אהוד, שולה תסגיר אותך (183)  |  

מכתב פומבי אל אהוד אולמרט: שפחתך החרופה מימים ימימה שולה זקן עלולה לאכזב אותך קשות בקרוב מאוד; והיא לא תהיה לבד במערכה הבלתי מתפשרת שנפתחה נגדך - בני משפחתה שהתעשתו עומדים לצידה וגם אומ"ץ תהיה מוכנה להושיט את כל הסיוע הדרוש כדי לרכז חומרים חדשים על מעשי העבריינות שלך
                                                             ▪  ▪  ▪
אהוד אולמרט, אשר יגורת בא. דווקא בימים אלה, מלאי האופוריה עבורך, כשאתה מרבה להתראיין בערוצי הטלוויזיה ובכלי התקשורת, מכתיר לעצמך כתרים של עושה-שלום-לא-במרומם ומבטל את העשייה של קברניטי המדינה, נחתה עליך צרה שלא צפית.

שולה זקן - האישה שהחלה לעבוד במשרד הפרקליטים הפרטי שלך לפני למעלה מ-40 שנה, בהיותה בת 16, פרשה איתך כעבור כמה שנים כשהפכת לאיש ציבור מושחת בעליל והייתה מאז צמודה אליך כשפחה חרופה - עלולה לאכזב אותך קשות בקרוב מאוד. האישה שכינתה אותך בבית המשפט "מפעל חיי", עלולה להביא את המפעל לפשיטת רגל למינוי כונס נכסים לפרשות שחיתות לא ידועות שרק היא ואתה מצויים בסודן.

שולה לא תהיה לבד במערכה הבלתי מתפשרת שנפתחה נגדך. בני משפחת זקן ששמרו לאורך השנים על פרופיל נמוך בכל הקשור אליך, התעשתו בימים האחרונים אחרי שהפנימו שאתה הופך את שולה לתרנגולת הכפרות של מגה-מושחת מסוגך. הבן שלה, נדב, הציב כבר בפניך בימים האחרונים תמרור אזהרה. הוא לא נשבע על ערש דווי של סבו המנוח שלעולם לא יפגע בך, כפי שעשתה אמו הפגועה עד עמקי נשמתה.

למען האמת, לשולה יהיה קשה לעשות זאת, אבל היא מבינה היטב שהברירה שעומדת בפניה כיום היא חד-משמעית: או שהיא תיכנס לכלא לשנים רבות ואתה תחמוק פעם נוספת מלתת את הדין, או שתחשוף את האמת על אודותיך ותזכה להקלה.

לא שכחתי שלפני שנה ביקשה שולה, בעצת פרקליטיה, לחתום על עסקת טיעון שבה הייתה מודה בחלק מהעבירות ומקבלת עונש של 11 חודשי מאסר בלבד, אבל אתה מנעת זאת ממנה ברגע האחרון, מחשש שיבולע לך אם תישאר בגפך על ספסל הנאשמים.

פרקליטיה של שולה מהסנגוריה הציבורית יכינו לך, ללא ספק, תבשיל-מר בסיכומים שיגישו מטעמה בימים הקרובים לבית המשפט במשפט הולילנד, שבו אתה מואשם יחד איתה בקבלת שוחד.

ממהלכים אלה אתה חושש מאוד - ובצדק. היהירות שלך שואפת בימים האחרונים לאפס, השחצנות שלך התפוגגה והביטחון העצמי המוגזם שלך התערער. יש לך הרבה סיבות רעות לכך.

שולה פה, שולה שם
לאורך כל השנים הייתה שולה אשת סודך, שידעה כמעט את כל מעלליך שעקפו את שלטון החוק, הייתה שותפה פעילה למסע העברייני הבלתי פוסק שלך וחיפתה עליך כאשר הסתבכת. היא שיקרה למענך בראש חוצות במטרה לנקות את הצווארון השחור שלך ושתקה עד כאב מחשש שפליטת פה אומללה שלה תסגיר אותך. לא ניסית למדר את שולה, בידיעה שמעולם לא תבגוד בך ולא תמעל באמונך, ולא רק מחשש שתפליל את עצמה, אלא מתוך סגידה אובססיבית אליך.

