אהוד, בקש סליחה (195)  |  

אהוד אולמרט, עליך לבקש סליחה ולומר "טעיתי מעדתי ושגיתי כאשר מסרתי לכם מידע כוזב על כך שלא קיבלתי, כביכול שוחד. אני מצטער על כך מוכן לשלם על כך את המחיר שגזר עלי השופט", אך הסיכוי לכך קלוש


▪  ▪  ▪
לאהוד שלום.
אני מציע לך לפנות אל ערוצי הטלוויזיה במדינה ולבקש מהם להקצות לך שלוש דקות במהדורות החדשות המרכזיות כדי שתוכל לבקש סליחה ומחילה מאזרחי המדינה על שהולכת אותם שולל כאשר טענת בשעתו, אחרי פרישתך מהממשלה בשידור ישיר: "מעולם לא לקחת שוחד ולא הכנסתי לכיסי אגורה לא חוקית".

תאמר לאזרחי המדינה ביושר שתצטרך להשאיל ממישהו ובפשטות: "טעיתי מעדתי ושגיתי כאשר מסרתי לכם מידע כוזב על כל שלא קיבלתי, כביכול שוחד. אני מצטער על כך מוכן לשלם על כך את המחיר שגזר עלי השופט".

אין לי ספק שאם תעשה כך תזכה לאהדה רחבה של הציבור הרחב בני ישראל נשארו רחמנים בני רחמנים.

הסיכוי שתעשה צעד מרחיק לכת זה שואף לאפס. אופייך היה ונשאר בעוכריך. חטא היוהרה שדבק בך לפני שנים רבות והפך להיות חלק מאישיותך זהה לדיבוק שמסרב לצאת.

אהוד, אני יודע שלא תבקש סליחה מאזרחי המדינה גם משום שאם תעשה כך לא תהיה ברירה אלא לממש את גזר הדין ולכלוא אותך מיד מאחורי סורג ובריח.

איך תוכל לחיות מאחורי הגדרות בלי להמשיך לתעתע במערכת המשפטית לנסות לזרות חול בעיניהן של השופטים העליונים ולעשות הכול כדי להפוך את הקערה על פיה?

למען מימוש מטרה זו כל האמצעים הפסולים יהיו כשרים בעיניך כפי שנהגת עד כה ותעשה הכול כדי שהעקבות לא יוליכו אליך.

מתוך הכרות קרובה של דרכי פעילותך הסמויות, אני צופה שורה של הדלפות של חשדות על מעשים פליליים נגד אישים בכירים במדינה, מתוך המידע המסוג המצוי ברשותך ונועד לשימוש בעת צרה צרורה.
קרוב לוודאי שמרבית ההדלפות הללו יתפרסמו בידיעות אחרונות, שהפך מזמן להיות עיתון הבית של האישים הפוליטיים המושחתים במדינה ואתה בראשם.

דבר אחד אני חייב להבטיח לך: תנועת אומ"ץ שונאת נפשך תעמוד על המשמר, תטפל בכל נושא ללא משוא פנים ולא תניח לך ותמשיך לסייע למערכת אכיפת החוק מול כוחות האופל שלך.

על-רקע זה ניתן להבין את הדברים האחרונים שאמרת לשופט המחוזי התל אביבי האמיץ, דוד רוזן, שכביכול לא קיבלת שוחד בפרשת הולילנד נפלו על אוזניו האטומות. השופט התל אביבי העצמאי כינה אותך במהלך המשפט שקרן והבהיר שאינו מאמין לדבריך. הוא לא התרגש גם כאשר אמרת לו שפסק דינו שגוי מיסודו ונעדר ראיות מוצקות.

השופט לא הסתפק בכך והעיר בעת מתן גזר דינך הערה חמורה שצריכה להדיר שינה מעיניך: מקבלי השוחד מעוררים יחס של תיעוב ובכוחם להשניא ולהמאיס מוסדות המדינה על הציבור. עובד הציבור הנוטל שוחד משול למי שניתץ אבן פינה בעבודתו. הנוטל שוחד הינו בבחינת בוגד, איש מעל הבוגד באמון שניתן בו, אמון שבלעדיו לא ייכון, יקום ויהיה שירות ציבורי תקין.

