הרקב המוסרי של דליה איציק - חלק ב' - תחמנית הצמרת (193)  |  

הקריירה הפוליטית של איציק שהחלה לפני שני תריסר שנים זרועה בתחמונים, מניפולציות, חנופה, זיגזגיות, בגידות בבני ברית פוליטיים, כוחנות ושקרים

                                                            ▪  ▪  ▪
ביום העצמאות הקרוב לא תשב דליה איציק במשכן הנשיא לא תארח חיילים מצטיינים ולא תשיר שירי מולדת בחברתם של שר הביטחון והרמטכ"ל.

היא תחסוך מאזרחי המדינה את הביזיון לצפות בנשיאה שלא שירתה בצעירותה בצה"ל ולא בזבזה את נעוריה על השירות הלאומי.

איציק מאמינה שבבחירות החשאיות לבחירת נשיא המדינה שיתקיימו בקרב חברי הכנסת בחודש יולי הקרוב יעלה בידה לגבור על מתחריה וביום העצמאות הבא היא תהיה כבר נשיאת המדינה לקדנציה בת שבע שנים ותזמר במשכן את השיר: "סימונה מדימונה" מול פני האומה. אומ"ץ תעשה ככל אשר ידה משגת כדי שמחזה תעתועים זה לא יתרחש, חלילה במציאות ותפעל בדרכים ציבוריות ומשפטיות כדי לחסום את איציק המתחזה לאישה ישרה מלכהן לבושתנו וכלימתנו כנשיאת המדינה.

הקריירה הפוליטית של איציק שהחלה לפני שני תריסר שנים זרועה בתחמונים, מניפולציות, חנופה, זיגזגיות, בגידות בבני ברית פוליטיים, כוחנות ושקרים.

צביעותה של ח"כ איציק באה לידי ביטוי מוחשי לפני למעלה משנה כאשר גייסה את עצמה בפומבי למען בחירתו של השופט( בדימוס) יוסף שפירא לתפקיד מבקר המדינהללא ידיעתו ומבלי שפנה אליה.

אצל ח"כ איציק הכול מחושב מראש בדרך צינית. מן הסתם היא מצפה שהמבקר החדש יהיה חייב לה במקרה שתמעד בעתיד פעם נוספת כפי שהיה פעמים רבות בעבר.

לאומ"ץ יש יסוד להניח שזו תקוות שווא.

איציק למדה לקח ממערכת יחסיה הבעייתיים עם מבקר המדינה לשעבר השופט בדימוס מיכה לינדנשטראוס שביקש למצות אתה את הדין בגין שורה של מעללים שהיא ביצעה. בדיעבד שגה לינדנשטראוס בכך שהעניק הנחות תמוהות לאיציק שנחשפה כמה פעמים כפורעת המנהל התקין ועבריינית טוהר המידות. כפיות הטובה של ח"כ איציק מרגיזה בעקבות דברי ביקורת חריפים שהשמיעה על מבקר המדינה לשעבר לינדנשטראוס אחרי פרישתו.

לאיציק לא הייתה בעיה לעשות זאת למרותשמשרד מבקר המדינה עשה עמה חסד כאשר פרסם דוח צמחוני על מעלליה ולא העביר את הממצאים להכרעתו של היועץ המשפטי לממשלה על-מנת שיקבע אם עברה על החוק.
המצפון של איציק גמיש ורדוד ובעיקר רדום.

עד היום אומ"ץ מתקשה להשלים עם כך שאיציק הצליחה להערים על אנשי מבקר המדינה בנושאי רהיטים ופריטים שלקחה לביתה ללא רשות ועבודות שיפוצים שביצעה בביתה.

אומ"ץ עסקה בשעתו בשרצים שיצאו בזה אחר זה מהקופה האישית של חברת הכנסת דליה איציק -וכללו החלפת המרצפות בביתה, שיפוצים שונים ורכישת שורה ארוכה של פריטים יקרי ערך שהיא חלבה, כדרכה, מהקופה הציבורית לצורך הפיכת דירתה הפרטית לדירת שרד.העובדה שדירת השרד הפרטית של יו"ר הכנסת לא שימשה לצרכי אירוח של אורחים זרים שאותם אירחה יו"ר הכנסת לשעבר בבזבזנות רבה במשכן הכנסת, רק העצימה את הבושה.

אומ"ץ החליטה בשעתו לא להמתין לבדיקת מבקר המדינה בנושא זה ופנתה ליועץ המשפטי לשעבר מני מזוז בבקשה שיורה על פתיחת חקירת משטרה נגד איציק בפרשה זו.

