שולה, אכזבת אותנו (185)  |  

היית חייבת לומר בחקירותייך האחרונות במשטרה את האמת, כל האמת ורק את האמת לאחר שבעבר התגלית כשקרנית. לא היה לך מה להפסיד יותר, אבל את החמצת את ההזדמנות המאוחרת שניתנה לך במפתיע. אני נאלץ לסגור את חשבון האשראי שפתחתי לך לפני זמן קצר
                                                            ▪  ▪  ▪
שולה היקרה,

בסוף השבוע הודיעה הפרקליטות המדינה לפרקליטייך שלא ייחתם איתך הסכם של עדת מדינה, מאחר שבמהלך החקירות שנחקרת השבוע במשטרה, לא סיפקת את הסחורה המובטחת שהייתה אמורה להפליל את אולמרט. במקום להביא ראיות חותכות ועובדות מוצקות, הצגת בפני החוקרים כותרות חסרות תכנים חדשים.

לדעת הפרקליטות, המידע שמסרת במשטרה עדיין לא מצדיק את חקירתו מחדש של אולמרט, דחייה בהקראת פסק הדין במשפט הולילנד הצפויה בסוף החודש ועיכוב ההכרעה בבית המשפט העליון בערעור על שני זיכוייו בפרשות טלנסקי וראשונטורס.

צר לי מאוד על שכך התגלגלו פני הדברים, וזאת רק משום שלא השכלת להבין שרף הציפיות ממך הינו גבוה, ואת היית חייבת לספר הרבה יותר ולאשש את דברייך בהוכחות שאינן ניתנות לסתירה.

לפני חודש ימים פניתי אלייך במכתב פומבי שכותרתו הייתה: "זקן, אולמרט עובד עליך", בבקשה שתתעשתי, תפקחי את עינייך ותביני שאהוד, האיש שהגדרת אותו כ'מפעל חייך', אינו אלא נוכל שניצל לאורך כל השנים את העובדה שהיית גרופי שלו, מעין שפחה חרופה שלעולם לא תמעל באמונו ולא תחשוף את מעלליו הפליליים.

הצעתי לך להתעשת ולפצות את פיך אחרי שהפנמת באיחור רב שלמעשה עתה, בשלב ההכרעה הסופי של משפט הולילנד, אולמרט מוכר אותך כדי למלט את עצמו מהרשעה פלילית בקבלת שוחד שמשמעותה הרשעה בקלון וכניסה לכלא.

למגה-מושחת אולמרט אין בעיה מצפונית שאת תינמקי בכלא במקומו. הרגלת אותו לאורך השנים שאת שוכבת למענו על גדרות ומשמשת שק החבטות שלו.

התרת הנדר
הייתי מודע היטב לכך שאת כבולה בנדר שנתת בשעתו לאביך המנוח על ערש דווי בנוכחות אולמרט, שלעולם לא תסגירי אותו ולא תלשיני על מעלליו הפליליים. כאשר פרסמתי בשעתו לראשונה את דבר קיומו של נדר זה, רבים הרימו גבות וסברו שהמדובר בספין, אבל המקור שלי, שלעולם לא תנחשי מיהו, היה מוצק.

שמחתי להיווכח שכעבור זמן קצר ביטלת את הנדר בטקס הלכתי שנערך בבית כנסת ירושלמי, ומכאן ואילך הפכת לאדם חופשי ובלתי תלוי ואינך יותר שפחה חרופה של אהוד.

גם בנך נדב הוכיח בגרות כאשר פרסם לאחר מכן פוסט בפייסבוק שהיה מופנה לאולמרט, וממנו ניתן היה להבין שנוצרה חזית משפחתית נגד אולמרט כדי להגן על כבוד המשפחה ולקטוע באיחור רב את היותך שק החבטות של אולמרט.

הגדלת הנסתר על הנגלה 
שולה, רשמתי לעצמי בסיפוק את דברי האזהרה שאמרת בפומבי: "אם אפצה את פי, אולמרט ייכנס לכלא". כידוע לך, אני מלווה את פעילותו העבריינית הבלתי פוסקת של "מפעל חייך" מזה ארבעים שנה בכלי התקשורת. בשני תריסר השנים האחרונות אני עושה זאת במסגרת ציבורית בגופים הנאבקים נגד השחיתות הציבורית - עמותת אמיתי ויורשתה, תנועת אומ"ץ.

