אובמה ביבי 0:0 (קיפוד 14)  |  

"פגישתם האחרונה של נשיא ארה"ב ברק אובמה וראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו התקיימה בבית הלבן בארבע עיניים בחשאיות רבה. הצלמים לא הורשו לצלם את השניים ושני האישים נמנעו מלפרסם את תוכן השיחה" (מן העיתונות).


זבוב אמריקני שהיה עד מזמזם לשיחה הסודית שהתנהלה שבין אובמה לביבי הסתבך בסוף השיחה בשיער ראשו הדליל של נתניהו והגיע בטעות לישראל ומנסה להתאקלם בה.
לאחר מאמצים רבים הצלחתי לאתר את הזבוב העולה החדש הלומד עכשיו באולפן לזמזם בעברית ואחר מאמצי שכנוע באמצעות ריסוס סביבתי הוא נאות  לזמזמם קטעים מן השיחה המתפרסמים להלן לראשונה באורח בלעדי.

אובמה: "ביבי מה אותה רוצה מחיי מדוע אתה ניטפל אלי ומאלץ אותי להיפגש אתך"?
ביבי: "אני לא יודע למה אתה מאשים אותי. אני דווקא לא מבין מה אתה רוצה ממני"?
אובמה: "באת לארצות הברית של אמריקה בכוונה תחילה כדי לפגוש אותי למרות שאתה יודע שאני לא סובל  אותך"
ביבי: "באתי להרצות בועידת הקהילות היהודיות בוושינגטון יחד עם שר הביטחון שלנו אהוד ברק והחלטתי לקפוץ להגיד שלום לחבר" אובמה: "אני לא חבר שלך למרות שאתה סבור בטעות שהצלחת להתחבב עלי בזכות האנגלית הטובה שלך. יש לנו חילוקי דעות קשים בעניין פינוי ההתנחלויות. מתי תענה לתביעה הנמרצת שלי"?
ביבי: "המצב באיראן לגבי העשרת האורניום לקראת הכנת טילים אטומים  הולך ומחמיר ועלול לערער את שלום העולם. האם אתה מודע לכך"?
אובמה: "תפסיק עם הפאניקה שלך. אני יודע מדוחות המודיעין שלי שאתה  אדם לחיץ. מה קורה בנושא ההתנחלויות"?
ביבי: "דוחות המודיעין שלנו מגלים שבעוד כמה חודשים יהיו הטילים מוכנים האירנים עובדים על כל העולם ואתה עדיין מאמין להם ומעוניין בדיאלוגים"? 
אובמה: "אתה לא תסיט אותי מנושא ההתנחלויות. יש לך מה לבשר לי"?
ביבי: "מצטטים אותך כמי שאומר שאתה לא מאמין לי למרות שאני אדם אמין  זה לא הוגן מצידך לרענן את זיכרונם של אזרחי ישראל שהספיקו לשכוח בעניין חוסר האמינות שלי".
אובמה: "מי שמדבר. חלק גדול של אזרחי ישראל שונאים אותי בגללך אחרי שהצלחת לשדר להם שאני מחובר לעולם המוסלמי. כדי לסתור זאת ביקשתי מראש מטה הבית הלבן רם עמנואל היהודי שיבוא בקרוב לישראל לחוג את בר המצווה של בנו כדי שידעו את הזיקה שלי ליהדות".
ביבי: "עמנואל הוא ישראלי מומר שמטפטף לך ללא הרף ארס נגדי. זו תופעה היסטורית ידועה של מי שרוצה למחוק את עברו".  
אובמה: "עבדת עלי בנושא ההתנחלויות. הריבוי הטבעי בהן הוא לא כדרך הטבע". 
ביבי: "אתה חייב להיות מודע להרכב הקואליציוני בישראל. אני חייב לדבר בכמה קולות בעת ובעונה אחת כדי לרצות ולהרגיע את כל השותפים".
אובמה: "הצלחת להוציא את הרוח ממפרשיו של אבו מאזן שחדל להאמין בכוונות השלום של ישראל  והוא רוצה להתפטר למרות המחויבות האישית שלי. צעד כזה עלול להזיק לי ולפגוע ביוקרתי".
ביבי: "אני רוצה בכנות לעשות שלום עם פלשתינאים ועם סוריה. ארגוני הטרור החמאס והחיזבאללה מסבכים אתה העניינים אבל הבעיה החמורה ביותר היא איראן שבוחשת סביבנו מכל עבר".
אובמה: "מתי תפסק הבניה בהתנחלויות"?
ביבי: "הנושא מצוי בטיפול נמרץ".
אובמה קם ממקומו וסיכם: "המקום הזה הפך לחדר התאוששות מאז שנכנסת. אני מבקש ממך לא לבוא אלי יותר כל עוד שלא תפסק לחלוטין הבניה בהתנחלויות.
ביבי קם גם הוא וסיכם: "יש לי עבורך צילומי נוף יפים מאיראן".

ליד הדלת לחש אובמה לביבי: "יש לנו בכל זאת משהו משותף. לשנינו יש נשים דומיננטיות. אני נאלצתי לקחת את מישל על פי דרישתה לפני כמה שבועות לערב קסום בניו יורק והייתה על כך ביקורת ציבורית".
ביבי לחש לאובמה בחזרה: "אתה מספר לי? אני לקחתי את שרה לכבוד יום הולדתה על פי דרישתה לסעודה לילית במסעדה בטבריה ונאלצתי לישון גם במלון הסקוטי בעיר על חשבוני".