שולה ניהלה את חשבונות הבנק שלך בארץ והייתה מעודכנת בתנועות הפיננסיות שלך בחו"ל והכירה היטב את נתיבי גלגול הכספים שלך. כאשר היית עדיין חבר כנסת זוטר שעסק בעיקר ביצירת קיצורי דרך ותיווכים בין אילי הון לבין שרים ומנכ"לים של משרדים ממשלתיים תמורת תשלום נכבד, הייתה זו שולה שטייחה את פעילותך המסואבת וסייעה לך להתעשר.

כמעט בכל יום רביעי בצהריים נהגת לנטוש את משכן הכנסת, לטוס לחו"ל לעסקים ולחזור ביום שני בבוקר בכוחות מחודשים ובכיסים מלאים. כאשר עלית לגדולה פוליטית והפכת לשר, שולה הייתה זו שהזמינה עבורך כרטיסים למחלקות ראשונות ולסוויטות של בתי מלון להרצאות בשירותם של ארגונים וולונטריים של מוכי-גורל למיניהם.

סיכול ממוקד לנתניהו 
במסגרת הפעילות המבצעית הראוותנית שלך, נהגת לאסוף מידע לא רק על יריביך הפוליטיים. הכנת תיקים גם על עבריינים פוליטיים וחוטאי מינהל לא תקין והיעדר טוהר מידות.

ראש האופוזיציה, בנימין נתניהו, זכה גם הוא בימים האחרונים לסיכול ממוקד רק משום שניסה להפיל את ממשלתך. לא במקרה החריש ראש הממשלה בנימין נתניהו כאשר כיהן כראש האופוזיציה ולא אמר מילה אחת על פרשות השחיתות המפלצתיות שלך. כך נהג כאשר נחשפה פרשת "אולמרט טורס" שמלווה אותך מאז ועד שנקיא אותך מקרבנו.

אתה כפוי-טובה חולני. במקום להוקיר לו תודה על כך, מקורביך פעלו לפי כל הסימנים מאחורי הקלעים לחשוף את פרשת "ביבי טורס" שתלויה ועומדת בימים אלה על שולחנו של היועץ המשפטי לממשלה.

אני מייחל לכך שיום אחד יתעשת נתניהו, יפתח במאבק חזיתי. אתה מבין הרי רק את שפת הכוחניות.

עטרת-ראשה של זקן
מדי פעם זרקת לשולה לא רק עצמות, אלא גם עוגת קצפת בדומה ליחס לחיית מחמד מעוקרת, המצפה לתגמולים של בעליה. שולה עמדה לדין בגללך בכמה משפטים פליליים שבהם גם אתה הואשמת. לעיתים עמדה לדין לבדה ואתה שמרת מרחק בטוח, אבל תמיד היית ונשארת עטרת-ראשה.

אחד המשפטים האלה היה קשור במעורבותה ובמעורבות אחיה יורם קארשי בפרשת השחיתות הגדולה שנחשפה ברשות המיסים בתקופת כהונתך כשר האוצר. שמך לא נקשר משום מה לפרשה מצחינה זו, למרות שהיית מודע היטב למתרחש מאחורי הקלעים.

האשמה - רק על אחרים 
ניצלת היטב את תפקידך כדי להיטיב עם אילי הון מקורבים אליך שחפצת ביקרם. הדוגמה הבולטת היא פעילותך הלא תקינה למכור את מניות הממשלה בבנק לאומי לשני אילי הון זרים, דניאל אברהמס, האיש שקנה את ביתך ברחוב כ"ט בנובמבר בירושלים במחיר מוגזם, ולואי הריס, שהינו לקוח של משרד עו"ד פרופ' יוסי גרוס, שהוא במקרה או שלא מקרה המחותן שלך.

שולה יכולה ללא קושי לגלות מקרים חמורים נוספים שבהם ניצלת בחשאי את תפקידך כדי לצאת נשכר. שולה יכולה גם לשפוך חושך על הסיבות האמיתיות למינויו של אברהם הירשזון, בן-בריתך הפלילי הוותיק, לתפקיד שר האוצר. אולי נדע גם באמצעותה מדוע סירב הירשזון שתבקר אצלו בכלא ומהי הסיבה לנתק ששורר ביניכם.

שולה לא תסלח לך על שניצלת בדרך צינית את רגשותיה של מי שהייתה ירושלמית תמימה, שהצלחת להפוך לעבריינית סדרתית בצלמך ובדמותך. שולה מודעת היטב לרשימת אילי ההון שנטלת מהם הלוואות כספיות כבדות כתגמול לשירותים שעשית עבורם על חשבון הקופה הציבורית ולא טרחת להחזירן. מלווי הכספים שמסתכמים במיליוני שקלים נאלצו לשתוק מחשש שיואשמו במתן שוחד. גם שולה החרישה, אבל אין כל סיבה שתמשיך לשמור על חובת השתיקה שהטלת עליה.