רוזן לא שייך לקליקה השיפוטית הירושלמית שנטו לזכותך אחרי שהצלחת לתחמן אותם בהבטחות סרק על פרישתך, כביכול, מהחיים הפוליטיים.

אני מוכן להמר שאם היית עומד לדין בפרשת הולילנד בבית המשפט המחוזי בירושלים היו השופטים מוצאים סיבות לא מוצדקות כדי לזכות אותך. באותה מידה אני משוכנע שאם השופט רוזן היה דן אותך על חלקך בפרשות השחיתות טלנסקי וראשונטורס היה מרשיע אותך בלי להניד עפעף.

השופט התל אביבי הטביע עליך גם אות קלון שיחסום סופית את דרכך חזרה לחיים הציבוריים.

בשעתו הצלחת לחמוק בבית המשפט המחוזי בירושלים מקלון בעת הרשעתך בפרשת שחיתות נוספת במרכז ההשקעות שבה היית מעורב עם שותפך לשעבר עו"ד אוריאל מסר.

ההרשעה המתבקשת בפרשת הולילנד והזיכויים המפוקפקים בפרשות טלנסקי וראשונטורס יעסיקו בחודשים הבאים את בית המשפט העליון.

הודעת כבר שאתה משוכנע שתצא חף מפשע.

ההשתלחות האובססיבית שלך באורח ישיר ובאמצעות שליחיך לדברי עבירה על מערכת אכיפת החוק המשטרה, משרד מבקר המדינה, הפרקליטות, היועץ המשפטי לממשלה והשופטים הוא לחם חוקך. יש לך גם אחריות שילוחית של רדיפת אוכפי החוק בניסיון להפחידם למלא את תפקידם באמונה.

מי שנחלץ לעזרתך אחרי גזר הדין היו כמה משרידי להקת המעודדים שלך חלקם צבועים, חלקם שנויים במחלוקת וייתרם סתם חסידים שוטים שלך. בראש הרשימה עומד שכנך וחברך הטוב, השר לשעבר, עו"ד רוני בר-און, מהמר ותיק שהיה שותף בעבר לתרגיל פוליטי ופלילי מצחין לתפיסת שלטון החוק ולמינויו כיועץ משפטי לממשלה שתפקידו העיקרי היה לסגור את תיקיהם של אישים פוליטיים מושחתים על-פי הנחיות של מפעיליו.

שותפים גלויים למהלך חמור זה היו חברך הטוב, העבריין, חבר הכנסת אריה דרעי, חבר הכנסת המורשע צחי הנגבי ואיש העסקים דוד אפל, ששיחד אותך בעבר ומרצה עונש מאסר במעשיהו. אתה בחשת מאחורי הקלעים בלי להותיר עקבות אבל גם כך יועצים משפטיים העניקו לך הנחות בגלל מעמדך רם הדרג.

בר-און בעל הפה הגדול העניק לך זיכוי מוחלט בכלי התקשורת אני לא החלטתי עדיין אם הוא תמים או שכיר מיקרופון.

גם עו"ד דובי ויסגלס שיצק מים על ידיו המזוהמות של אריאל שרון מורך ורבך במקצוע השחיתות משמש בימים האחרונים עד הגנה שלך בתקשורת. ליבי עליו. פעם, לפני שידעתי פרטים על העדר מינהל אישי תקין אצלו כאשר שימש מנהל לשכתו של שרון, האמנתי לתומי שהוא קורץ מחומר אחר.

שני אנשי התקשורת שהצטיינו בעטרת דברי שבח עליך היו נחום ברנע מידיעות אחרונות, מתחסד בלתי נלאה שמתאים את כתיבתו לאינטרסים של המו"ל נוני מוזס ואמנון אברמוביץ' מערוץ 2 שגידל שיח מלא אתרוגים של אישים פוליטיים מושחתים שלטעמו אסור לגעת בהם.