במכתב שכתבתי אל מזוז נאמר בין השאר: "אומ"ץ פונה בדרישה להורות למשטרת ישראל לפתוח בחקירה פלילית כנגד ח"כ דליה איציק בגין פרשות של פגיעה בטוהר המידות שאירעו כאשר כיהנה כיו"ר הכנסת. הפרשות מעלות חשד על פיו נהגה הגב' איציק, בין במישרין, בין בעקיפין לשפץ את דירתה הפרטית ולהפכה לדירת שרד וזאת על חשבון כספי ציבור ובניגוד חמור להוראות.

בין יתר הפריטים שרכשה איציק, לרבות קרמיקה איטלקית בשטח של 90 מ"ר, נמנים:

א. וילונות.
ב. שטיחים.
ג. עציצים.
ד. תריסים.
ה. ספה.
ו.  שיש במטבח.
ז. שולח לסלון.
ח. ריפוד של - 4 כסאות.
ט. אמבטה אקרילית.
י.  דוד שמש.
יא. תריס חשמלי.
יב. ציוד אחר.

נדמה כי במצב דברים זה, אין מנוס אלא להורות למשטרה לפתוח בחקירה". לצערי מזוז לא נענה לבקשתנו.

זו הסיבה שאיציק המשיכה במעלליה במצח נחושה על חשבון הקופה הציבורית.

מתי בכלל הייתה לאיציק בושה בתחום בזבוז כספי ציבור? האם כאשר ערכה מסיבות מפוארות במשכן הכנסת שאליהן הזמינה טיפוסים מפוקפקים מסוגו של ארקדי גאידמק ולאחר מכן סירבה להיענות לבקשת אומ"ץ להעביר לרשותנו את רשימת המוזמנים? האם זו לא הייתה איציק שנהגה להגיע בסופי השבוע במכונית השרד שלה בליווי מאבטחיה במיוחד מירושלים עיר מגוריה למספרה יוקרתית תל אביבית?

הארסנל של איציק כולל שילוב נדיר של דורסנות חסרת מעצורים, ערמומיות, צביעות, דו פרצופיות, בוגדנות ושקרנות עם חנופה, התרפסות, התחנחנות ובכיינות. הסמל המסחרי הפוליטי של איציק הוא הפה הגדול שלה, שהפיק מרגליות צרחניות שלמרבה הצער הרחיקו אישים פוליטיים חסרי שדרה והפחידו עובדים שסרו למרותה ורעדו ממנה. באמצעות תכונות אלה הצליחה איציק להוליך שולל גופים ציבוריים תלויים ואזרחים תמימים שלא היו מודעים ומעודכנים במעלליה הבלתי פוסקים.

הסכום שאיציק החזירה לקופת המדינה כדי לרכך את הדוח של מבקר המדינה שהסתכם ב 25 אלף שקלים היה מגוחך לעומת הכספים ששאבה ממנה בדרך ישירה ועקיפה.

גם חלק מהפריטים שהחזירה לא היו הפריטים המקוריים אלא כאלה שרכשה בחצי מחיר בהזדמנות.

לא בכדי מהווה איציק "לקוחה" וותיקה של תנועת אומ"ץ.

התיק שלה תפוח במסמכים המעידים על פעילות אינטנסיבית לכאורה בניגוד לכללי המינהל התקין וטוהר המידות.

טעות היא לחשוב שאיציק נבהלת כאשר גוף הקשור לאכיפת החוק מטפל בעניין אישי הנוגע לה או לאחד מבני משפחתה. במקרים כאלה היא אינה בוחלת באמצעים ופועלת בדרך חסרת מעצורים.

בין השאר היא, מפעילה לחצים, אוספת מאחורי הקלעים מידע המשמש בידה כנשק ואינה נמנעת מלהרים את קולה בעת הצורך. כך נהגה איציק גם כאשר נזעקה בשעתו לאחת מתחנות המשטרה שחקרה בן משפחה שלה שנחקר כחשוד בביצוע עבירה פלילית ושוחרר במפתיע. לאיציק לא הייתה בעיה להתקשר בעיצומה של בדיקת משרד מבקר המדינה לד"ר מאיר גלבוע לשעבר היועץ לענייני המאבק בשחיתות, לצטט באוזניו דברים שאמר בישיבות סגורות ולנסות להלך עליו אימים.