שולה הכינה גם את רשימת אנשי העסקים והגופים הכלכליים שרכשו ציורים של רעייתך עליזה במחירים מופקעים, כחלק מהענקת טובות-הונאה לך. ואתה כמובן "לא שמעת ולא ידעת". ממתי מתייעצים איתך אם מעשה זה או אחר מהווה עבירה על החוק. אם היית נקלע למצב של חוסר ברירה - אתה או עליזה - היית מסגיר אותה ללא ספק. מאז ומתמיד נהגת להאשים אחרים בעבירות פליליות שאתה ביצעת.

מעולם לא לקחת על עצמך את האחריות ואת האשמה ותמיד חיפשת לך שותפים לדבר עבירה, שהטלת עליהם את העבריינות שלך. כך נהגת בעבר הרחוק לפני 18 שנים, כאשר כיהנת כגזבר הליכוד והועמדת לדין פלילי על התחמקות מתשלומי מס ושימוש בחשבוניות כוזבות במטה הבחירות של הליכוד. הטלת את האשמה על הגזבר השני, מנחם עצמון, למרות שאתה היית העבריין הבכיר.

יצאת יבש מהמשפט רק משום שחברך הטוב, שר המשפטים לשעבר יעקב נאמן, רקח כבר אז קומבינה כיצד לחלץ אותך, כפי שניסה לסייע לך לפני שנתיים במשפט טלנסקי.

כך נהגת גם במשפט הולילנד, כאשר האשמת את אחיך יוסי המתגורר בניו-יורק בקבלת כספים בהיקף של חצי מיליון שקלים מעד המדינה שמואל דכנר, ללא ידיעתך כמובן.

רומן שקרי ומומצא
יחד עם שולה רקחתם רומן מדומה שהיה לשולה, כביכול, עם עד המדינה המנוח שמואל דכנר, במטרה להלבין במאוזן כספי שוחד שניתנו במאונך. מותו של עד המדינה במהלך המשפט, אחרי שעבר חקירה מבזה, משפילה ואכזרית על-ידי פרקליטך, סייע לכם למנף את הקשר הרומנטי שלא היה ולא נברא.

הגדלת לעשות נגד שולה בסיכומים שהגשת לפני זמן קצר לבית המשפט במשפט הולילנד. פרקליטיך ביקשו מבית המשפט שיעניק חיסיון על החומרים, כדי להסתיר משולה ומפרקליטיה את הניסיון הנואל שלך להטיל את קבלת השוחד רק עליה, ולציין שהכל נעשה ללא ידיעתך ולא נהנית כלל מכספי השוחד.

החשד לשוחד ממשפחת לבנת 
לאורך השנים הגישה תנועת אומ"ץ תלונות רבות נגדך ליועצים המשפטיים לממשלה, בבקשה שיעמידו אותך לדין על קבלת שוחד בשורה של פרשות חמורות, אך לצערנו אתה קיבלת הנחות ללא הרף ואנחנו, הנאבקים בשחיתות השלטונית, נותרנו לאנחות.

התלונה האחרונה שהוגשה לפני כמה שבועות, קשורה בחשד שקיבלת שוחד ממשפחת לבנת, בעלת מפעל "נשר" לייצור מלט. כאשר היית בעבר שר התמ"ת, דאגת להגביל את ייבוא המלט למדינה כדי לאפשר למפעל "נשר" לשגשג ולצבור רווחים נאים ביותר.

אחרי שהתפטרת מאונס מראשות הממשלה והכרזת מול פני האומה בפאתוס: "מעולם, מעולם לא נטלתי אגורה לכיסי", דאגה משפחת לבנת למנות אותך ליו"ר הקבוצה ולהזרים לכיסיך הריקים הרבה כסף. צר לי על שהמשטרה לא מצאה לטענתה ראיות גם במקרה זה של חשד לקבלת שוחד ונמנעת מלחקור את התלונה. משרדי אומ"ץ עמוסים לעייפה בראיות נגדך שהתיישנו ובראיות שהמשטרה מבקשת להרדימן בלי ניתוח.

