הסודות והשקרים של אולמרט (186)  |  

אומ"ץ לא תגלה שאננות ותחשוף גם את מעלליו הקודמים של המגה-מושחת אולמרט, שחלקם לא פורסמו ושהוא לא נתן עליהם את הדין, וכן חשד לכאורה שהוא ממשיך לבצע עבירות
                                                               ▪  ▪  ▪
צריך להיות מצויד בכל התכונות השליליות שקיימות אצל אהוד אולמרט כדי להמשיך ולרמוס בראש חוצות את מנהלת לשכתו הנאמנה שולה זקן, שהייתה שפחה חרופה שלו מזה למעלה מ-35 שנים; שולה פעלה כדי לטייח עשרות עבירות על החוק שהוא ביצע במצח נחושה, שיקרה למענו, שכבה על גדרות תיל בגללו ונתנה גם את הדין במקומו.

זקן אזרה אומץ באיחור רב והחליטה להעיד נגד אולמרט, כאשר השתכנעה סופית במשפט הולילנד, שבו הם עומדים לדין על קבלת שוחד, שהוא כבר לא סופר אותה, זורק אותה לכלבים ומפקיר אותה להכרעתו של שופט שיקבע כמה שנים תיכלא מאחורי סורג ובריח.

בעקבות עדותה הראשונה של זקן במשטרה, החליט פרקליט המדינה החדש שי ניצן, שלא להרחיב את היריעה מאחר שהחומרים שהיא סיפקה לא כללו ראיות חותכות ואינם מצדיקים הפסקת ההליכים המשפטיים. אולמרט הזדרז לקפוץ מהקלחת של השחיתות הרותחת וטען באמצעות דוברו, שזקן מפיצה שקרים מרושעים שנובעים מהמצוקה הנפשית שבה היא שרויה.

החלק הראשון של המידע שזקן סיפקה היה קשור לנקודות חשובות בשלושה כתבי אישום שהוגשו נגד אולמרט:
 • בפרשת הולילנד אולמרט קיבל בפועל שוחד מעד המדינה המנוח שמואל דכנר; חלק מהכספים הועברו לאחיו שהסתבך בחובות ונמלט לארה"ב וחלקם הועברו לכיסו האישי.
 • כספי המזומנים שאולמרט קיבל מאיש העסקים היהודי-אמריקני טלנסקי לא היו לצרכי תרומות אלא לצרכיו האישיים.
 • בניגוד לטענות של אולמרט, שעל פיהן אולמרט לא ידע כלל על הטיסות הכפולות המבוזות במחלקה הראשונה ושלא טיפל בהן באורח אישי, האמת היא שכל טיסה הייתה בידיעתו.
החלטתו של ניצן לא הייתה מקובלת על אומ"ץ, שפנתה אליו בדרישה לאפשר לזקן להמשיך ולמסור מידע נוסף למשטרה לפחות על-פי העיקרון של זכות הציבור לדעת על המגה-מושחת אהוד אולמרט.

פרט מאלף: היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, אינו יכול לעסוק בנושא זה, הן משום שאולמרט היה לקוחו לשעבר והן משום שהינו כיום אזרח, אבל ממילא לא היו לנו ציפיות מהיועץ המשפטי לממשלה, בשל הרפיסות המתמשכת שלו מול אישי שלטון שסרחו.

הלשונות הרעות טוענות שניצן מתחיל להיות בצלמו ובדמותו של היועץ המשפטי לממשלה הנרפה יהודה וינשטיין ומגלה שביעות-רצון כל אימת שאולמרט נחלץ מהביצה המסואבת שבה הוא שקוע עד צוואר, וזו הייתה כנראה לטעמו פעם נוספת.

אומ"ץ לא מתכוונת לגלות שאננות ותעשה הכל בתקופה הקרובה כדי לחשוף את מעלליו הקודמים של אולמרט, שחלקם לא פורסמו והוא לא נתן עליהם את הדין, וכן חשד לכאורה שהוא ממשיך לבצע עבירות.