לאורך תקופה ממושכת זו עבדת לצדו של אולמרט במשרד הפרקליטים הירושלמי, כחבר כנסת, כראש עיריית ירושלים, כשר בממשלה וכראש הממשלה, וסייעת לו לחפות על עבירותיו ולטשטשן בעת הצורך. רוב העבירות הללו מוכרות לי ותיעדתי אותן בספרי "זעקי ארץ מושחתת".

בימים האחרונים מימשת את איומך והתחלת לספר לחוקרי המשטרה את מה שסייעת לאהוד להסתיר עד כה. לא היית צריכה להסתפק בסיפורים כלליים ובמתן עדות חלבית בלבד. היית צריכה להרחיב את היריעה. חוקרי המשטרה רצו לדעת הכל על אולמרט, האיש המתוחכם והערמומי שהצליח להערים עליהם בחקירותיו ולשבש אותן לאחר מכן.

שולה, למה לא סיפרת להם כיצד ביקש אולמרט באמצעותך מדכנר שוחד של מאות אלפי שקלים עבור אחיו יוסי שנמלט לארה"ב אחרי שהסתבך כאן בחובות תמורת מתן אישורים לפרויקט הולילנד. במהלך המשפט לא הייתה לאולמרט בעיה להתנער מאחיו, להשליכו לכלבים ולהציגו כפוחז בגלל שהודה בחקירת המשטרה שקיבל כספים.

למה המשכת להסתיר מהם שאולמרט ידע היטב שהוא מוליך שולל ארגונים מקומיים של מוכי-גורל, שמהם דרש לממן באמצעות משרד ראשונטורס את טיסותיו וטיסות בני משפחתו במחלקות ראשונות, מבלי שטרח לגלות שהוא קיבל למעשה מימון כפול לטיסות אלה.

את שילמת למעשה את המחיר והורשעת בבית המשפט בפרשת ראשונטורס אחרי שלקחת על עצמך את האשמה של מסעות התענוגות של משפחת אולמרט מכספי נכים ומוגבלים.

כמובן שפסחת ולא סיפרת לחוקרים על חלקו של אולמרט בפרשת השחיתות הגדולה ברשות המיסים, כאשר כיהן כשר האוצר, על הלוואות בסך מיליוני שקלים שקיבל מאילי הון שהוא דאג להם על חשבון הקופה הציבורית ולא טרח להחזירן.

לא התמקדת גם בקשרים המיוחדים שהיו לאולמרט השקרן עם עורך הדין אורי מסר, שהיה בעבר שותף במשרד הפרקליטים שבו עבדת גם את. למרבה הצער, לא חשפת את היקף כספי השוחד שמסר החזיק עבור אולמרט אחרי שעזב את המשרד והחל בקריירה פוליטית כחבר כנסת, ראש עיריית ירושלים ושר בשורה של משרדים. וגם לא סיפרת לחוקרים אלו שירותים ממלכתיים העניק אולמרט השר ללקוחותיו של מסר, רק מיעוטם נחשפו, ומה היה התגמול שלו.

שולה, ידוע לך היטב וגם לי ברוב עוונותיי - אהוד לא עשה דבר לשם שמיים אלא למען הכיסים העמוקים שלו. חבל שלא חשפת את רשימת הקונים של ציורי רעייתו עליזה ששילמו עבורם מחירים גבוהים פי כמה ממחירם הריאלי. מין סוג של שוחד. מן הסתם יש לך את הרשימה.

למה לא הפקדת בידי חוקרי המשטרה את רשימת אילי ההון שהעניקו לאולמרט מתנות יקרות, שעונים, עטים, עניבות וסיגרים. אלה לא היו מתנות של תשומת לב אלא של קח ותן.

אין לי ספק שיש לך מידע על חשבונות בנק סמויים בחו"ל. היית צריכה לחשוף אותם ולא לחשוש מידו הארוכה של אולמרט. לא יבולע לך כל רע. הרי יש ברשותך מסמכים, יומנים והקלטות. למה היססת ברגע האחרון ולא מסרת אותם לחוקרי המשטרה?

מה עוד שכחת לחשוף 
הזמן קצר והמלאכה מרובה, ושעון החול המשפטי בפרשת הולילנד הולך ואוזל. זו עת נקם ושילם באיש השפל שניצל אותך וגורלך לא נגע לו. למעשה, יכולת לספר על עשרות רבות של עבירות פליליות שביצע אולמרט, חלקן בשותפות פעילה שלך. על רוב העבירות הללו חלה, אמנם, התיישנות, אבל חובה לתעד אותן לדיראון עולם במסגרת לימוד תולדות השחיתות השלטונית במדינה שאולמרט הוא אחד מקברניטיה הבולטים.