לא ברשימה של המיליונרים
בספרי "זעקי ארץ מושחתת" שיצא לאור לפני כמה שנים וצילומך מתנוסס לדיראון על שערו, חשפתי פרשות שחיתות נוספות שלך מן העבר, שבגינן הפכת במהלך שירותך הציבורי למיליונר כבד. עד היום אני תמה על כך כיצד לא הופעת ברשימות האישים הפוליטיים המיליונרים שפורסמה על-ידי העיתון הכלכלי היוקרתי "פורבס". אני לא מבין מדוע לא שובצת בין האישים הפוליטיים המיליונרים אהוד ברק, בנימין נתניהו, מאיר שטרית, סילבן שלום, יעקב נאמן, יאיר לפיד ויעקב פרי.

יש לי רק הסבר אחד לכך: אתה כל כך מתוחכם וערמומי יותר מכל אנשי הרשימה, וכך הצלחת לעבור מתחת לרדאר. אני לא שוכח את דמעות התנין ששפכה בשעתו רעייתך עליזה בכלי התקשורת, כאשר טענה שבקושי אתם גומרים את החודש. ואני ברוב תמימותי חשבתי שאתם בקלות גומרים כמה שנים טובות במשאבים שעומדים לרשותכם. אני יכול להמליץ לכם על בית תמחוי בדרום תל אביב. תוכלו לאכול שם ארוחות חמות חינם אין כסף שחבוי בכל מיני מקומות סתר.

אגב, גם חברך הטוב אביגדור ליברמן לא נכלל ברשימה והצליח לחמוק מרשימת המיליונרים. שניכם מצוידים בתעודות יושר מזויפות וחברים ותיקים באגודת הצלופחים הלא-מצויים.

האזנות הסתר של מנהלת הלשכה 
כאשר כיהנת כראש הממשלה ונחקרת בלשכתך על-ידי צוות של מבקר המדינה בכמה פרשות שחיתות כבדות, ביקשת שהחקירה תוקלט על-ידי מכשיר הקלטה של הלשכה. שולה, ששימשה כמנהלת הלשכה, סייעה לך לשבש את החקירה, כאשר דיווחה לך שההקלטה נמחקה בגלל תקלה ואתה כמובן היית מרוצה משיבוש מהלך החקירה. יש לך כבר ותק בשיבושים כאלה.

עד היום לא ידועים כל הפרטים סביב האזנות הסתר ששולה ביצעה לשיחות הטלפון הפרטיות שלך ללא ידיעתך. המשטרה חשפה בפניך עובדה תמוהה זו ואתה היית מופתע. לשם שינוי, זו לא הייתה אחיזת עיניים שלך.

משום מה, לא הגישה המשטרה נגד שולה תביעה פלילית בגין האזנת סתר אחרי ש"נזכרת" בעצם שאישרת לה להאזין לך. מה מסתתר מאחורי פרשה עלומה זו? יש לי ניחוש לא פרוע לגבי סיבת האזנת הסתר הלא חוקית, אבל בשלב זה אני שומר אותו לעצמי.

זיכויים מפוקפקים מדי
אין כנראה גבול להטפות המוסר הלא-מוסריות שלך. בשעתו טענת ברוב חוצפתך וגסות הרוח הטבעית שלך, שמבקר המדינה לשעבר, השופט בדימוס מיכה לינדנשטראוס, שהכין למרות מאמצי ההסוואה שלך חומרים פליליים המרשיעים אותך, רודף אותך לשווא, ומן הראוי לאשפזו במוסד פסיכיאטרי.

חבריך הטובים, רובם חסידים שוטים, למדו ממך. אחד מהם, העיתונאי המנוח אמנון דנקנר, הציע לפרקליט המדינה לשעבר, מר לדור, להתפטר בעקבות הזיכויים המפוקפקים שלך בפרשות טלנסקי וראשונטורס. לדור לא שעה לעצתו של דנקנר והגיש לבית המשפט ערעור על שני הזיכויים הללו, וכן על החלטת השופטים המחוזיים שלא להטיל עליך עונש של קלון למרות הרשעתך בפרשת מרכז ההשקעות.

משום מה מתמהמהת קבלת הכרעתם של שופטי בית המשפט העליון אחרי הדיון שנערך בפניהם. אומ"ץ פנתה כבר פעמיים למזכירות בית המשפט העליון בבקשה לקבל תשובה לגבי מועד ההכרעה.