מצב חמור יותר נוצר כאשר התברר שאיציק מקבלת הדלפות קבועות מדיונים פנימיים בעניינה שהתקיימו במשרד מבקר המדינה. באחת ההזדמנויות איציק לא התאפקה, התקשרה אל היועץ לשעבר למאבק בשחיתות במשרד, ד"ר מאיר גלבוע, ובאה אליו בטענות על דברים שאמר בישיבה הסגורה. אחרי כל זאת, אין להתפלא על שד"ר גלבוע הודח מתפקידו בנסיבות תמוהות, ואילו טיוטת הדוח החמורה שהוכנה נגד איציק הוחלפה בדוח סופי צמחוני ורזה.

ח"כ אריה אלדד יו"ר השדולה הפרלמנטארית למאבק בשחיתות הבטיח בשעתו לקיים דיון בנושא התנהלותה של איציק בפרשה זו אך לא קיים את הבטחתו עד לפרישתו מתפקידו.

מעניין אם ידה הארוכה של איציק הגיעה גם אליו.

איציק נערכת בימים אלה לקרב הציבורי הגדול של חייה
תואר של שר בממשלה כבר קטן עליה. היא כיהנה כשרת התמ"ת והתקשורת וגם הייתה כבר יו"ר הכנסת המשמש כממלא-מקום נשיא המדינה.

משאת נפשה להיות הנשיאה הראשונה של המדינה והיא מאמינה משום מה שיעלה להיכנס לנעליו הגדולות של פרס...

עד היום לא ברור לי מהי הסיבה שפרס נכנע בשעתו ללחצה של איציק והחל לפעול ללא לאות למען שחרורו של איש העסקים רוני פוקס ידיד קרוב של איציק, שהסתבך יחד עם שותפו זאב פרנקל בפרשת שוחד בגאורגיה ונדון לתקופת מאסר.

מאחר שהפרשה הדיפה ריח רע על-פי פרסום בלעדי ב-News1 פנתה אומ"ץ אל מבקר המדינה בבקשה לבדוק את התנהלותה של איציק. בפנייה נאמר בין השאר: "בכתבה נחשף שאישים בכירים במדינה בהם נשיא המדינה שמעון פרס, יו"ר הכנסת חבר הכנסת ראובן ריבלין, שר החוץ אביגדור ליברמן ואחרים גויסו באחרונה ע"י חברת הכנסת דליה איציק לפעול למען שחרורו של פוקס.

על-פי הפרסום באתר המדובר אינו בפנייה בעלת אופי הומאניטארי של האישים הללו לממשלת גאורגיה אלא נוקטים בצעדים מעשיים שעלולים לפגוע במערכת יחסי החוץ של שתי המדינות. כך, למשל, יצא נשיא המדינה שמעון פרס בקריאה פומבית לממשלת גאורגיה לשחרר את פוקס מבלי שבדק את העובדות לאשורן והמתין לדיון המשפטי.

שר החוץ אביגדור ליברמן נענה ללחצה של איציק ואיים בפומבי על צינון היחסים בין שתי המדינות ואילו יו"ר הכנסת לשעבר חבר הכנסת ראובן ריבלין נכנע ללחצה של איציק ודחה את ההזמנה ששיגר בעבר לעמיתו יו"ר הפרלמנט הגאוגרי לבקר במשכן הכנסת.

גם פרשה זו לא נבדקה ע"י משרד מבקר המדינה.

רוני פוקס חזר ארצה בזכותה של איציק וחוגג בימים אלה רחוק ממנה.

איציק החלה לזרום בשעתו ברוח התקופה ופתחה דף בפייסבוק. בדף שלה כתבה בשעתו בדיחה עלובה:" במאמר שפורסם בג'רוזלם פוסט לרגל יום כינון הכנסת ה-63 כתבתי שאני מודאגת ממצבה של הכנסת ה-18. מעמדה, איתנותה ויוקרתה בעיני הציבור נמצאים כיום בשפל. הכנסת נחלשה ואזרחים רבים לא רואים בה יותר כתובת להעלאת המצוקות שלהם. המצב חורה לי, כי אני יודעת שרבים הם חברי הכנסת שרואים בעבודתם בכנסת שליחות אמיתית ועובדים קשה על-מנת לייצג את העם. אני מביטה בדאגה אך גם בתקווה על בית המחוקקים, ומקווה שהוא ישוב להיות פאר הדמוקרטיה הישראלית. אשמח מאוד לשמוע את דעתכם".

