המדמנה של מדונה (9)  |  

"אחרי שנודע לראש הממשלה בנימין נתניהו שיו"ר האופוזיציה חברת הכנסת ציפי לבני ובעלה נפגשו עם מדונה הזדרז להזמינה לביתו להיפגש אתו ועם משפחתו בביתו לפני כניסת השבת" (מן העיתונות).

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא יכול היה להרשות לעצמו שאויבתו בנפש ציפי לבני תאמץ את מדונה בספסלי האופוזיציה ותציב אותה אולי במקום ריאלי ברשימת קדימה לכנסת על התקן הפנוי של פנינה רוזנבלום.

ביבי יצא מדעתו הדעתנית כאשר צפה בצילום משותף שבו נישקה לבני את מדונה על לחיה שמאלית בלהט לנגד עיניו של  נפתלי שפיצר לבני הבעל המדושן עונג.

אנשיו של ביבי הזדרזו להתקשר אל סוכניה של מדונה והשיגו את הסכמתה לנשיקת לחי ימנית ע"י ביבי. כאשר הודלף על כך לשרה הגדולה היא הטילה וטו על הנשיקה ותבעה במפגיע שמדונה תגיע אליהם הביתה ותהיה פגישה יבשה ללא נשיקות. ביבי לא ייפגש עם  אף אישה זרה שלא בנוכחותה.

שנית שרה הקטנה לא תיפול.

לקראת הפגישה עם מדונה קיבל החייל הקרבי יאיר נתניהו המשרת במוצב דובר צה"ל אי שם במרכז הארץ חופשה מיוחדת. הבן הקטן אבנר קיבל שחרור מלימודיו בבית הספר העל יסודי.
וכך נפגשו כל בני משפחת נתניהו עם מדונה אמנם הצטלמו בחברתה של הקאבליסטית המתלמדת אך הקפידו שלא  להתחבק לא להתנשק  בגלל החשש לחיידקי שפעת החזירים.

ביבי הצליח להשחיל למדונה קריצה בעינו הימנית בלי ששרה הבחינה  והיא החזירה לו גלגול בלשונה.
 
מי יודע אולי ביבי יצרף את מדונה פעם לממשלתו כשרת הדתות.

את חטאי הבלתי נסלח אני מגלה היום: האישה הזו המכונה מדונה לא עניינה אותי מעולם למרות שהיא נחשבת למלכת הפופ העולמית בעולם ויש לה עשרות מיליוני מעריצים בכל ארצות תבל.
לא שאלתי על מוצאה של מדונה לא בדקתי את שמה המלא ואת הייחוס שלה. לא סיקרן אותי מצבה המשפחתי ואני אפילו לא יודע אם היא בלונדינית טבעית, שחרחורת ברונטית מחומצנת או לבנה מולבנת.

דבר אחד בכל זאת הטריד את מנוחתי המוטרדת בלאו הכי כיצד קרה שהנוכריה המנוכרת הזו החלה להתעניין בעולם הקבלה היהודי המסתורי במקום לבדוק את הקבלות של ההכנסות מהופעותיה.

ביקוריה התכופים של מדונה בישראל נועדו לא רק כדי לרצות את רבבות אוהדיה אלא גם כדי להשתטח על קברי צדיקים. חלק ממלוויה  של מדונה היה מוכן להשתטח יחד אתה על הקברים וגם להסתכן בחילוץ עצמות מהקברים אבל המאבטחים חסמו אותם ומנעו את ההטרדה. 

אני מוכן להישבע שניתן למצוא מספר לא מבוטל של רבנים שיהיו מוכנים לגייר את מדונה גימור כהלכה אם רק יינתן להם להיות נוכחים במקווה בשעה שהיא תטבול במקווה עירומה כביום היוולדה ואתה לך זיל גמור.