מידה רבה מדי של חוצפה 
למרבה הצער, דחתה באחרונה המשטרה תלונה שהגישה אומ"ץ נגד אולמרט, בטענה שקיבל לכאורה שוחד ממשפחת לבנת, בעלת השליטה במפעל "נשר" לייצור מלט. בתלונה שנחתמה על-ידי, נאמר, בין השאר: "תנועת אומ"ץ מגישה בזאת תלונה נגד אהוד אולמרט בחשד לכאורה לקבלת שוחד וטובות הנאה מקבוצת לבנת בעלת מפעל 'נשר' לייצור מלט. כאשר כיהן אולמרט כשר התמ"ת בשנת 2003 פעל להגבלת יבוא המלט לישראל על-מנת לאפשר לקבוצת 'נשר' להמשיך ולהחזיק במונופול לייצור ושיווק מלט בארץ. שבע שנים לאחר מכן, בשנת 2010, אחרי שאולמרט נאלץ להתפטר מתפקידו כרה"מ, נתמנה כיו"ר קבוצת לבנת תמורת שכר חודשי גבוה והוצאות נלוות אטרקטיביות. אנו סבורים שיש חשד שאולמרט קיבל לכאורה תמורה כספית מאוחרת עבור השירות שהוא העניק לקבוצת לבנת בעת היותו שר התמ"ת. אנו מבקשים לפתוח בחקירה בפרשה זו".

אומ"ץ ערערה על סירובה של המשטרה לחקור את התלונה וגם הערעור נדחה, אבל לא הרמנו ידיים ונעשה הכל כדי שפרשה זו תיחקר על-ידי גורמי אכיפת החוק.

אנחנו גם לא שוכחים כיצד עלה בידו של אולמרט העבריין הסדרתי להטעות את שופטי בית המשפט המחוזי בירושלים, שדנו בשלושה כתבי אישום פליליים נגדו. אולמרט נתן הבטחות-סרק חסרות כנות לבית המשפט, והתחייב בפני השופטים שהעונש הכי חמור שנגזר עליו היא פרישתו מהחיים הפוליטיים ובלבד שלא יטילו עליו עונש קלון שהיה מרחיק אותו לשבע שנות גלות פוליטית. אולי זו הייתה הסיבה שהשופטים הרחמנים והתמימים כשלו מול דמעות התנין של אולמרט כאשר חרצו את גזר דינו.

אולמרט מצפה לכך שידיעות אחרונות, עיתון הבית של העבריינים הפוליטיים הכבדים, ימשיך לסייע לו במערכה נגד אלה שינסו לחסום את דרכו של אולמרט על-מנת שייטיב עם העיתון מכספי הקופה הציבורית כפי שעשה בעבר. אומ"ץ תעשה כל אשר בידה כדי שאולמרט יקיים את התחייבותו לשופטים ולא יחזור לכס ראש הממשלה כדי להשלים חלילה את מלאכת ההשחתה של המדינה.

רק עבריין סדרתי בעל ותק מסוגו של אולמרט, שביצע לאורך חייו הציבוריים שורה ארוכה של עבירות פליליות והוקע מהחיים הפוליטיים, מסוגל להיות מצויד במידה רבה של חוצפה ולנסות לחזור לכס ראש הממשלה ש"נגזל" ממנו לדעת חבריו הקרובים. שום דבר לא יעזור להם: שמו הרע והתנהלותו המצחינה לא קיבלו מעולם טיהור ואות קין של אדם חסר מוסר בסיסי יהיה טבוע עמוק במצחו של אולמרט כל חייו.

כיצד ינהג השופט רוזן? 
הבעיה העיקרית של אולמרט היא השופט המחוזי התל אביבי דוד רוזן, שדן בגפו בתיק הולילנד ועשוי לשלול מאולמרט את התואר "טפלון". השופטים הירושלמים נטו לאולמרט חסד מאז ומתמיד, וגורמי אכיפת החוק העניקו לו הנחות בכל ימות השנה. שלושת שופטי בית המשפט המחוזי בירושלים החזירו את מחוגי השעון אחורנית ודירדרו את המדינה מחדש לזרועותיהם של בני החושך - אהוד אולמרט וחבר מרעיו.