מי שלא השמיע את קולו ולא מתעניין בגורלך הוא חברך הוותיק ושותפך לדברי עבירה, שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון. בשעתו עברו ביניכם כמה חתולים שחורים מאחר שהתרחקת ממנו אחרי שנחשפו הגניבות שלו מהסתדרות העובדים הלאומית וגם לא טרחת לסייע לו במימון ההגנה המשפטית היקרה. זו הייתה הסיבה לכך שהירשזון ביקש שלא תבקר אצלו בכלא. אל תצפה גם שהוא יבקר אצלך.

משום מה נעדר מהרשימה שר האוצר, יאיר לפיד, שהיה בעבר הלא רחוק גרופי שלך ולוקח ממך בימים אלה מרחק בטוח מחשש שקרציות ידבקו בו.

מי שתסבך אותך ולא תיתן לך מנוח היא מנהלת לשכותיך בעבר שולה זקן שחשה עצמה בחודשים האחרונים נטושה ונבגדת על-ידך. לאורך כל השנים הייתה שולה אשת סודך, שידעה כמעט את כל מעלליך שעקפו את שלטון החוק, הייתה שותפה פעילה למסע העברייני הבלתי פוסק שלך וחיפתה עליך כאשר הסתבכת. היא שיקרה למענך בראש חוצות במטרה לנקות את הצווארון השחור שלך ושתקה עד כאב מחשש שפליטת פה אומללה שלה תסגיר אותך. לא ניסית למדר את שולה, בידיעה שמעולם לא תבגוד בך ולא תמעל באמונך, ולא רק מחשש שתפליל את עצמה, אלא מתוך סגידה אובססיבית אליך.

שולה ניהלה את חשבונות הבנק שלך בארץ והייתה מעודכנת בתנועות הפיננסיות שלך בחו"ל והכירה היטב את נתיבי גלגול הכספים שלך. כאשר היית עדיין חבר כנסת זוטר שעסק בעיקר ביצירת קיצורי דרך ותיווכים בין אילי הון לבין שרים ומנכ"לים של משרדים ממשלתיים תמורת תשלום נכבד, הייתה זו שולה שטייחה את פעילותך המסואבת וסייעה לך להתעשר.

כמעט בכל יום רביעי בצהריים נהגת לנטוש את משכן הכנסת, לטוס לחו"ל לעסקים ולחזור ביום שני בבוקר בכוחות מחודשים ובכיסים מלאים. כאשר עלית לגדולה פוליטית והפכת לשר, שולה הייתה זו שהזמינה עבורך כרטיסים למחקות ראשונות ולסוויטות של בתי מלון להרצאות בשירותם של ארגונים וולונטריים של מוכי-גורל למיניהם.
לאורך כל השנים היא חיפתה עליך, גיבתה אותך ושכבה על גדרות למענך, בזכות שבועה מוזרה שנשבעה לאביה המנוח והיכולות שלך לעטוף אותה בסודות ושקרים כדי להסתיר את מעשי העבריינות הבלתי פוסקים שלה יחד אתך.

אהוד, השבוע נסגר המעגל הפלילי שלך, באיחור רב, ונקלעת לדרך ללא מוצא שלא תצליחו לבצע בה סיבוב פרסה למרות כושר השכנוע הרטורי שלך חריפותך השכלית ויכולת התמרון המוכחת.

פסק הדין החמור שש שנות מאסר ומיליון שקלים קנס שגזר עליך השופט המחוזי התל אביבי דוד רוזן סתם סופית את הגולל על ההתחזות הממושכת שלך כאדם נקי כפים שמעולם לא קיבל בתפקידיו כנבחר ציבור שוחד במזומנים, טובות הונאה, מתנות וגמולים למיניהם.

