ל"נצחון" הפשע. ותחל שנה בריאה וטובה.
  בהצלחהושנה טובה
 • למנחם טלמור
  14/09/2012 18:50:19
  בנושא הקלון לא ניתן היה להגיש עתירה. אם הפרקליטות לא תערער על זיכויו המפוקפק של אולמרט אומ"ץ תגיש נגדה עתירה . נשלחה כבר התראה
 • מנחם טלמור
  14/09/2012 17:43:08
  לדעתי המדינה כן צריכה להגיש ערעור על פסק הדין החלבי הזה. היו מעטפות כסף! למה נועדו? לקופת צדקה כלשהי?
 • ק.ש
  14/09/2012 17:06:45
  כנראה שההימנון יעבור שינו קל.במקום עוד לא אבדה תיקוותנו.נשמיט את המילים עוד לא.ההימנון יקוצר ויתאים את עצמו למצבנו העגום.
  שנה טובה.
 • ירמיהו
  14/09/2012 17:04:16
  צריך להוסיף לרשימה גם את אנשי הפרקליטות שחזרו בהם מכוננת הקלון. מקומו של אולמרט מאחורי סורג ובריח
 • לאוריאל
  14/09/2012 15:28:47
  על סמך מה קבעת שאלה עושים לחזור לשלטון בגלל שהם סייעו לאולמרט?
 • צבי
  14/09/2012 15:20:19
  ידידי, הכל נכון, מקיף ויסודי, חסכת קצת מבורג ודנקנר שכפי הנראה לא דאג להעביר ניכויים לקרנות הפנסיה של עובדי מעריב.

 • זוכר הכל
  14/09/2012 15:13:53
  רפי גינת נחשד בעבר בקבלת שוחד ויצא בנס מהפרשה. הוא טובל ושרצים בידו
 • אוריאל
  14/09/2012 14:33:26
  העובדה שכל אלה עושים הכל לחזור לשלטון, מעידה מה כוחו של השלטון בביצור מעמדם הכלכלי.אולמרט רמון, לפיד בר-און ומוזס. חמדנות לשמה.כל השאר אמצעים.
 • לאריה
  14/09/2012 14:29:14
  יש להוסיף לרשימה השחורה את שלושת שופטי בית המשפט שהוציאו את אולמרט זכאי מסעיפים שאושרו על ידם אך האמינו לתמימותו של הנאשם
 • קהלת
  14/09/2012 14:01:19
  תכלה שנה קללותיה ומושחתיה
  תחל שנה וברכותיה, שנת ניקיון כפיים וישרי דרך !!
 • שי
  14/09/2012 13:56:41
  זקן שולה תשלם את המחיר הכבד על שתיקתה למען אולמרט. קיבלה כספים בהולילנד. למדה מהבוס שלה. קראת ב"הארץ" שדנינו בעד ערעור בבית המשפט העליון במשפט אולמרט
 • שושפרי
  14/09/2012 13:43:41
  קראתי שלנאמן יש רכוש הנאמד ב 100 מליון שקל . מעניין מהיכן הכסף? מתברר שרוב הכספים שצבר בהיותו נבחר ציבור לאיציק דליה אין כל סכוי להיות ראש עיר

 • איש משפט
  14/09/2012 13:30:23
  שר המשפטים הנקלה והמושחת פרופ' יעקב נאמןסייע לאולמרט יותר מכולם. האמת תצא בקרוב לאור
 • רשימה לדוגמא
  14/09/2012 12:54:08
  השאלה מה יוצא לכל חבריו של אולמרט ברשימה השחורה האם אולמרט מתגמל אותם? לדעתי הכסף מעל הכל אצל אולמרט, לא יתחלק עם חבריו ולא יגן עליהם.
    עיצוב: סטודיו נעמה