אולמרט הצליח להונות את שופטיו כאשר הוא הכריז בפומבי אחרי פסק הדין, שמעולם הוא לא קיבל, כביכול, מעטפות כסף במזומן מטלנסקי, ונתן להם להבין כי פרש מהחיים הפוליטיים וזה עונש כבד עבורו. אולמרט, הקוזק שגזל את הקופה הציבורית לאורך שנים, עטה על עצמו הילה של אדם נרדף על-ידי שלטונות החוק, טען שבמעשיו לא דבקה שחיתות אישית, וביקש לזכותו בתמיכה ציבורית רחבה בעוולה שנגרמה כביכול לשמו הרע על-ידי מערכת אכיפת החוק, המשטרה והפרקליטות.

לא בכדי הכריז בשעתו אולמרט בעליצות רבה אחרי הכרעת הדין המוזרה: "יש שופטים בירושלים" בעליצות רבה בתום הקראת פסק הדין של שלושת שופטי בית המשפט המחוזי בירושלים - מוסיה ארד, יעקב צבן ומשה סובל, שזיכו אותו משלושה כתבי אישום והרשיעו אותו בכתב אישום אחד בעבירה של הפרת אמונים בלבד.

בסוגריים כדאי להבהיר מראש, שאת מטבע הלשון הזו ("יש שופטים בירושלים") טבע בשעתו ראש הממשלה המנוח מנחם בגין, שהתכוון בפירוש לשופטי בית המשפט העליון בירושלים, שהיו מבחינתו אמיצים, חד-משמעיים ונטולי-פניות. קשה לייחס תכונות אלה לשופטים של בית המשפט העליון.

הנשיא אשר גרוניס עושה הכל כדי לחסום את דרכם של עותרים ציבוריים מסוגה של אומ"ץ על-ידי הטלת הוצאות כספיות כבדות.

ההכרעה בערעור שהגישה הפרקליטות על שני זיכוייו התמוהים של אולמרט נמשכת כבר שנה חצי. הפניות החוזרות ונשנות של אומ"ץ למזכירות בית המשפט כדי לברר את מועד ההכרעה בערעור, נענו בתשובות לאקוניות.

פרט מאלף: חלק ניכר משופטי בית המשפט העליון ביקשו לפסול את עצמם מלדון בערעור, בנימוק של היכרות מוקדמת עם אולמרט.

יש הערכה אחרת שקשורה בהיעדר אומץ לב של השופטים, להטיל קלון לראשונה על ראש ממשלה לשעבר.

משפט צדק ציבורי מתחייב 
לפני זמן קצר פנתה אומ"ץ אל רשות המיסים בשאלה מה עלה בדרישתנו לבדוק את פרשת המזומנים שקיבל אולמרט מטלנסקי והוסתרו בכספת של חברו הטוב ושותפו לדבר עבירה, עורך הדין אוריאל מסר.

בפנייה המקורית נאמר כי "במהלך בירור משפטו של רה"מ לשעבר אהוד אולמרט התברר כי בשעתו הוא קיבל סכומי כסף גדולים במטבע זר במזומן במעטפות ובדרכים אחרות מאיש העסקים משה טלנסקי. במקביל התברר כי בכספת של פרקליטו ושותפו לשעבר עו"ד אוריאל מסר נמצא סכום של 350,000 דולר במזומן. סנגוריו של אולמרט טענו כי הכספים הללו ניתנו כתרומות למטה הבחירות שלו לראשות עיריית ירושלים וכנראה גם למטרות פוליטיות אחרות, אך הייתה גם גרסה אחרת שעל פיה הכספים נועדו למטרותיו הפרטיות של אולמרט.

"תנועת אומ"ץ דורשת ממחלקת החקירות של מס הכנסה לערוך חקירה יסודית על כל תנועות הכספים שקיבל אולמרט מטלנסקי ומגורמים אחרים כפי שנחשף במשפט".