אתה ואני יודעים שההתעשרות שלך במהלך שירותך הציבורי הייתה מבוססת על תשלומי שוחד למכביר מכל הבא ליד: מעטפות שהכילו רבבות דולרים ושקלים, העברות בנקאיות לחשבונות זרים סמויים, קבלת הלוואות בסך מיליוני שקלים מאילי הון שחפצת ביקרם והם נהנו מכספי הקופה הציבורית, רכישת ציורים של רעייתך עליזה שנמכרו במחירים מופקעים הרבה מעבר למחירם הריאלי.

אתה היית הדוגמה הקלאסית לאיש פוליטי בכיר שהפך למיליונר כבד במהלך שירותו הציבורי הממושך.

אתה מודע היטב לכך שאני מלווה בנחישות ובהתמדה את מעשי העבריינות שלך מראשית פעילותך הציבורית בראשית שנות השבעים ומאז איני חדל.

עשיתי זאת בתקשורת כעיתונאי חוקר שחשף את מעלליך הפליליים ושני תריסר השנים האחרונות באמצעות עמותות של מתדבים שנאבקים בשחיתות הציבורית תחילה הייתה זו אמיתי ובעשור האחרון אומ"ץ.
לצערי הרב לא עלה בידי במועד מוקדם לבלום אותך כנחש פלילי מקומי קטן ומאז גדלת והפכת לנחש בינלאומי גדול ומסוכן.

בהזדמנות מסוימת הייתי על סף ההצלחה כאשר עמדת לדין בזכות בעקבות עתירה שהייתי חתום על תצהיר מצורף בפרשת חשבוניות המס הפיקטיביות שהנפיק הליכוד כאשר אתה שימשת כגזבר.

לאחד מחבריך לחשת אז: "זהו, הפעם אני הולך לכלא".

אבל הצלחת להיחלץ ברגע האחרון מהכלא הרבה בזכותו של חברך הטוב, שר המשפטים לשעבר, פרופ' יעקב נאמן, אדם בעל רמה מוסרית מפוקקת שהעיד למענך אז עדות שזכתה לביקורת חריפה.

גם במשפט טלנסקי, בתקופה שנאמן כיהן כשר המשפטים, גייסת אותו להעיד למענך דבר בלתי מקובל בעליל.

בעקבות גזר הדין שנפסק לך פרסמה תנועת אומ"ץ הודעה לעיתונות, בלי רשותך אני מביא את ההודעה ככתבה וכלשונה:

"היום נפל דבר בישראל. ראש ממשלת ישראל לשעבר, אהוד אולמרט, נשלח לכלא. עונש של שש שנות מאסר הושת על המושחת שבאנשי הציבור שקמו במדינת ישראל בכל שנות קיומה. גזר הדין ניתן בפרשת שחיתות אחת מני רבות. בפרשות רבות אחרות חמק אולמרט מן הדין. פרשות חמורות אחרות תלויות ועומדות בבית המשפט העליון. העונש שהושת על אולמרט היום, אשר בעיני מקורביו של אולמרט ולוחכי פנכתו נראה חמור, אינו חמור כלל. בהעמידנו את העונש אל מול הנזק הנורא שגרם אולמרט בשנות כהונתו בתפקידיו השונים, בין שר בכיר, ראש עיר או ראש ממשלה, מידת העונש היא דווקא לקולא.

מאז הקמתה פעלה תנועת אומ"ץ לחשיפת מעשי השחיתות של אולמרט. התנועה הכריזה אחרי בחירתו של אהוד אולמרט לראש הממשלה, שתציב בראש מטרותיה ומאבקיה את חשיפת אופיו ופרצופו האמיתי של אולמרט: איש ציבור מושחת מאין כמוהו, איש מושחת ומשחית, שזרע סיאוב בכל סביבותיו.

אומ"ץ לחמה להסרת הלוט ממעשיו של אולמרט. חלק ממאמצינו לא נשאו פרי. עתירותינו לבית המשפט הגבוה לצדק לבטל החלטות היועץ המשפטי לסגור את תיקיו בפרשות, אחרות כמו בנק לאומי והמינויים הפוליטיים נדחו. אומ"ץ התריעה כי שלמוני העטים יקרי הערך שקישטו את אוספיו של אולמרט אינם אלא אפס קצה של ביצת – שחיתות רחבה ועמוקה. אומ"ץ דרשה משך כל השנים שקדמו לגילוי פרשת הולילנד, לחקור את הדרך בה התעשר אולמרט, בשנותיו כעובד ציבור.

