המאפרות האפורות של ביבי (32)  |  

”משרד האוצר הקציב סכום נוסף של רבבות שקלים לצורך מימון הוצאות האיפור של ראש הממשלה בנימין נתניהו שמבקש להעסיק מאפרת שלישית בנוסף לשתי המאפרות הוותיקות" (מן העיתונות)


בדיקה שערכנו במשקופים של החלונות הגבוהים העלתה כי ביבי זקוק למאפרת שלישית מאחר ששתי המאפרות הנוכחיות כורעות תחת הנטל ויש צורך לארגן מחדש יום איפור יומי שיכלול שלוש משמרות מסביב  לשני שליש מהשעון.

מקורות בעלי חוש ריח שאינם יודעי דבר אבל מקורבים לסביבתו הרחוקה של ראש הממשלה ומקושרים לחוגים שמכירים את רעייתו שרה הדליפו לי קטעים מסדר האיפור היומי של ביבי משבוע  שעבר.

06.00  ראש הממשלה מסיים את התגלחת ומרסס את פניו במי קולון. המאפרת ממתינה בחדר הכביסה ותחת פיקוחה של שרה בשמונה עיניים מאפרת את ביבי איפור עדין של שחר רומנטי לקראת ארוחת הבוקר.

07.00 ארוחת בוקר בחברתם של שרה והבן הצעיר אבנר שממהר לפרוש לחדרו כדי לשנן פרק יומי בתנ"ך לפני ההליכה לבית הספר.

07.30 הסרת איפור.

07.45 השיירה המאובטחת יוצאת לדרכה.

08.15 איפור כבד בלשכת ראש הממשלה לקראת הישיבה היומית עם עשרות יועציו, סגניהם, עוזריהם, דובריהם, מזדנבים לוחשים וחורשי מזימות.

09.15 הסרת איפור.

09.25 איפור מסתורי לקראת פגישה בארבע עיניים עם שר הביטחון אהוד ברק בעניין מערכת יחסיו העכורה עם הרמטכ"ל. הפגישה שאמורה הייתה להתחיל ב 09.30  מתחילה באיחור של רבע שעה . ביבי וברק מוכרים כמאחרים כרוניים חשוכי מרפא. במהלך השיחה ביבי מזיע והאיפור מתחיל לגלוש לעבר החולצה הלבנה.

10.50 הסרת איפור.

11.45 איפור מעורפל לקראת הפגישה עם מתווך השלום מיטשל שאמורה להתחיל ב 12.00 ובמהלכה אכלו השנים המבורגר עם צ'יפס. גורלו של הקצ'ופ שנמרח על המאכלים היה זהה למריחת הסכם השלום בשיחה של השנים. 

14.15 הסרת איפור.

15.45 איפור סולידי לקראת ראיון ברשת טלוויזיה אמריקנית.

16.00 הראיון נערך בלשכה באמצעות לוויין. ביבי נשאל בין השאר, אודות המסגד שאמור לקום במתחם מגדלי התאומים בניו יורק. ביבי ההססן היסס בתשובתו מחשש להתעמת מחדש עם אובמה שהעניק לכך הכשר. לבסוף הוא מלמל: "עד כמה שאני מבין ייקח זמן עד שהמסגד יבנה ומוקדם לדון בכך בינתיים אנחנו חייבים לטפל בשיתוף בפצצת האטום של אירן". 

15.50 הסרת איפור.


16.55 איפור מרענן לקראת הקלטת ברכה לאירוע ההוקרה לנשיא המדינה שמעון פרס שאמור להיערך בערב באולם הקאמרי בתל אביב.

17.00 הקלטת הברכה בשמה של שרה ובשמו. ביבי מחייך מאוזן לאוזן. אוזניו של ביבי זעו אבל פיו נותר חתום. הקהל שיצפה מאוחר יותר בברכה יגיב במחיאות כפים קלושות.

17.30 הסרת איפור.

18.45 איפור אמנותי מדיף ריח ניחוח לקראת פגישה עם קבוצת נשות "הדסה" מארה"ב. במהלך השיחה ישבה שרה ליד ביבי והחזיקה את ידו. בתום השיחה אמר ביבי "בואי שרהלה הולכים הביתה".

19.00 שרה מגיעה ללשכה לשיחת תדרוך מוקדמת לקראת הפגישה שמתחילה כעבור חצי שעה.

20.45  הסרת איפור.

סיום יום העבודה. השיירה חוזרת הביתה.