בין הגולשים היו כאלה שהביעו את דעתם השלילית על רמת תפקודה הלקוי של איציק בתפקידיה הציבוריים. איציק לא אהבה זאת. כעבור זמן קצר כתבה איציק בדף שלה קטע נוסף: "לא מזמן התארחתי בתוכנית "שיחת נפש" בהנחיית פרופ' יורם יובל. במשך כחצי שעה צללנו יורם ואני לשיחה אישית מרגשת על העבר, ההווה והעתיד". את הראיון סיכמו באתר האינטרנט של הטלוויזיה החינוכית כך: "דליה איציק לא זוכרת את עצמה עושה רק פעולה אחת ברגע נתון, תמיד חשה בצורך של עשייה ומנסה לנצל את הרגע, במקביל מתמודדת עם פחדיה האישיים ולעולם אינה מרימה ידיים".

והמשכיל בעת ההיא יצחק...

איציק מבינה עתה היטב שמעמדה הנוכחי החוץ-פרלמנטארי יקשה עליה להתחרות על תפקיד נשיא המדינה אבל היא סומכת בהחלט על היכולות המניפולטיביות שלה ועל הבטחות שהיא צוברת מחברי כנסת.

אומ"ץ תעמוד, כאמור, בדרכה לכס הנשיאות ותעשה הכל כדי לחסום את דרכה למשכן נשיאי ישראל.

לא לנשיאה בעל רמת מוסר ירודה מסוגה של דליה איציק זקוקה המדינה בעת הזו.

(המשך יבוא)



      
 

הוספת תגובה חדשה
שם

עד 250 תווים
תגובה
קוד
תגובות
 • אזרח קטן
  31/12/2015 20:34:27
  אפילו אתה, אריה אבנרי, נמנע מלהתייחס לפן נוסף של מוסריותה המפוקפקת של דליה איציק. היא כאישה נשואה ניהלה רומן, גם בתוך הכנסת, עם "האזרח הבכיר" ..
  גם התקשורת השמאלנית ידעה ושתקה.
  את שרה נתניהו רודפים על שטויות. היא טהורה לעומת דליה איציק.
 • הסבר בגוף המבקר
  10/06/2014 11:32:00
  איציק גייסה את משה שחל שאיים מצידו על לינדרשטראוס בפירסום פרשיית אהבים
  שניהל פעם בשבוע באחד ממלונות חיפה
  וכך נעלמה פרשת איציק המשפצת
 • משה חזן
  09/06/2014 00:51:09
  אין גברים שאנסה בדרך?
 • אאא
  08/06/2014 22:13:07
  ומה עם שיטרית, ורבע מיליון שקל שקיבלה עוזרת כפיצויים אחרי שתי שנות עבודה בבית המשפחה? איך אשתו עשתה מיליונים? למה את זה אומץ לא בודקת?
 • חנן וייס
  08/06/2014 09:00:26
  דליה איציק מזכירה לי את מוניקה לוינסקי...אך מוניקה לא נבחרה לנשיאה...יתירה מכך...האמריקאים אף לא אפשרו לה מועמדות לנשיאות...למרות ש"ידעה" נשיא...
 • זאב ל
  07/06/2014 12:59:45
  מאחר והספיקה לעבור את רוב המפלגות מהמערך והלאה נגמרו לה המפלגות והאישים שרוצים אותה לידם החליטה לגשת ללא בושה לבחירות לנשיא המדינה . אבוי למדינה שאחת כזאת מתמודדת לתפקיד כזה .
 • דפנה
  06/06/2014 19:06:56
  מדוע מבקר המדינה לא בודק או לא בדק את שיפוץ בניין הכנסת על ידי דליה איציק וגורלם של כסאות מעור צבי שנזרקו לפח כי הצבע לא מצא חן בעיניה. מחיר כל כסא 2500 ש"ח
 • שפיציק
  04/06/2014 09:19:52
  אני דוקא בעד איציק. לא דליה. איציק אברג'יל.
  הוא לפחות יושב כבר בלול אז המשטרה והתובע
  כבר לא יצטרכו לפתוח תיק חדש...הוא גם יוכל
  לשיר ביום העצמאות בשלישית האומה יחד עם
  האחים ביטון...
 • ישראל
  11/05/2014 15:14:47
  שתלך לכל הרוחות!
 • ירדנה
  09/05/2014 10:39:47
  שכנעתם אותי. היא בדיוק מתאימה למוסד המפוקפק הזה נשיאות, עד שלא יבחר אדם בעל אישיות מוסרית חברתית נקי כפיים, ענו, שונא שוחד, א- פוליטי, המוסד המפוקפק הזה ימשיך לאכלס אנסים, גאוותנים, אוהבי חיים טובים וכדומה