היום נוכחנו, כי מאמצינו ומאבקנו לא היו לשווא. גזר הדין שהושת היום על אולמרט נותן לתנועת אומ"ץ ואלפי חבריה ומתנדביה עידוד ותקווה, כי יש שכר לעמלנו, ומלחמתנו בשחיתות הציבורית בישראל אינה לשווא".

בספרי "זעקי ארץ משחתת" שהופיע לפני חצי תריסר שנים פירטתי בהרחבה את ההיסטוריה העבריינית שלך כולל פרשת הולילנד. על שערו של הספר מתנוסס צילום סמלי שלך שרומז על העתיק שצפוי לך.בימים האחרונים, אחרי גזר הדין קיבלתי עשרות מסרונים וקריאות טלפון מחברים ואזרחים ששאלו אותי אם אני חוגג את נצחוני בעקבות גזר הדין שהוטל עליך.

השבתי לכל הפונים שאין בי שמחה אלא דווקא עצב לכך שרמת השחיתות במדינה, כפי שנחשפה במשפט הולילנד, הרקיעה לממדים מפלצתיים. קרן האור היחידה הם פסקי הדין החמורים שישמשו אולי אמצעי התראה.

השופט הטיל עליך גם קנס של מיליון שקל וקבע שסכום נוסף בסך חצי מיליון שקלים יחלט מרכושך.

אהוד יכולת לחסוך מעצמך את כל הצרה שנפלה עליך אילו היית מוציא מחשבון הבנק הנפוח שלך חצי מיליון שקלים ומעביר אותם אל אחיך במקום לקבל עבורו מדכנר שוחד בסכום זהה.

אם לא יקרה משהו בלתי צפוי בראשית חודש ספטמבר אתה אמור על-פי החלטת השופט להיכנס לכלא לאגף מיוחד שיוכן עבורך עוד לפני שיתברר ערעורך בבית המשפט העליון.

חבל שבכניסה לכלא לא ימתין לך חברך המנוח אמנון דנקנר שהמתין בשעתו לאריה דרעי בחברתם של אלפי חסידיו ושר אתם: "הוא זכאי" "הוא זכאי".

מה דעתך על כך שדרעי יארגן את השירה בציבור לכבודך בשערי הכלא?

אוכל להציע לך רשימה מכובדת של מוזמנים עוקפי חוק לדראון מדינת ישראל.


      
 