המקום הטבעי של אולמרט 
אהוד, אתה מרוצה, ללא ספק, מהסחבת בעניינך בבית המשפט העליון, אבל עכשיו נפתחה לך הרעה מכיוונה של משפחת זקן. שתיקתה הממושכת של שולה בחקירות של גופי אכיפת החוק במטרה שלא להפליל אותך, הגיעה לקיצה בימים האחרונים. העורב השחור הראשון שמבשר את בוא החורף האישי שלך הופיע.

בסוף השבוע שעבר, כאשר שולה פגשה אותך באקראי באירוע, אמרה לך בנוכחות אנשים נדהמים בקול רם כאות אזהרה פומבי ראשון: "אהוד, טענת שאני מושחתת. אני למדתי זאת ממך". אני משוכנע ששולה לא למדה את עדיין הכל. יש לך כיתה סודית מיוחדת של שותפים לעבירה מחוננים, ושולה אינה כזו. האיי-קיו הפלילי של שולה רחוק מהרמה הנדרשת. אתה השחתת את שולה ללא תקנה.

בשבוע שעבר פניתי במכתב גלוי אליה והזהרתי אותה מפניך.

אומ"ץ תהיה מוכנה להושיט לשולה ולבני משפחת זקן את כל הסיוע הדרוש כדי לרכז חומרים חדשים על מעשי העבריינות, ולהבטיח במקביל שמערכות אכיפת החוק: המשטרה, הפרקליטות והיועץ המשפטי - יבצעו את תפקידם כראוי.

נעשה ככל שנוכל כדי שיקיץ הקץ על חלומך לחזור ולהיות ראש ממשלה מחדש, ולמנוע ממך להשלים את מלאכת ההשחתה של החלקות הטובות במדינה.

קרוב לוודאי שבמוקדם או במאוחר תמצא את עצמך מאחורי סורג ובריח באחד מבתי הכלא בארץ. שם, במקומך הטבעי, תרגיש כמו כריש במים.      
 