 • סאלי
  08/05/2014 01:56:11
  פרס החזיר למוסד הנשיאות את כבודו האבוד. אולי שאגות האריה הבלתי נלאה יצליחו להשאיר את המוסד בידיים ראויות ליצוג מדינת ישראל. ולא, יש לוותר על המוסד.
 • אליס (אליסיה) סיסו רז
  06/05/2014 16:52:10
  יש לשנות בדחיפות השיטה הפוליטית המאפשרת לאנשים בעלי (חסרי!) מידות שכאלה להבחר. השיטה היא אם כל הרע. מעטים האנשים שיפעלו ביושר כשהמערכת מאפשרת שחיתות.
 • עירקי שאכפת לו
  05/05/2014 18:40:21
  די נמאס מכל אלא שעושים בושות לעדה
  עדיף לבחור באדם מחוץ לפוליטקה
 • סתם רכלן
  04/05/2014 20:34:41
  לא קשה לנחש איך ומדוע הפכה דליה איציק לפודל המחמד של פרס והפכה לפתע ליקירת מפלגת העבודה וגרורותיה בהשראתו האינטרסנטית של מיטיבה...אותו פרס השרמנטי והחתרן הבלתי נלאה במדמנת הפוליטיקה הישראלית...
 • מיכל
  04/05/2014 12:56:35
  דליה איציק מאוסה על כונלו
  תודה לאומ"ץ על האומץ!
 • סתם אזרח יוצא עירק
  03/05/2014 23:27:07
  עמליה אם את לא עירקית, תציעי את עצמך לנשיאות יהיה לך הרבה יותר סיכוי מדליה או מפואד, יעמדו בדרכך רק דורנר ושכטמן .
 • עמליה
  03/05/2014 21:28:15
  תודה על המשלוח. קראתי והתרשמתי לרעה מאד מדליה איציק, .לאהוב אותך היא כבר לא תאהב. נסה להציל אותנו ממנה ומהידיים של פואד. שיהיה בריא אבל שלא יישב לנו על וורידי הצוואר. מושחת לא קטן בעצמו. הלוואי שלשכטמן היה סיכוי או לדליה דורנר. לרוע המזל שיקול ממלכתי של אנשים ישרי דרך זה לא תופס פה. רק דראקים וכדאיניקים. ממש אסון. ראיינו בבוקר איש נפלא בן 100,סהר אם איני טועה ומטעה, עסק בביטחון ובתעשייה כל חייו, תענוג היה לשמוע את דעתו הצלולה על המנהיגים שלנו. איזו חדות ראייה על המצב. חבל שהזן הזה הולך ופוחת. .אני צודקת?
 • יוד גרשון
  03/05/2014 20:51:45
  איציק אם חפצת חיים את, תתנצרי, תחזרי בתשובה תתחבי באיזה כנסיה רחוקה או מערה... נכנסת לאזימוט של אומ''ץ ואם לא תעלמי מהשטח את אבודה. ראי ערך בניזרי הירשזון דרעי אולמרט אין לך שום סיכוי
 • החיפאי
  03/05/2014 18:55:08
  כל הכבוד לאומץ.
 • שאולי מקרית חיים
  03/05/2014 18:13:42
  ,הרי העיתונות תעשה מימך קציצות, למה לך?עזבי אותך מהשטויות .
 • יורדי הסירה עכו
  03/05/2014 18:05:14
  אנחנו מזמינים את דליה איציק לשייט בחופי ישראל ,היא צריכה לעזוב את הרעיון הטיפשי הזה להיות נשיאת ישראל, בואי איתנו לים ותרגישי סופר סופר נשיאה.
 • מקור מוסמך מהצפון הרחוק.
  03/05/2014 17:27:43
  ממקור מהימן ידוע כי לאריה אבנרי ואומ"ץ יש חומר רב ומקורי נגד הגברת איציק.
 • שושו
  03/05/2014 16:32:16
  קראתי שאיציק דליה, בהיותה תכמנית, התחברה לשרה נתניהו כדי שתשפיע על בעלה להצביע עבורה כנשיאת ישראל גם פואד לא ראוי להיות נשיא המדינה בבקוריו בבתי הימורים באנגליה. בחירתי בשכטמן. הראוי ביותר
 • ישראל בינדר
  03/05/2014 14:52:36