הוספת תגובה חדשה
שם

עד 250 תווים
תגובה
קוד
תגובות
 • יואב
  19/05/2014 13:50:22
  לאריה:
  לפועלך, נחישותך והחלטתך לשמור על הצדק והמוסר במדינת ישראל, יש מניות רבות במשפט שחיתות הולילנד הנ"ל, עכשיו כאשר תקוותי שמבינים התושבים כי הפשע והשחיתות אינם משתלמים, זה הזמן להחדיר מוסר ודרך ארץ בדור הצעיר, למען עתידנו וקיומנו.
 • מאיר פלבסקי
  19/05/2014 13:48:12
  הוא לא צריך להתנצל על כלום! אנחנו צריכים להתנצל על כך שניקרו בנו ספיקות לגביו. אגב, האם מישהו זוכר את תגובתי בעניין השופט רוזן?
 • שולמית
  18/05/2014 19:28:55
  את כל חבורת המושחתים הייתי מושיבה למשך שנים בתאי מאסר מול פרויקט הולילנד המתנשא בכיעורו המבני והמוסרי ,על מנת שיזכרו לנצח הם ודומיהם מה סופם של בוגדים וגונבים מהקופה הציבורית של עם ישראל. המעמידים עצמם להיות נבחרי ציבור, חייבים להיות ללא רבב.
 • ראובן ד.
  18/05/2014 13:37:48
  אין ספק שהמאמר הינו נוקב, ואין ספק שככל שמרבים לשבח את השופט רוזן, את אריה אבנרי, ובכלל מעלים את הנושא לכותרות בצורה זו, זה רק ירתיע יותר ויותר מלהתעסק בשוחד וכדומה. בכך אולי נמנע פשעים כאלה בעתיד.
 • אמיר
  18/05/2014 13:12:11
  לכל מי שקורא ולכל מי שמגיב, וטרם נרשם כחבר באומץ, מוזמן להצטרף כחבר. כל מה שצריך, "להקריב" 150 ש"ח לשנה, ולהירשם לאומ"ץ
 • עמליה
  17/05/2014 22:37:35
  זעקת שנים שהמלך הוא עירום והיה מי שחשב שאתה אולי אובססיבי לגביו. בסופו של יום רואים שהצדק היה עמך ואנו טבענו כמדינה בים של פושעים ומאכרים. יישר כוח. צריך הרבה אומץ ציבורי לנקות את האורוות. אנא המשך!
 • החיפאים
  17/05/2014 20:18:29
  העקביות במרדף אחר הפושעים של החלונות הגבוהים בסופו של יום משתלם ,אומץ מתמידה בפעילותה החרוצה נגד העבריינים שאמורים לנהל את המדינה ולשמור על הקופה הציבורית שלה. אולמרט זה רק התחלה של ההולילנדים הרבים המובלים ע״י היזמים השודדים שמתיימרים לייצג אותנו.
 • שלומית מקרית חיים
  17/05/2014 14:54:26
  כל הכבוד לתנועת אומץ ולכותב המאמר מר אריה אבינרי ,תמשיכו בעבודתכם שהיא עבודת קודש למען ישראל יפה יותר.
 • אכפת לי
  17/05/2014 13:21:35
  ושוב, יישר כח!! עצוב מאד להיווכח שבזכות פושעת אחת מרשיעים פושע שני. יד רחצה יד עד שיום אחד...
  זקוקים לשומרי סף כמוך!!
 • תגובתי ליהודה דרורי שוש
  17/05/2014 10:35:36
  כל מילה שכתבת במאמרך על אריה אבנרי חקוק כסלע. אריה הוא הכוכב הראשי שפעל נגד אולמרט העבריין הסידרתי, שניצל את קופת המדינה להתעשרותו .לאחר פרסום הספר "זעקי ארץ מושחתת" כל ערוצי התקשורת שתקו והתעלמו .פחדו מאולמרט אפשרו להון ושלטון להשתלט בחיינו
 • יוד גרשון
  17/05/2014 09:52:02
  מר אבנרי. א. אולמרט. א. שרון, ב. נתניהו, א. דרעי, הירשזון, קצב, וכל קודמיהם שברחו, התאבדו, נכלאו, ועוד רבים וכפי הנראה הרבה יותר רבים, הם יציריי השיטה. בל ניתמם. עד שלא נשנה את שיטת הממשל והחיים, ואת סידרי החשיבויות והעדיפויות אין לנו סקוי ותקומה
 • ן סמון רבקה
  17/05/2014 08:49:29
  פרשית אולמרט כמעט מאחורינו הוא את שיקבל כבר קבללמעשה יחרב עליו עולמו!!!!