הוספת תגובה חדשה
שם

עד 250 תווים
תגובה
קוד
תגובות
 • אלי
  26/02/2014 05:09:32
  אני איתך בהכל אבל מה עם ביבי וכל הנהנתנות שלו למה אתה לא עושה כתבות על ביבי ואשתו. אולמרט מקומו בכלא לשנים. אבל תעשה גם כתבות על ביבי לא חסר מה שהוא עשה
 • אבו -מאזן
  26/02/2014 00:07:17
  הייתי מרגיש צורך להקיא בכל פעם שהוא חיבק וליטף אותי. תגידו..אולמרט הומו בארון? כולם יודעים שיש לו בת לסבית, אולי הוא הומו מתחבא...בחיים לא פגשתי אדם שכל כך אוהב מגע פיזי עם גברים זרים....ממש חולני.
 • דפנה
  25/02/2014 22:19:29
  לדעתי כשיכולו כל הקצין של אולמרט הוא יפנה לבית המשפט בתביעת לשון הרע. העניין הוא שהוא כבר יודע שלא יצליח לקבל ממך כסף כי אין!
 • שחף
  25/02/2014 21:22:24
  ערב טוב ידידי, המאמר לעיל, הוא אחד המאמרים החזקים ביותר שקראתי מבית היוצר שלך....וקראתי הרבה מאוד כולל את ספריך
 • אוריאל
  25/02/2014 19:15:44
  כל הכבוד. המידע שיש לך בתוספת החושים שלך הוכיחו את עצמם פעם נוספת.
 • איילה
  24/02/2014 12:32:45
  אתה פשוט אריה! אין מילים.
 • לאלי סתוי
  23/02/2014 23:06:30
  אני לא סבור שאתה צריך לשתף את כל עם ישראל בפגישה שלנו ולהפוך את העניין לדרמה. פגישה אחת נדחתה מסיבות בלתי צפויות. צלצלך ונקבע פגישה נוספת
 • אלי סתוי
  23/02/2014 18:22:23
  דר יעקב ניר נכבדי ,,,אני ממתין בסבלנות ועדיין שומר לאריה אבנרי ידידי את הזכות הגדולה לדעתי להפגש איתי ולשמוע ממני תובנה מבוססת לחלוטין על הפשע הגדול ביותר לדעתי שעולל ראש הממשלה אהוד אולמרט לעם ולמדינה!!
 • יואב
  23/02/2014 10:49:04
  נקווה שאכן יקויים הפעם המשפט "סופו של גנב לתלייה" (מטאפורית כמובן, איש אינו רוצה לפגוע פיזית גם לא במושחתים ביותר), משום מה אני עדיין סקפטי.
 • שאול נאוי
  23/02/2014 10:45:51
  עוד מדרגה עלינו בשחיתות היום יומי
 • טל לוי בהמשך לכאן צפון
  23/02/2014 01:34:21
  שאולמרט יהיה ראש ממשלה תמיד רק לשעבר.
 • ירון, כתבה חשובה,תודה על תיקון התקלה
  22/02/2014 19:38:33
  אני מאוד שמח שהמאמר נשלח שוב עם הקובץ המתוקן, כי חשוב מאוד היה לא לפספס כתבה כל כך מקורית ועצובה מהבחינה הציבורית.
 • כאן צפון.
  22/02/2014 18:23:27
  כתב אישום=המדינה נגד ראש ממשלתישראל לשעבררררררר אולמרט ורעיותיו.
 • ארז תבור-תודה-קבלתי את המייל ללא תקלות.
  22/02/2014 18:14:25
  כל הכבוד לאומ"ץ, על האומץ ועל הסגנון העתונאי המשכנע ביותר. מדובר במאמר שלא משאיר אחריו כל ספק בעניינם של האיש והאישה ששתפו פעולה בעד הקופה הציבורית ונגד הציבור בישראל.
 • חגי
  22/02/2014 12:57:39
  שלום אריה, שוב אני מתפעם לאור מאמר טוב מאוד שלך על זקן ואולמרט. כרגיל, מלא מאמרך בפרטים מעניינים, המוסיפים לו איכות
 • ליעקב ניר
  22/02/2014 11:36:29
  אין כאן שום פספוס. מפאת כבודו של האיש אסביר לך בעל פה
 • ד"ר יעקב ניר
  22/02/2014 10:58:01
  כולנו שוכחים כי הצלופחים המושחתים מצליחים לא רק באמצעות שימוש בעורכי הדין הממולחים ביותר אלא גם עקב רפיון המערכת השיפוטית המחפשת "פשרות", "חוסר עניין לציבור", או "חוסר בראיות". לא תמיד נמצא האקדח המעשן, אבל טביעת האצבעות ברורה וצלולה.
 • ד"ר יעקב ניר
  22/02/2014 10:40:46
  אלי סתוי - דבריך כלל וכלל אינם ברורים.
 • לאלי סתוי
  22/02/2014 10:48:54
  גלה לנו מהו הפיספוס הגדול?
 • אלי סתוי
  22/02/2014 09:35:48
  אריה יקירי ,את האשמה הגדולה ביותר הרובצת מעל ראשו של אהוד אולמרט למיטב ידיעתי כנראה שפיספסת ובגדול ,בדיוק כפי שפיספסת את המפגש בינינו שהיה אמור לשפוך את האור גם לעינייך שפשוט פספסו את החטא הגדול ביותר של אהוד אולמרט אל מול הציבור ומדינת ישראל !!!
 • רחל
  21/02/2014 21:43:14
  וואו....כמה זה חזק!!!!! ממש מפחיד עד כמה האיש מושחת....(כנראה ולא היחיד במדינתנו הקטנטונת)
 • הולך מקלדת
  21/02/2014 21:14:41
  זו אחת הרשימות החריפות ביותר שנכתבו על אולמרט בידי אדם העוקב אחריו עשרות שנים. אבנרי היה מראשוני חושפי דמותו האמיתית של הנוכל מבנימינה. זהו מבחן שלב מבחן אמיתי של המערכת המשפטית - וגם של משפחתה של שולה זקן שאולמרט הוא שכנראה רקח את סיפור הרומן עם דכנר המציג אותה באור של מופקרת זולה. מתגובת בנה ניתן להסיק כי לפחות ילדיה ילחמו על כבוד אמם.
 • יונה דאו
  21/02/2014 21:13:34
  שולינקה בובלה את לא תבגדי בי. שכבת עם השמן ההוא בשבילי רימית בשבילי גנבת בשבילי ממני לא תמלטי פוסטמה מי את בכלל מאשפתות הרמתיך למה כי ראיתי בך כלבה נאמנה שתשמור עלי מאויבי ולא תתן לי ליפול את חייבת לי לעולמים
 • בני גבאי
  21/02/2014 21:09:24
  הוא ייכנס לכלא בחג יהודי - כל יום שבו הוא ייכנס לכלא יהיה חג
 • אורה
  21/02/2014 19:56:29
  אריה
  האם שולה קיבלה רשימה זו ממך?
  כדאי לידע אותה כדי שתדע להעיד בצורה הנכונה.
 • אחד שבעניינים
  21/02/2014 18:42:39
  התא של הירשזון בכלא צלמון עדיין ריק. אם אולמרט יכנס אליו הירשזון לא יבקר אותו. גם אולמרט לא ביקר את הירשזון בכלא למרט. בין שני השותפים לדברי עבירה שורר מזה שנים נתק