  בחירת נשיא מדינה הינו דבר מהמעלה הראשונה. הגיע הזמן לפעול חוקית ולדאוג שהעם ולא הכנסת תקבע מינוי חשוב זה.
 • עדנה מור
  03/05/2014 14:50:07
  אחרי שאני קוראת את מאמריו של מר אבנרי ואחרים אודות המועמדים לנשיאות מטעם בית הנבחרים, אין מנוס מלבחור אדם שלא היה אי פעם פוליטיקאי.אדם שאין לו מחוייבות כלפי מגזר זה או אחר, שלא נגוע בקצה קצהו של שחיתות שלטונית.אמרו לי:למה חברי בית הנבחרים אינם ממהרים לחתום למדען הדגול פרו"פ שכטמן, הרי הנשיאות אינה תפקיד שדרוש לו ידע בתחמנות פוליטית. זו הסיבה היחידה שיכולה לפסול את שכטמן: יושרו ידענותו והשם העולמי שלו
 • דליה קרמר
  03/05/2014 14:45:42
  אני זוכרת את הכתבות לפני שנים על איציק והם נדמו ונישכחו.טוב שהכל מוצף שוב לציבור זיכרון קצר.השאלה אם יעזור כי הכל מושחת בצמרת וההון שולט.
 • ק.ש
  03/05/2014 07:26:48
  ״איך זה קרה שהפשפש עלה למעלה,זה לא מובן, זה לא מובן״ הבעיה היא כי כמות הפשפשים עלתה בשנים האחרונות,אין ספק כי הפשפשה דליה איציק היא חלק מתופעה זו. היא ״קליינטית״ ותיקה ולא מכובדה אצל אריה אבנרי.
 • רוזנקרנץ
  03/05/2014 06:58:10
  רק פישלר לנשיאות
  יביא לכולנו הרבה בריאות
 • לאבי גל
  03/05/2014 06:51:04
  אומ"ץ לא נובחת אלא נושכת מושחתים ונכלוליים מסוגה של דליה איציק
 • א"א
  03/05/2014 01:47:01
  ידידי אומר: כל פשפש צריך כלב טוב. לדליה איציק יש את פרס. עד עכשיו זה עבד. חחח
 • פרישטוק
  02/05/2014 23:19:45
  רק עורך דין פנחס פישלר יכול לטפל בסוגייה כי פיני פישלר הוא הגבר אריה אתו תמיד בסדר אם יש מניאק בסביבה פישלר יעשה אותו קציצה
 • אבי גל
  02/05/2014 22:15:03
  אם כל הכבוד לאומ"ץ ויש כבוד , הגברת הלא מוסרית והתחמנית צמרת כפי שכתבתם חיה ובועטת - אז מה הואילו חכמים בתקנתם ? אומ"ץ פונה ( הכלבים נובחים) והשיירה ( המושחתים) ממשיכים במעשיהם !!!
 • צביה
  02/05/2014 18:07:56
  מצער שאחת כמוה עומדת במרוץ אחד עם אחרים שהינם מוכשרים ממנה מכל הבחינות, בעלי שיעור קומה מה לה ולתפקיד מכובד עליו היא מתמודדת!
 • YARA113
  02/05/2014 17:55:22
  רק שינוי שיטת הבחירות בכלל ונשיא בפרט אולי תמנע את הבושה. כמה שאתה צודק. הרוע נוזל מהפה המעוות.
 • f
  02/05/2014 17:17:56
  בחייך. פואד והערבים בתקופה של הפריימריס במפלגת העבודה יותר טוב ?
 • אמיר
  02/05/2014 17:07:38
  השיטה לבחירת הנשיא, ע"י פוליטיקאים, הביאה לבחירתו של קצב, ולכן גם אחת כמו איציק, יכולה בהחלט להצליח ...
 • בן סמון רבקה
  02/05/2014 16:20:05
  ידוע מזמן שדליה איציק היא שודדת מניפולטיבית חיה על חשבון המדינה מדוע אין מסלקים אותה הרי איני יכולה להביט בה ! את משרדה החדיש שעלה מליוני שקלים והבית שרכשה ועוד ועוד ! תסולק אבל מיד!!!!!
 • עובר ושב
  02/05/2014 16:03:15
  הגיע הזמן שתטפל גם במועמדים אחרים לנשיאות שאינם שומרי חוק
 • חבר וותיק
  02/05/2014 15:41:56
  באלי להקיא ממנה
    עיצוב: סטודיו נעמה