לצערנו, רשות המיסים מתחמקת עד כה מלהגיב על פנייתנו בנושא זה ומשום כך פנינו בנדון השבוע פעם נוספת אל מנהל הרשות, והפנינו את תשומת ליבו לכך שבעדותה החדשה של זקן במשטרה אישרה את הזרמת כספי טלנסקי לכיסו הפרטי של אולמרט.

גם אם הפרקליטות תסרב כצפוי לקבל מזקן עדות נוספת, אומ"ץ מתכוונת לפעול כדי שהמידע המאלף יגיע לידיעת הציבור הרחב באורח ישיר, ללא קשר להכרעות המשפטיות שאולמרט מצפה להן. המידע יועבר, כפי שאנחנו מאמינים, באמצעות זקן וגורמים נוספים, על-מנת שאזרחי המדינה חסרי האינטרסים והפניות יקראו וישפטו משפט צדק ציבורי מחוץ לכותלי בתי המשפט.

המידע יכלול שורה של נושאים בעייתיים ושנויים במחלוקת לגבי עבירות פליליות שאולמרט ביצע לכאורה בעשור האחרון, ועליהן התלוננה תנועת אומ"ץ. חלקם עוכבו על-ידי היועץ המשפטי לממשלה ולא נחקרו, חלקם נחקרו על-ידי המשטרה ונסגרו, וביתרם היו המלצות של המשטרה להעמיד את אולמרט לדין, אך הפרקליטות דחתה את ההמלצות הללו, לעיתים מסיבות תמוהות ושנויות במחלוקת.

מצוי גם תיק פלילי שלגביו החליטה בשעתו הפרקליטות להגיש כתב אישום, אבל ברגע האחרון, בניגוד לכללי הצדק הטבעי, החליטה שלא להגיש את התיק לבית המשפט.

בארסנל של תנועת אומ"ץ יש מלאי בלתי-נדלה של העבירות הללו, שהועברו בשעתו לרשויות החוק ולא נחקרו. אולמרט משלה את עצמו אם הוא סבור שהזיכרון שלנו קצר וידינו אינן נטויות. העבירות שאולמרט לא נתן עליהן את הדין במרוצת עשר השנים האחרונות, הן רבות ומגוונות.

להלן מקבץ קצר:
 • נטילת הלוואות בהיקף כולל של מאות אלפי דולרים מאילי הון. הלוואות אלה לא הוחזרו ברובן לבעליהן. נותני ההלוואות לא נקטו בצעדים משפטיים במטרה לקבל את כספם בחזרה מחשש שיפלילו את עצמם.
 • אולמרט ביצע בעבר בשיתוף עם קצין המבצעים הפלילי שלו, שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון, עסקות סמויות בתחום הנדל"ן.
 • שורה של פרויקטים שאולמרט תיווך בתקופה שהיה ראש עיריית ירושלים לעורך הדין אורי מסר, שותפו לשעבר במשרד הפרקליטים. אולמרט לא עשה זאת לשם שמיים.
 • אולמרט קידם את האינטרסים של לקוחותיו במשרדים שבהם היה שר וניתן היה לקבל תמורה. שני הגופים הפעילים ביותר בתחום זה היו מנהל מקרקעי ישראל ומרכז ההשקעות.
 • מעורבותו האמיתית של אולמרט בפרשת השחיתות ברשות המיסים, שבה הזרקורים הופנו בעיקר אל מנהלת לשכתו שולה זקן ואחיה יורם קארשי.
 • מכירה סיטונית של ציורי הרעיה עליזה אולמרט במחירים מופקעים שנועדו לרצות את אולמרט הבעל ולסלול קיצורי דרך אליו.
 • מתנות יקרות-ערך, ביניהן עניבות, עטים וסיגרים שקיבל אולמרט מאילי הון כתמורה לשירותים שהעניק.
עורמה, תחכום ויכולת טשטוש 
לא בכדי נחשב אולמרט לאחד המיליונרים בקרב אישי הציבור הבכירים במדינה, חרף דמעות התנין ששפכה בשעתו רעייתו, כאשר טענה שמצבם הכלכלי לא טוב.