 • איציק
  21/02/2014 18:41:33
  אריה ידידי שלום, הפעם השחזת את סכין הכתיבה שלך בצורה שלא מותירה שום ספק למה כוונתך
 • פרל
  21/02/2014 18:40:58
  הלוואי!
 • אמיר חרמוני
  21/02/2014 18:08:52
  לאריה
  נקווה שחזונך לגבי שולה יתגשם. אין ספק שאולמרט המתוחכם מצליח לשרוד בעיקר בזכותה
 • הראלה
  21/02/2014 18:09:03
  צמד חמד השניים האלה. גם לה איני מאמינה שהיא יונה צחורה.
 • הראלה
  21/02/2014 18:02:17
  חיים למה לכנות את התקשורת בשמות גנאי? לא כל העובדות ידועות לאמצעי התקשורת ותמיד קל לחבוט בה.
 • חיים
  21/02/2014 17:15:50
  היכן אישתו ותמונותיה ובעלה של כוכבת התשקורת ? ואיפה בניו שירתו את המולדת? השויון.......!?
 • TARA113
  21/02/2014 17:23:02
  מגיע לך 100 נקודות לא 12. הצרה שהכל כל כך מושחת. שקשה לדעת על איזה צד היא תיפול או הוא. או שניהם.
 • מאיר פלבסקי
  21/02/2014 17:07:17
  לאריה, אני בטוח שיש וגם לי יש סיפור לא רע בכלל, אלא שחלה עליו התיישנות. אבל, משום מה, אינסטינקטיבית, איני סומך על השולה הזאת. אני שומע את הזמזומים והאיומים שבאים מכוונה ונזכר" If you want to shoot, shoot".
 • אלי
  21/02/2014 17:08:59
  העובדה שאולמרט לא תובע אותך על הוצאת דיבה בספרך ובמאמריך היא הוכחה חותכת לצדקת טענותיך !!!
 • למאיר
  21/02/2014 15:57:47
  יש פרשת שחיתות שלא נחשפו עד כה ברבים
 • מאיר פלבסקי
  21/02/2014 15:48:04
  איך היא תסבך אותו אחרי כל העדויות שהעידה ותמכו בו לאורך כל הדרך? עכשיו היא תיזכר במה שהיא שכחה קודם? היא מסתכנת בהאשמה על עדויות שקר.
 • חבר ילדות
  21/02/2014 15:27:59
  התא של הירשזון בכלא צלמון ממתין לאולמרט. אני משוכנע שהישרזון לא יבקר אותו כשם שמנע מאולמרט לבקר אותו אחרי שהתאכזב ממנו קשות
 • רון
  21/02/2014 15:24:22
  שולה ובנה תהיו חזקים, ותפעלו להפיל אולמרט המושחת הוא נסע מסביב העולם יחוד עם אשתו וילדיו והיא שילמה את המחיר שולה תהיי חזקה ובנך עושה רושם שהוא בחור מיושב ורציני. מסר חייב לעמוד לדין. אין דרך אחרת הוא מושחת כמו אדונו אולמרט
 • ושפרי
  21/02/2014 15:18:04
  זקן המטופשת שלמדה מאולמרט להיות פושעת מגיל 16 התעוררה בזכות בנה הרציני. הוא לא יאפשר לה להיות בבית הסוהר כשהוא ייצא זכאי..השופטים שזיכו את אולמרט בראשון טורס ובעו"ד מסר לא ראויים לאמון מציבור. להעיף אותם. כולל הפרקליטים שטיפלו בתיק.
 • שלומית
  21/02/2014 11:46:35
  כתבה מצוינת, הכל כל כך ברור למרות שכל כך מושחת ומסואב. שולה החזיקי מעמד ואמרי את האמת כולה נקי את עצמך. אריה אתה ענק!
    עיצוב: סטודיו נעמה