מדוע שכחת לספר למשטרה כיצד שיבשתם בלשכה את חקירת צוות משרד מבקר המדינה בראשותו של ניצב (בדימוס) יעקב בורובסקי. אנשי הצוות באו ללשכה כדי לגבות עדות מאולמרט בכמה פרשות שחיתות שנבדקו על-ידי המבקר. אמרתם לצוות שאתם מעדיפים שאת הקלטת החקירה ותמלילה תבצעו אתם במקומם והם הסכימו. אחרי זמן מה, כשביקש מבקר המדינה לקבל לידיו את תמלול החקירה, הודעתם לו שההקלטה לא יצאה לפועל בגלל קלקול במכשיר. המשטרה הייתה שמחה לדעת אם הייתה הוראה מגבוה לנסות לשבש את בדיקת המבקר ומי נתן אותה.

לא גילית לחוקרים מדוע ביצעת בלשכה האזנות סתר לשיחות של אולמרט ללא ידיעתו. מה רצית לדעת בדיוק על אהוד שלא ידעת קודם? אחרי שהמשטרה המליצה להעמיד אותך לדין בפרשה זו, אהוד שינה כיוון וטען שידע על ההקלטות הללו. גלי למה הוא עשה זאת.

האמת על הקשר עם דכנר
לסיום אני רוצה לומר כמה מילים על ה"רומן" המדומה שהיה לך, כביכול, עם עד המדינה שמואל דכנר המנוח. בבית המשפט פיזרת רמזים עבים על קיומה של חברות עמוקה בינך לבין עד המדינה. בדרך זו רצית להימלט מהרשעה בקבלת שוחד מדכנר בטענה שכספים גדולים במזומן, מתנות יקרות-ערך ותכשיטים הם לא שוחד אלא שי מחבר קרוב.

שולה, את ואני יודעים שלא היו לך יחסים אינטימיים עם דכנר, ואין צורך לפרט. את יודעת גם שחלק קטן מהכספים הופקדו בחשבונות בנק של בני משפחתך וחלקם הגדול הועבר לאולמרט שדאג להסתירם.

למען כבוד משפחתו של המנוח דכנר, ולמען כבודה של משפחתך שהייתה בסוד ה"רומן" המדומה, היית צריכה לחשוף בפני חוקרי המשטרה את האמת לאמיתה. אם היית עושה כך, היית מוזמנת לעלות מחדש על דוכן העדים במשפט הולילנד כדי לסתור את גרסתך הקודמת, וכך היית מחזירה לעצמך חלק מכבודך האבוד.

היית חייבת לומר את האמת, כל האמת ורק את האמת לאחר שבעבר התגלית כשקרנית. לא היה לך מה להפסיד יותר, אבל את החמצת את ההזדמנות המאוחרת שניתנה לך במפתיע. מאחר שלא עשית כן, את תשאי על מצחך אות קלון מוסרי בתחום של צנעת הפרט.

כמה מילים לסיום 
בעקבות הודעת הפרקליטות הביעו פרקליטייך תמיהה על קבלת ההחלטה החפוזה, והביעו את התקווה שהמצב ישתנה בעתיד ובכל זאת ייחתם ההסכם איתך.

אני התחלתי לאבד את התקווה שאולמרט ייתן את הדין על העבירות הפליליות שביצע בידיעתך, ואני נאלץ לסגור את חשבון האשראי שפתחתי לך לפני זמן קצר.

צר לי על כך ש"מפעל חייך" אולמרט לא פושט את הרגל ועלול להמשיך לבעוט.

בכל מקרה, אם הוא ינסה לנקום בך, נסייע לך.


      
 