אבל בעוד שאריק שרון המנוח, בנימין נתניהו, אהוד ברק, יאיר לפיד, סילבן שלום, מאיר שטרית ואחרים הופיעו ברשימת הפוליטיקאים עתירי הממון שפורסמה בכלי התקשורת הכלכלית הבינלאומית, הצליח אולמרט הצלופח לחמוק ממנה בזכות עורמתו ותחכומו, ובעיקר יכולת הטשטוש וההסתרה.

כך או אחרת, הסיכויים שבעתיד הקרוב ייפתחו חקירות חדשות נגד אולמרט, שיחשפו כיצד התעשר במהלך שירותו הציבורי, שואפת לאפס.

גורלו של אולמרט יהיה תלוי אם יורשע בעבירה שיש עמה קלון במשפט הולילנד או בערעור בעליון.

בכל מקרה, אם אומנם אולמרט יודיע על כוונתו לחזור לחיים הפוליטיים - לא ייחשב טיפול מחודש במעלליו הלא-ידועים של אולמרט על-ידי אומ"ץ כ"רדיפה אובססיבית", כביכול, אלא כשירות חיוני לציבור ותרומה לשיפור ההיגיינה המוסרית של המדינה.
                                                                         
 

הוספת תגובה חדשה
שם

עד 250 תווים
תגובה
קוד
תגובות
 • מאיר פלבסקי
  07/08/2014 19:02:32
  לאיזה חיים פוליטיים הוא יחזור ומתי?
 • דפנה
  07/08/2014 12:12:39
  אני לא מבינה אפוא מס הכנסה. הם אלה שהיו צריכים לגלות את העבירות מלכתחילה
 • ישראל נורליאן
  19/03/2014 15:54:30
  בית הקלפים vod yes מומלץ בחום כל מילה מיותרת!
 • שושפרי
  17/03/2014 09:05:31
  חונכתי במשפחתי " תראה מי חברך ותדע מי אתה"
  לא הופתעתי שדן חלוץ ואולמרט הקימו חברה
  אך מאיר דגן הצטרף לחברת השלשיה.
  האמנתי בו וביושרו . בושה לדגן .
 • עזרא
  16/03/2014 19:31:43
  כאשר נמניתי עם מקימי הערוץ הראשון, הכרתי לא מעט כאלה. הוא לא לבד.
 • יעקב כץ
  16/03/2014 19:30:16
  כרגיל – הכול ממוקד ומושחז. ידעתי שייפול שכן יותר משהוא מושחת – הוא שחצן ושחקן זייפן - פרוטרט של מיטב הגנבים והנוכלים. ההתרברבות והשחצנות שלו בטרם יבשה הדיו מפסק-דינו תעלה לו ביוקר רב. בבטחון מופרז וטיפשות הוא הרגיז את כל האנשים החושבים והחשובים במערכות המשפט. אל תחת ואל תירא!
 • שוש
  16/03/2014 13:21:57
  כל עוד וינשטיין היועץ המשפטי, רפוס ואינו מתפקד, מבקר המדינה אינו פועל כהלכה, ושי ניצן הולך בעקבות הבוס שלו וינשטיין, איני רואה תקווה לאכיפת החוק. הציבור האדיש, ששותק ואינו ממלא את תפקידו במחאה, המצב ימשך להתרסקות
 • עמליה
  15/03/2014 22:16:15
  רק שלא תתעייף מלרדוף אחרי הצלופח. מרגיז ומייאש.
 • יעקב
  15/03/2014 22:14:48
  אין מה לדבר, ליושב ראש תנועת "אומץ", יש אומץ בלתי רגיל. מתוך קריאת דבריך שלך, על הרקע של המעורבים בשפיטה, נוכח מערכת יחסיהם עם אולמרט בעבר מחד, ולאור הדילוג שלהם על עדותה של שולה זקן מאידיך, לא מן הנמנע שתיוותר ההוקעה הציבורית, ללא הרשעה פלילית. ימים יגידו
 • ליאור
