פסוקו של יום (156)

 
ליברמן האיום 

"השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ שהנו חסיד שוטה בעל וותק של מנהיג מפלגתו אביגדור ליברמן בישר לנו בסוף השבוע שליברמן יהיה ראש הממשלה הבא עלינו לרעה. אהרונוביץ, השר הממונה על המשטרה הוכיח כבר בעבר את נאמנותו העיוורת לבוס החשוד הסדרתי בביצוע עבירות פליליות חמורות, בעיצומה של החקירה המשטרתית מעל אהרונוביץ בתפקידו כאשר הכריז שהוא משוכנע שליברמן לא יועמד לדין פלילי. יש רק בעיה קטנה: השר המופקד על בטחון הפנים של אזרחי המדינה עלול למעול בתפקידו אם יתגשם חלום הבלהות שלו וליברמן הגברתן חסר המעצורים יבחר כראש הממשלה. במקרה זה יפגע ליברמן לא רק בביטחון הפנים של האזרחים אלא גם בביטחון החוץ של המדינה".הוספת תגובה חדשה
שם

עד 250 תווים
תגובה
קוד
תגובות
 • בן- סמון רבקה!
  08/09/2014 08:32:51
  מה עושים ליברמן ואהרונוביץ בממשלה האם אהרונוביץ הוא נושא כלים של ליברמן!

  הייתי רוצה לראות את שניהםבחוץ ממש לא ראויים! בושה למדינה!

  אהרונוביץ חנפן וליברמן אסון!!!!!!!!!
 • דימון שחר
  07/09/2014 15:39:37
  מזל שיש לנו אריה השואג ! כל הכבוד !
 • עוזי
  07/09/2014 14:33:26
  פני הדור כפני הכלב
  פני מנהיגנו כפני השועל הנגע בשחיתות
 • יאיר בר-קול
  07/09/2014 12:54:20
  בהקשר זה ובעקבות מאמרו של רביב דרוקר בהארץ להלן פוסט שלי בפייסבוק הבוקר:בעקבות מאמרו של רביב דרוקר הבוקר ב"הארץ": התופעה המדאיגה היא שכל הפוליטיקאים ואנשי הציבור שלא הוגש נגדם כתב אישום או שיצאו "זכאים" עקב שלומיאליות המשטרה, או בגלל הרגליים הקרות של היועץ המשפטי לממשלה או בעקבות מחדלי הפרקליטות, מתקבלים בכבוד רב על-ידי עמיתיהם כאילו הם צדיקים גמורים. זוכרים איך התקבל ליברמן בחיבוקים ובברכות בכנסת עם השבעתו לשר החוץ? וזאת אחרי שבית המשפט קבע כי "מעשיו אינם ראויים, אינם מוסריים ואינם עומדים בסטנדרט המצופה מאיש ציבור".
 • ע. בן-יוסף
  07/09/2014 11:31:59
  שאפו ענק לאריה אבנרי. גם כשכותבים על שמוק, צריך לדעת איך להסיר ממנו את שמלתו השקופה. במלאכת ניתוח עדינה שכזאת שוב מוכיהח אריה את יכולותיו. באשר לאהרנוביץ ממליך המלאכים שאין לו מושג אין לנהל קיוסק, הגיע הרגע להציגו כמשרתו של המוז'יק.
    עיצוב: סטודיו נעמה