הוספת תגובה חדשה
שם

עד 250 תווים
תגובה
קוד
תגובות
 • ד"ר מאיר מונסליזה
  24/12/2014 22:50:47
  קורי עכביש וטיפות צואה לכל כיוון
 • ליואב
  10/03/2014 09:28:45
  שאפו!!!
 • אמיר
  10/03/2014 07:57:30
  חבל אבל אולי ניתן לערער על החלטת הפרקליטות ??
 • האישה מהגליל.
  09/03/2014 18:07:26
  אני מבקשת תאפשרו לזקן להיות עדת מדינה ,לפחות בזה יש אולי עוד מעט סיכוי להראות את פרצופו האמתי של .................
 • שולי
  09/03/2014 08:50:31
  הפרקליט ניצן בהתנהלותו הוא ונשטיין
  תתעורר ניצן
 • יואב
  09/03/2014 06:48:23
  לצערי הצפוי קרה, בהתנהלות של העולם התחתון ה"קוף" לוקח על עצמו את העבירה, ואם יסרב דמו ישפך.
 • דיין מהצפון
  08/03/2014 18:31:02
  משפט אולמרט נמצא כיום בפני צומת חשוב ביותר ,אין לי כל ספק שעדותה של שולה במסגרת דיון משפטי יכולה רק לגרום להאשמתו של הנוכל שהיה לראש ממשלה כאימרת החתול ששמר על החלב,לדעתי צריך וחשוב מאוד לאפשר את מתן עדותה של זקן במסגרת עדת מדינה .היכן לדור?
 • יהודית גולדברג מחיפה
  08/03/2014 16:41:27
  אני רוצה להאמין באמונה שלמה שהשופט לא מעוניין כיום בשירותה של זקן מתוך מניעים אמתיים וכנים ,קשה לי מאוד להבין את הסירוב לתת לזקן להיות עדת מדינה, אנחנו יודעים שהדינמיות במהלך דיון משפטי , שונה ואף אחרת לגמרי מחקירת משטרה. מדוע ולמה לא נותנים לה?
 • ששלומית מהקריות
  08/03/2014 16:03:01
  שלומית מהקריות.
  כל הכבוד על הכתיבה הנותנת לנו תקווה שיש העומדים על משמר המדינה .
 • רויטל
  08/03/2014 15:19:54
  כתוב נפלא ידידי הנחוש
 • א.ל.רמת גן
  08/03/2014 13:01:14
  חובה להביא להכרעה משפטית את הגילויים החדשים שמסרה שולה זקן במשטרה. התעלמות מהגילויים האלה ,כאילו לא נאמרו, תביא לעיוות דין חמור (בפרשת הולילנד) מזה שבא לידי ביטוי בפסק הדין בפרשת ראשונטורס-טלנסקי.עדיפה דחייה במתן הכרעת הדין, מעיוות האמת.
 • לימור
  08/03/2014 12:24:21
  לפרקליטות ולשופט רוזן , הנאשם הוא
  אולמרט. .גנב מטבעו . כל מעשיו בכנסת להתעשר
  הוא המושחת. זקן היא התמימה ועורכי שלה נכשלו , מגיל 16 המושחת לימד אותה לגנוב ןלשדוד הקופה הציבורית לא ייתכן שהיא תשלם המחיר והוא ייצא חופשי
 • ,תגובתי לאתי
  08/03/2014 12:19:17
  מקווה מאוד ש"אומץ" תעזור ללזקן כדי שאולמרט
  יישב בבית הסוהר.
  כפושע כנבחר ציבור מקומו בבבית הסוהר.
 • אלי סתוי
  08/03/2014 11:06:44
  אריה יקירי ,,שולה זקן בכל מקרה לא היתה זוכה להיות עדת מדינה נגד ראש הממשלה מר אהוד אולמרט ,מהסיבה הפשוטה שתמיד אהוד עצמו מסוגל לשכנע את הפרקליטות שהוא כעד מדינה שווה הרבה יותר לתועלת הציבור במדינת ישראל ,קלף אותו הוא עדיין מחזיק קרוב מאוד לחזה !!!
 • אתי
  08/03/2014 10:51:55
  שולה תמצא את עצמה בבית הסוהר אולמרט יסתובב בחוצות עולם שמח וטוב לב וגברת אולמרט תמשיך למכור את הברושים שלה
 • חגי
  08/03/2014 10:49:23
  אריה היקר, שוב הפלאת עשות בעטך השנון כשהכית היכן שראוי להכות, בשולה זקן ובמרעיה כרגיל, מאמרך שופע פרטים ובקיאות בחומר והוא יסודי = ומועיל לחברה
 • עפר
  08/03/2014 10:48:16
  אין עליך, אריה היקר.
 • אפרים
  08/03/2014 07:08:55
  הפרקליטות גוף מושחת. אי אפשר לסמוך עליו. דוגמת וינשטיין שבמשך 3 שנים לא עשה מאומה.
  הגיע העת לסלקו בבושה.