  15/03/2014 20:28:27
  שי ניצן דומה בהתנהגותו לוינשטיין. שניהם אפסיים. אולמרט עשוי להיות זכאי וזקן בבית הסוהר. בושה. לשי ניצן תתעורר . אתה בהתנהלותך מביש את אכיפת החוק.
 • רונית
  15/03/2014 20:18:07
  פואד לא הגיש תביעת דיבה נגד אריה. עתה רוצה להיות נשיא סילבן רוצה להיות נשיא. מה עם חשבונות המים הגבוהים שר האנרגיה שותק. כמו דג תפקידו להוריד דחוף את מחיר המים. האם הוא מתאים להיות נשיא ??? לחבר הכנסת סילבן לא ראוי להיות בכנסת
 • ד"ר יעקב ניר
  15/03/2014 19:27:59
  אולמרט מעולם לא הגיב על הספר "זעקי ארץ מושחתת". אין ספק כי באם הנכתב שם היה שגוי - היה תובע את אריה. אולמרט התרגל לצאת מכל משפטיו כשידו על העליונה בעיקר עקב אטימות שופטיו, ואלי גם עקב לחץ קטנצ'יק שלחץ עליהם, אין ספק שמסוגל לכך. הוא כנראה מעוניין לחזור לראשות הממשלה כדי להמשיך להיות ב"מקום העבודה שלי" בכדי שיוכל "לגמור את החודש".
 • תל אביבית
  15/03/2014 19:10:10
  אומ"ץ צריכה לרכוש כדורי אומץ לשימושם של ויישטיין וניצן!
 • אבי
  15/03/2014 15:49:58
  חבל להתאמץ ולהיות תלוי בעדויות של שולה זקן , שהרי במשפט שבו צ'יפרה את אחיה , נכתב עליה על ידי שופט מחוזי , בהכרעת הדין , ש"עדותה אינה מחזיקה מיים",
 • מנחם
  15/03/2014 10:39:44
  כולם עוסקים בעבר - כאשר: הבית בוער - היום !!! כשיש חברה (גילט) ששולטת ב-90% מהשוק . כאשר הממונה -דיוד גילה הסרדין - נותן מתנות במיליארדים לתשובה/לוויתן , יוגב היום מעלה אחוז השליטה בעתיד של חברת החשמל ל- 60% אז סביר להניח שהרבה כסף מתגלגל מתחת לראדר
 • שולה זקן אינה תמימה
  15/03/2014 00:54:25
  שוחה זקן שיתפה פעולה ביודעין ולקחה דמים מדכנר ז"ל כטענתה כחלק מאהבתו אליה.
  רצטנה לשתף הציבור וביה"משפט אינו אלא לאחר דנזנחה. אבל לא באה מרצון כן לכפר על מעשיה
 • חגי
  14/03/2014 21:34:44
  שוב, מאמר ממצה, מפורט, מבוסס על אולמרט ומרעיו
 • לא.ל .
  14/03/2014 19:03:00
  לדעת היועצים המשפטיים שלנו אין סיכוי לעתירה . אנחנו מחפשים דרכים אחרות לחשיפת מעלליו של אולמרט
 • מאיר פלבסקי
  14/03/2014 18:21:57
  אני לא מאמין שראש ממשלה בישראל ירמה, יקבל שוחד, יחזיק בכספת 350 אלף דולר במזומן, ללא רישום, קבלות או דיווח. אני פשוט לא מסוגל להאמין. רגע, איך קוראים לראש הממשלה הזה?
  אגב, אני גם לא מאמין שיש שופטים בירושלים.
 • א.ל.רמת גן
  14/03/2014 18:13:33
  פסק הדין של המחוזי בירושלים טלנסקי-ראשונטורס,עלול לחזור על עצמו במחוזי בת"א.אילו העידה בזמנו שולה זקן בביהמ"ש,את מה שמסרה בחקירת המשטרה עתה - אולמרט היה מורשע ולא יוצא זכאי מחמת הספק.סרוב הפרקליטות לעיסקת עדת מדינה עם זקן,או הבאתה לעדות בעניין הולילנד, היא טעות והתוצאה תהיה עיוות דין נוסף.חבל שאומ"ץ לא חברה לעתירה שתביא את זקן לעדות,עם או בלי מעמד של עדת מדינה.