  אולי תתחיל לטפל בנתניהו לא פחות מושחת מאולמרט וכן בפרשית נשיא המדינה ועוד<<<<<
 • איש שלום
  17/05/2014 07:51:30
  אולמרט אמר את 3 המשפטים שבסופו של דבר יזכו אותו:
  1. ישראל אשמה בהכשלת השלום
  2. חייבים לחלק את ירושלים
  3. תכנית בגרעין האירנית למטרות שלום בלבד
  וטב יעשה קצב שילמד ממנו, ומיש יזוכה ע"י בג"ץ
 • עמוס חלפון
  16/05/2014 22:00:51
  מעולה!!
 • צבי
  16/05/2014 20:57:32
  אריה ידידי כמי שקרא את כל מאמריך החל על השחיתות של אולמרט העדוד שנתת לשולה זקן ואמונתך שזה יביא להרשעתו התגשמה סופית אתמול כאשר העידה שידע גם ידע על השוחד שהלך לאחיו ואליו, ספרו מזומנים והעבירו למסר לכספת.
 • YARA113
  16/05/2014 19:58:25
  צפיתי בך בערוץ 1 בזמן שניתן גזר הדין, כל מילה שאמרת, צדקת. חבל שחסרים לנו עוד כמה אנשים ישרים כמוך שעושים רבות למיגור השחיתות.
  ונהנתניהו רוצה עכשיו למנות את נאמן, לאן התדרדרנו, צריך לעשות סוף לפרסה של בחירת נשיא. שיהיה מחוץ למשכן המושחת.
  כל הכבוד
 • אמא שכולה
  16/05/2014 18:51:56
  לא יכולה לסלוח לאולמרט. על הקרב בסלוקי בה נהרגו 33 חיילים למרות הפסקת האש שנקבעה. באותו יום ארור אולמרט חשב למכור את מניות בל"ל במקום להתרכז בקרב הכושל קראתי ב"זעקי ארץ מושחתת " על ידי אבנרי
 • אילן
  16/05/2014 18:44:49
  נתניהו רוצה שעו"ד נאמן יהיה מעומד לנשיאות הוא לא ראוי לכהונה .בושה וחרפה לדעתי נתניהו משתמש באירן כדי להסיח את הדעת מהבעיות הבוערות , בעיות כלכלה ,יוקר החיים, והדיור. אך דואג לעצמו למטוס אישי ובנין חדש ללשכה
 • ללימור
  16/05/2014 18:49:23
  את טועה אולמרט בן ה 68 מושחת כבר 50 שנה . אבנרי מטפל בו למעלה מ 40 שנה
 • לימור
  16/05/2014 18:25:12
  מאמר מבריק ומעמיק של אריה אבנרי. כל הכבוד לשופט רוזן על התנהלותו במשפט הולילנד. אולמרט קיבל את עונשו המגיע לו. עבריין סידרתי לאורך 2 עשרונים כנבחר ציבור
 • ק.ש
  16/05/2014 17:25:31
  אריה אבנרי כותב בכל שבוע, מאמר אחד או שניים, על עוולות השלטון ומשחיתיו, מאחר ומדובר בשנים של כתיבה, לפי חישוב פשוט, כמות המושחתים היא רבה מאוד. מסתבר כי אלו אשר אמונים על שמירת החוק והעיתונאים "כלבי השמירה", נרדמו כולם. חסרים
  הרבה "אריה אבנרים".
 • lina
  16/05/2014 14:45:00
  הגיבור הלאומי של המשפט זה השופט! כל הכבוד לו על כך!
 • אופיר פ.
  16/05/2014 14:42:05
  חזק!
 • פרישטוק
  16/05/2014 14:32:05
  רק פנחס פישלר יכול להלחם במנוולים השקרנים מאבקו בשחיתות המשטרה הוא עבודת קדש למען כל עם ישראל כנסו לאתר משטרת לואי דה פינס ותבינו הקטסטרופה
 • לכל מגיני מרגלית
  16/05/2014 13:51:26
  דן מרגלית. הודה באחרונה במשדר פוליטיקה שבה השתתף גם אבנרי כי לאורך השנים אזהרות על מעשי השחיתות של אולמרט וסירב לבדוק אותם כנדרש מעיתונאי הגון. הוא נלחם כיום באולמרט לא בגלל מעשי השחיתות אלא בגלל סיבות אישיות שנכללות במסגרת צנעת הפרט והמבין יבין