 • לחבר אומץ שוש
  08/03/2014 06:58:44
  גם אני קראתי באינטרנט ששולה ביקשה "מאומץ "עזרה במשפט. אינה מסוגלת להתמודד . היא תמימה מידי בלי נסיון משפטי מקווה שאריה , אנא תעזור לה כדי שאולמרט לא ימשיך כנבחר ציבור
  עתה הןא צוחק מאושר לא לאורך זמן.
 • יחדע דבר
  08/03/2014 04:50:26
  המשטרה טייחה חלק מפרשות השחיתות שלאולמרט וכלל לא חקרה אותן. הפרקליטות סגרה חלק מהתיקים האחרים שהמשרה המליצה להעמיד אותו לדיו
 • אילנה
  07/03/2014 22:23:14
  גם אותי אכזבה אין כמוך
 • הראלה
  07/03/2014 18:57:58
  רבקה לא מדובר בנקמה מתוקה, מדובר בלחשוף סוף סוף את כל האמת. היא עדיין לא הצליחה להתנתק ממנו סופית מבחינה רגשית, או אולי הפחידו אותה.
 • שאול
  07/03/2014 18:28:51
  לא לומדים לקח אסור בקרה הזה להמשיך לשכב על הגדר שולה מילה קטנה ל״ג 2013 מירון
 • דוידי דוד
  07/03/2014 17:25:46
  חבל ששולה זקן לא יכלה לספק ראיות מוכחות, מקרה של שוחד זה גירסה מול גירסה, בסוף היא ספקה כותרת בלבד, קיימת שאלה ציבורית ,הטרגדיה ששולה תכנס לכלא ואולמרט יזוכה ויהיה מומעד לראש הממשלה ,צוחק מי שצוחק אחרון
 • ד"ר מאיר מונסליזה
  07/03/2014 17:25:38
  הנדר הותר אך כנראה שריחו עדיין באוויר
 • חבר אומ"ץ
  07/03/2014 16:56:46
  שולה זקן פנתה הבוקר באורח פומבי אל אומ"ץ שיסייע לה במערכה נגד אולמרט ונגד הפסקת חקירת המשטרה בעניין המידע החדש שהיא סיפקה
 • נגה לנדוור
  07/03/2014 16:26:33
  אפשר להבין את הפחד
 • lina
  07/03/2014 15:56:40
  לעניות דעתי, הכל היה ברור!
  מדוע נרדמה הגברת שולה בשמירה בזמן אמת?
  כעת היא פיספסה את ה"רכבת"................
 • עובר אורח
  07/03/2014 15:14:12
  הבגידה הנוראה של שולה בבני משפחתה עוד תהפוך לטרגדיה. היתה לה הזדמנות פז להחזיר לעולמה מעט צדק - והחטיאה. בנה נדב יודע שהוחמצה שעה וירושתו היא חרפה גדולה.
 • שוש
  07/03/2014 14:31:24
  אני כמעט 20 שנה ב"אמיתי " ואומץ"
  מתחילת עבודתו של אריה בתנועה , אריה ,בהרצאתיו ומאמריו דיבר על אולמרט המושחת.
  אני מאשימה בעיקר את היועצים המשפטים שסלחו ואיפשרו לו להמשיך לגנוב הקופה הציבורית. בהיותו נבחר ציבור .
 • ד"ר יעקב ניר
  07/03/2014 13:57:56
  מאד מקווה שבנה של שולה יפרסם את כל מה שהסתירה עת שהיתה נאמנה למושחת בעינים עצומות. 2. אילו היינו עם נורמלי היו צריכות להערך הפגנות של אלפים, אותם שאננים ממפלגת "אשרי יושבי ביתיך" אשר אינם מבינים כי השחיתות היא אשר תהווה גורם מכריע בהעלמותה של המדינה.
 • שי
  07/03/2014 14:24:52
  מקווה מאוד שרוזן השופט, ידע להבחין בין שקר ואמת.
  , אולמרט גנב ומושחת מטבעו . לאורך עשרות שנים גנב כספי ציבור ושולה תשלם את המחיר הפלילי. לא צודק .
  מדוע משפחתה של שולה לא השפיעה עליה להעיד ? היא ישבה עבורו על הגדר ועתה תשלם את המחיר.הפלילי
 • שושפרי
  07/03/2014 14:13:12
  כואב הלב ובוכה ששולה זקן נכשלה בעדותה, ואולמרט שמח ומאושר. הוא יוצא נקי ושולה תשלם את המחיר.הפלילי אולי אריה יוכל לעזר לה, לשולה אין השכלה של חוק ומשפט לכן נכשלה בפרקליטות. חייבים לעזור לה כדי שהוא לא יחזור לפוליטיקה וימשיך לגנוב כספי מדינה
 • בן סמון רבקה
  07/03/2014 14:22:21
  ממי פחדת מי הבהיל אותך השטן אולמרט! היכן הנקמה המתוקה ! מה קרה לך !!!!
    עיצוב: סטודיו נעמה