 • שושנה
  14/03/2014 17:57:06
  למען "ההיגינה הציבורית " חשוב לידע את הציבור על כל מעשי העוולה והשחיתות שנעשה ע"י נבחר ציבור וגם נושאי משרות בכירות שהתעשרו פתאום !!
  יש תגליות מתמיהות- למשל 18 הדירות שכב'' שופט בית המשפט העליון בדימוס אהרון ברק רכש ..
 • לק.ש
  14/03/2014 16:41:15
  אני מנחש מיהו הצייד הקשיש
 • ק.ש
  14/03/2014 16:11:14
  אריה חברי. ההבדל בין צייד צעיר לקשיש הוא בכך: הצעיר רודף את הטרף עד ששניהם נופלים שדודים מעייפות...הצייד הקשיש נותן לטרף לרוץ ולהשתולל עד שהטרף מספיק עייף ואז הוא מנחית עליו מהלומה. אולמרט עוד ייתפס..
 • עדנה מור
  14/03/2014 16:08:59
  עזי בצר, בנתיים נתניהו לא נחשד בפלילים. לא שאני מחסידיו, אבל האמת צריכה להאמר, כן הוא נהנתן ומקומם אך אין לערב בין דעות פוליטיות ולהשוות בין השניים.
 • עזי בצר
  14/03/2014 16:06:44
  אישית אני מעדיף את המעללים הסמויים של אולמרט על פני השחיתות הגלויה של נהנתניהו.
 • jacob
  14/03/2014 15:39:07
  התמונה מאוד מאוד נוטה לצבע שחור , מדוע? כי יש שופטים שיש להם ניגוד אינטרסים , כן אינטרסים , פרקליט המדינה , יועץ המשפטי ( היה לקוח שלו ) שרת המשפטים הייתה במפלגתו , גם ניגוד אינטרסים , בקיצור , יד רוחצת יד ושתיהן רוחצות ...ממש , ממש מצב לא פשוט .
 • ד"ר מאיר מונסליזה
  14/03/2014 15:21:23
  אני מסיר את כובעי בפני אריה אבנרי
  איננו מוותר וממשיך לייצר חומרים מעולים
  אודות המגא מושחת.
 • לדפנה
  14/03/2014 14:48:15
  המשפט הציבורי נערך אחת לכמה שנים ביום הבחירות. מאחר שאין בחירות אישיות הנוכלים והמושחתים מסתתרים תחת המעטפת של המפלגה.
 • בני
  14/03/2014 12:25:04
  כתבה טובה ובאומץ לב כל הכבוד
 • אפרים
  14/03/2014 12:13:36
  כתבה מעולה ומעמיקה של אריה. מקווה מאוד שזקן לא תשלם את מחיר השחיתות של אולמרט. בהיותה בת 16 למדה מהי שחיתות מהבוס שלה. איש מושחת המוכן להקריב את נאמנותה של זקן למען זיכויו
 • שושפרי
  14/03/2014 12:09:33
  שי ניצן אפסי כמו וינשטיין. כל עוד שי ניצן ימשיך בדרכו של וינשטיין אין תקווה לדרך חדשה. אני מקווה שרוזן בהיותו שופט מעולה יבחין בין השקר והאמת, ואולמרט ישב בתא בבית הסוהר עם קצב. אני מאשימה את משפחת זקן שאפשרה לה לשתוק
 • אמיר
  14/03/2014 11:49:43
  כרגיל אריה שופע בפרטים ובחדות פשה.
  גם אני מאמין שרשויות האכיפה, בראשות בתי המשפט, יסגרו את התיקים ככל שיצליחו .. וחבל
 • דפנה
  14/03/2014 10:58:29
  אכן בסופו של יום אם בית משפט לא יכריע, יש מקום ראוי למשפט ציבורי .
    עיצוב: סטודיו נעמה