 • רונית
  16/05/2014 12:50:52
  לשופט רוזן , יישר כוח כשליברמן זוכה בתיק הראשי על ידי וינשטיין איבדתי כל תקווה לש'לטון החוק. עתה, לאחר פסקי הדין נגד מושחתי הולילנד ובעיקר 6 שנים מאסר לאולמרט יש לי תקווה לעתיד טוב יותר. אנו נחיה בשלטון חוק. רוזן סלל את הדרך לנקיון אורוות
 • לעוזי
  16/05/2014 12:43:52
  אינך צודק בקשר לדן מרגלית דן מרגלית ,במלחמתו נגד שחיתות אולמרט הוכיח לאורך שנים ,שהוא אישיות ראויה ואמינה. יישר דרך ואמיץ לב. שוש
 • שושפרי
  16/05/2014 12:36:26
  כוח השלטון השפיע על אולמרט לרעה, ועתה על נתניהו מתכנן בית ראש ממשלה ומטוס אישי. נתניהו הציבור מאס בך. לא יאפשר לך להבחר שוב. חבל על ההשקעה המיותרת. יש 2 מליון עניים טפל בהם.
 • על נתניהו ונאמן
  16/05/2014 12:17:27
  ציטוט מהמאמר: "אבל הצלחת להיחלץ ברגע האחרון מהכלא הרבה בזכותו של חברך הטוב, שר המשפטים לשעבר, פרופ' יעקב נאמן, אדם בעל רמה מוסרית מפוקקת שהעיד למענך אז עדות שזכתה לביקורת חריפה." אותו פרופ' יעקב נאמן מועמד של בנימין נתניהו לנשיא מדינה ישראל
 • לאריה אבנרי
  16/05/2014 11:39:03
  צפיתי בך, ביום גזר הדין בערוץ הראשון בטלויזיה. הופעה מרשימה הייתי גאה בך ומאושרת שאני חלק מ"אומץ" בספרך "זעקי ארץ מושחתת" נגד שחיתות אולמרט, ערוצי התקשורת שתקו והתעלמו מהממצאים. בזכותך, אולי נהיה מדינת חוק לא מדינה מושחתת. שושפ
 • ענק כל הכבוד
  16/05/2014 11:51:25
  שאפו שאפו שאפו שאפו שאפו שאפו........ כל מילה נוספת מיותרת.
 • עדנה מור
  16/05/2014 11:47:28
  לא זקוקים להתנצלות של אולמרט. מילותיו הרי חסרות ערך. שקודם יעשה חשבון נפש עם עצמו וישלם את המחיר לחברה. ונקווה שבזכות זה אחרים יעשו חושבים פעמיים לפני כל מעילה עתידית, ויראו שיש מחיר לשחיתות השלטונית. ונאמר דיינו.
 • תגובתי לעוזי
  16/05/2014 11:31:24
  דן מרגלית נלחם כארי נגד שחיתות אולמרט כשהבין שאולמרט מושחת .עבריין סידרתי. יישר כוח לדן מרגלית. העדיף את האמת, היושר והצדק ולא סיר הבשר בקירבתו של ראש הממשלה אולמרט.
 • עוזי
  16/05/2014 11:10:18
  הג'ינג'י מאיכות השלטון הזמין את אולמרט לכנס של התנועה כדי להביע את הוקרתה למאבקו בפשע המאורגן. רק י בנס לא הציע דן מרגלית חסידם השוטה של אולמרט ושל הג'ינג' להעניק לאולמרט אות אות אביר השלטון
 • גד
  16/05/2014 11:09:26
  אריה ,=ראשית יישר כוח=אבל הגיבור אינו אולמרט הגיבור צריך להיות השופט בתקווה שישמש אור לשופטים
 • ציטוט
  16/05/2014 10:24:36
  מדברי י. דרורי: "לאחר מאבק של יותר מ-40 שנה, וחשיפה אחר חשיפה - אין לי כל ספק שאריה אבנרי הוא הכוכב האמיתי בכל פרשת הנפילה המבורכת הזו של אהוד אולמרט"
 • לאריה
  16/05/2014 09:54:18
  בגללך ובזכותך נחשפו כל הפרשות המצחינות של אולמרט לאורך עשרות שנות חייו. ישר כוחך!
 • חבר ותיק
  16/05/2014 09:45:36
  כל הכבוד
    עיצוב: סטודיו נעמה